پسر جانباز نیروی دریایی توصیف شوک از دست دادن پدر به کروناویروس

ABC News Corona Virus Health and Science

“راه او به کار گرفته درد او یک مرد سخت” پسر خود را گفت.

لارنس رایلی بود یک مرد آهن. 66 سال میلواکی ساکن بود و نیروی دریایی ایالات متحده جانباز بازنشسته آتش نشانی و تا به حال جان سالم به در برد دو سکته مغزی است.

خانواده او فکر او می تواند ضرب و شتم هر چیزی.

“راه او به کار گرفته درد او یک مرد سخت. برای این که او را از آن شوک” پسرش Elvaughn رایلی گفت: ABC News در یک مصاحبه تلفنی.

سالمند رایلی درگذشت پنج شنبه گذشته دو روز پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

خانواده اش گفت که او تا به حال شده احساس روز قبل از. چه آغاز شده به عنوان تنها احساس خستگی و تخلیه بیش از آخر هفته تبدیل به رایلی بستری بودن در روز دوشنبه با توجه به پسر خود.

آمده سهشنبه خود خانواده با عجله او را به بیمارستان که در آن او قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما و تایید آلوده با کوروناویروس.

دو روز بعد او درگذشت.

وجود دارد بیش از 52,000 تایید موارد coronavirus در ایالات متحده و حداقل 677 مرگ و میر با توجه به داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ویروس اعتقاد بر این است خطرناک تر برای افراد مسن. از مرگ و میر در ایالات متحده در حدود 80 درصد بزرگسالان بیش از سن 65 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Elvaughn رایلی, 28, گفت خانواده او در تلاش است برای آمدن به شرایط با مرگ پدر, اما آنها نتوانسته اند به greive به درستی.

هنگامی که پدر خود را بستری شد او مادر و خواهر کوچکتر و برادر کوچکتر بودند گفت: به قرنطینه در داخل خانه خود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر. رایلی زندگی در جاهای دیگر شده است و قادر به آنها را ببینید. او برگ و مواد غذایی و لوازم خود را در درب جلو.

و هنگامی که پدر خود را گذرانده بودند, آنها قادر نبودند تا با او بود.

“ما حتی وجود ندارد به راحتی او را به نگه داشتن دست خود را” رایلی گفت. “او به تنهایی درگذشت.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • رابطه اش با پدرش همواره خاص است. شنیدن داستان از پدرش در نیروی دریایی در طول جنگ ویتنام الهام رایلی به ثبت نام خود.

  در حالی که او در خدمت او به پایان رسید تا داشتن همان کار خود را به عنوان پدر: تعمیر و نگهداری حمل و نقل هوایی دولت.

  “نگاه من به او بسیار است. من از پیوستن به نیروی دریایی تصمیم آسانی بود. نوع مرد پدر من بود و من می خواستم به مانند این که” رایلی گفت.

  او در توصیف پدر خود را به عنوان کسی که هر کسی را که در آن مورد نیاز بود و پدر به بسیاری از دوستان خود که در یک خانه تک والد.

  Whitley رایلی جوانترین و تنها پدر خانواده به طور مشابه توصیف او به عنوان پدر ،

  “او واقعا شیرین,” او گفت: ABC اخبار از طریق تلفن. “شیرین ترین من تا کنون شناخته شده است.”

  فقط یک سال و خجالتی از فارغ التحصیلی او گرفته شده بود کلاس های اضافی به فارغ التحصیل اوایل که پدر او نیست باید صبر کنید تا 2022 به دیدن او در یک کلاه و لباس شب.

  19-در سال Prairie View A&M دانشگاه و دانشجو گفت: او هنوز هم در مسیر فارغ التحصیل در سال 2021 اما پدر او نمی خواهد بود قادر به آن وجود دارد.

  “من این کار را انجام تمام کار می کنند و او نمی خواهد بود قادر به دیدن من,” او گفت:.

  آن را تنها نقطه عطف پدرش را از دست ندهید.

  روز چهارشنبه او تبدیل می شود 20 سال.

  او و برادرش امید خود را پدر داستان را به عنوان یک پیام به دیگران را به بیماری جدی است. اگر نه برای خود و سپس برای دیگران.

  “ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از یک دیگر. فقط به خاطر کسی که هم سن من نمی ممکن است احساس علائم معنا نیست که شما نمی توانید از آن عبور همراه” رایلی گفت. “آن زمان پدر من فقط می خواهم که. من هرگز فکر نمی کردم در یک میلیون سال پدرم بود در پنج روز.”

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>