ببخشید پردازان توطئه. نتیجه مطالعه COVID-19 ‘است نه یک آزمایشگاه ساخت’

برخی پیشنهاد کرده اند که این ویروس در واقع مهندسی بیولوژیکی حمله.

تئوری های توطئه ادعا COVID-19 طراحی شده بود در یک آزمایشگاه به عنوان بخشی از یک حمله بیولوژیکی در ایالات متحده شده است به دست آوردن کشش آنلاین در هفته های اخیر اما یک مطالعه جدید بر روی ریشه های این ویروس است به این نتیجه رسیدند که این بیماری همه گیر باعث فشار توسعه یافته به طور طبیعی.

یک تجزیه و تحلیل از شواهد بر اساس یافتههای منتشر شده در مجله علمی Nature Medicine, نشان می دهد که این رمان کروناویروس “است نه یک آزمایشگاه ساخت یا هدفمند دستکاری ویروس” با محققان نتیجه گیری “ما باور نمی کنیم که هر نوع آزمایشگاهی مبتنی بر سناریو محتمل است.”

“در بسیاری از حدس و گمان و تئوری های توطئه که رفت به یک سطح بسیار بالا” دکتر رابرت گری یک استاد در دانشگاه Tulane آب مدرسه طب و یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: ABC اخبار “بنابراین ما احساس مهم بود که به یک تیم با هم به بررسی مدارک و شواهد از این کروناویروس جدید برای تعیین آنچه که ما می تواند در مورد منشاء.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت, پشتیبانی يافتههای حاصل از مطالعه و نوشتن در وبلاگ خود “این مطالعه برگ کوچک اتاق به رد یک منشأ طبیعی برای COVID-19.”

محققان به این نتیجه رسیدند که این رمان coronavirus است نه خلقت انسان, چرا که آن را به اشتراک گذاشتن هر گونه “قبلا ویروس ستون فقرات.” این احتمال به وجود آمد این مطالعه گفت: از یک نوترکیبی یک ویروس در خفاش ها و دیگر ویروس احتمالا نشات گرفته از pangolins در غیر این صورت شناخته شده به عنوان پوسته پوسته anteaters.

COVID-19 96% یکسان به کروناویروس در بر داشت در خفاش ها, محققان گفت: اما با برخی از تغییرات است که می تواند توضیح دهد که چه چیزی ساخته شده است پس عفونی.

“ما می دانیم که از مطالعه از دیگر coronaviruses است که آنها قادر به دست آوردن این [تنوع] و آنها پس از آن می تواند تبدیل به بیشتر های بیماری زا,” گری گفت: ABC News. “این توضیح میدهد که چرا این ویروس پس از سرايت و باعث شده است که این بیماری همه گیر.”

جهش در سطح پروتئین با توجه به گری می تواند باعث شیوع بیماری همه گیر, اما آن را نیز ممکن است که کمتر شديد نسخه از این بیماری شد و در گردش از طریق جمعیت برای سال شاید حتی چند دهه قبل از افزایش به این نقطه است.

“ما نمی دانیم که اگر این جهش برداشت شد اخیرا و یا مدت زمان طولانی پیش” گری گفت: ABC News. “این غیر ممکن است برای گفتن که اگر آن را در واقع یک جهش که باعث همه گیر اما در هر صورت آن شده اند که به طور طبیعی روند.”

و در حالی که بسیاری بر این باورند که ویروس سرچشمه در یک بازار ماهی در ووهان چین گری گفت: این هم یک تصور غلط است.

“تجزیه و تحلیل ما و دیگران بیش از حد نقطه به نقطه قبل مبدا از آن” گری گفت. “وجود دارد قطعا مواردی وجود دارد که نبود منشاء ویروس.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>