آفریقای جنوبی پلیس بررسی کشته شدن 9 غیر قانونی کارگران معدن

پلیس در آفریقای جنوبی راه اندازی یک تعقیب جنایتکاران و سوال ده ها تن از مردم بیش از سنگسار به اعدام نه مشکوک غیر قانونی معدن.

کارگران معتقد بودند که از لسوتو بودند سنگسار به مرگ مشکوک رقیب کارگران در Matholeville غربی منطقه از ژوهانسبورگ به پلیس گفت: روز شنبه افشاگری در مورد “عمل وحشیانه”.

بیشتر:

اجساد قربانیان “یافت شد دروغ در خیابان های Matholeville” و یک دهم نفر به شدت زخمی شده در خشونت های روز جمعه پلیس در بیانیه ای گفت.

ضمن محکوم کردن این حمله وحشیانه و ما اطمینان حاصل شود ما را ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت در ساخت مردم Matholeville و رودپورت احساس امنیت. متهمان دستگیر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و پلیس نمی خواهد خواب تا زمانی که ما پیدا کردن آنها را” Gauteng کمیسر پلیس الیاس Mawela گفت.

“در طول شب عملیات پلیس در 87 نفر برای بازجویی و ایجاد اگر آنها می خواستند برای هر جنایت” Mawela اضافه شده است.

هزاران نفر از کارگران معدن غیر قانونی شناخته شده به عنوان “زما Zamas” – که به معنی “کسانی که شانس خود را امتحان کنید” در Zulu – کار در کشور با توجه به آفریقای جنوبی کمیسیون حقوق بشر.

درگیری های خشونت بار بین گروه های رقیب از کارگران نسبتا شایع است.

آفریقای جنوبی یکی از خشونت آمیز ترین کشورهای جهان – بیش از 21000 نفر کشته شدند بین آوریل مارس 2018 و 2019 به طور متوسط 58 قتل در روز با توجه به دولت داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>