کره جنوبی وزیر امور خارجه: “ما قصد داریم به زندگی قبل از COVID’

او گفت: همه باید خود را در چسبیدن به کنترل بیماری دستورالعمل.

وزیر امور خارجه کره جنوبی Kang Kyung-wha می گوید که کشور او ممکن است بازگشایی اما زندگی همان نخواهد بود.

“ما قصد داریم به زندگی قبل از COVID. این خطر وجود دارد,” او گفت: ABC News. “ما نیاز به یادگیری برای زندگی با این خطر است که به معنی همه انجام سهم خود را به چوب به قوانین بهداشتی پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و وسایل نقلیه عمومی و غیره. شستن دست های خود را, البته, و شما می دانید… همه ایفای نقش کرده است را به بازی.”

در چهارشنبه سالمندان دبیرستان در سراسر کره جنوبی شد و مورد استقبال بازگشت به مدرسه با اقدامات قابل توجهی از جمله دما چک. نمرات دیگر باز خواهد گشت در هفته بعد.

ورزشگاه, رستوران ها, کافه ها و کسب و کارهای دیگر به آرامی در حال باز کردن درهای خود را با راهنمایی های اجتماعی به دور است. ورزش حرفه ای از جمله بیس بال و فوتبال را از سر بازی در استادیوم اما بدون فن.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) از شیوع این بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده وجود دارد در ماه ژانویه, کره جنوبی گزارش کرده است 11,112 موارد COVID-19 که 264 نفر کشته شده اند. بروز این بیماری کاهش یافته است به شدت در این کشور پس از اوج خود در اوایل ماه مارس.

کره جنوبی ستایش شده است و جامعه بین المللی برای اقدام سریع در سفارش خود به انزوا ساخت هزاران COVID-19 آزمون در دسترس است و با استفاده از تماس با ردیابی برای ردیابی هر کسی که ممکن است در تماس با این بیماری است.

کانگ گفت: این کشور اخیر در واکنش به شیوع بیماری MERS در سال 2015 بود “نیست که قابل ستایش – وجود دارد بسیاری از کمبود” اما گفت که اجازه تجربه کره جنوبی برای بهبود بیماری خود را کنترل زیرساخت ها است. وجود دارد 185 MERS موارد کلی در کشور که شیوع رخ داده است که 38 نفر کشته شدند, با توجه به که.

“که واقعا قرار داده شده است برای تست کامل و با موفقیت… این زمان,” او گفت: اعتقاد شدید “تست ردیابی و درمان است.”

هفته گذشته کره جنوبی را دیدم خوشه حدود 30 مورد جدید هر روز برای چند روز مرتبط به کاباره ها در سئول Itaewon منطقه.

“ما تست و ردیابی ظرفیت امتحان شد و آن را به سرعت ramped تا قبل از این سنبله” کانگ گفت. “پس از سنبله ما ساخته شده این تست در دسترس ناشناس و رایگان از هزینه از آنجا که ما متوجه است که بسیاری از افراد جوان که آباد این موسسات خواهد بود تمایلی به جلو آمده به تست.”

چهارشنبه گذشته این کشور معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب به خبرنگاران گفت: آنها می خواهم به تجزیه و تحلیل جزئیات خوشه قبل از تعیین اینکه آیا برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

با استفاده از این ناشناس و رایگان تست استراتژی کانگ گفت: خود وزارت بهداشت بوده و قادر به تست و بیش از 60 ، 000 مورد “بیش از 10 روز گذشته.”

“این تاکید اهمیت, اهمیت توانایی به سرعت تا سطح شیب دار تست و ردیابی” او ادامه داد. “این ویروس بسیار مشکل است و این می تواند به بالا بردن سر خود را هر زمان. و اگر آن را ندارد, مهم است که شما باید توانایی به سرعت تست و ردیابی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>