آفریقای جنوبی افزایش ویروس موارد انتظار می رود به سرعت در حال افزایش

آفریقای جنوبی, وزیر بهداشت می گوید این کشور در حال حاضر افزایش COVID-19 مواردی است که انتظار می رود به طور چشمگیری افزایش در هفته های آینده و مطبوعات این کشور در بیمارستان به حد

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی زمان افزایش COVID-19 مواردی است که انتظار می رود به طور چشمگیری افزایش در هفته های آینده و مطبوعات این کشور در بیمارستان به حد وزیر بهداشت گفت: یکشنبه شب.

جنوب آفریقا و یک کشور از 57 میلیون نفر در حال حاضر دارای بیش از یک سوم از موارد گزارش شده برای تمام 54 کشور در آفریقا یک قاره از 1.3 میلیارد نفر است.

بیش از 4,300 افراد بستری شده اند از آفریقای جنوبی 138,000 مورد تأیید وزیر بهداشت Zwelini Mkhize در بیانیه ای گفت. او هشدار داد این شماره است که انتظار می رود به افزایش سرعت.

“ما شاهد یک افزایش سریع در تعداد تجمعی از مثبت COVID-19 موارد نشان می دهد که همانطور که ما انتظار داشتند ما در حال نزدیک شدن به یک افزایش طول … ماه های ژوئیه و اوت” Mkhize در بیانیه ای گفت.

“پیش بینی آن است که در حالی که هر استان خواهد شد و متاسفانه شاهد افزایش تعداد آنها در مناطق که در آن وجود دارد بالا فعالیت های اقتصادی را تجربه نمایی افزایش” گفت: Mkhize گفت که شهرهای ژوهانسبورگ, کیپ تاون و دوربان را ببینید بزرگترین افزایش می دهد.

پس از دو ماه از سخت مستند آفریقای جنوبی در آغاز ماه ژوئن آغاز شد لغو محدودیت اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی به عنوان shutdown تا به حال به طور چشمگیری افزایش بیکاری و گرسنگی در یک کشور امتیاز به عنوان ترین در جهان نابرابر است.

افزایش کنونی عفونت آمده است از افرادی که “رفت و برگشت به محل کار. این نتیجه اجتناب ناپذیر است که وجود دارد خواهد بود خوشه شیوع بیماری به عنوان عفونت های ریخته شده بیش از جوامع به مکان جماعت مانند معادن و کارخانه ها و تاکسی ها و اتوبوس” Mkhize گفت.

از بیش از 4,300 افراد بستری برای COVID-19 80 درصد در بخشهای عمومی و حدود 15 درصد از آنها در حال بالا گرفتن جریان اکسیژن درمانی. حدود 11 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری اند موارد شدید و در بخش مراقبت های ویژه و از کسانی که بیش از 58 درصد در تهویه Mkhize گفت. او گفت که استروئید دگزامتازون داده شده است اکثر بیماران بدحال.

او گفت که در آفریقای جنوبی ساخته شده است و چندین بیمارستان از جمله در مراکز کنوانسیون یک کارخانه تولید خودرو و ساختمان بزرگ tented سازه. میدان بیمارستان ها را افزایش تخت بیمارستان ظرفیت برای COVID-19 به 27,000, Mkhize گفت.

بسیاری از بدحال هستند و افراد مسن و کسانی که با شرایط مانند فشار خون بالا و دیابت, HIV, بیماری قلبی, بیماری مزمن کلیه, سرطان, سرطان و چاقی, وزیر بهداشت گفت.

او گفت که میزان مرگ و میر برای کسانی که در بیمارستان بستری است درباره 1.8% به 2.1%

به عنوان موارد انتظار می رود به سرعت در حال افزایش در سراسر آفریقای جنوبی Mkhize خواست هر کس به دنبال اقدامات احتیاطی.

“ما بسیار نگران آن است که خستگی به نظر می رسد که مجموعه ای در آفریقای جنوبی اجازه پایین گارد خود در زمانی که از گسترش عفونت است موجی” Mkhize گفت.

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>