پسر گفته می تپد و stabs پدر به مرگ در طول زوم چت تصویری: پلیس

مردم در چت تصویری به نام 911 پس از حمله.

یک جلسه مجازی تبدیل مرگبار روز شنبه هنگامی که یک Amityville نیویورک مرد به اتهام ضرب و شتم و چاقو پدر خود را به مرگ در حالی که در یک زوم چت, با توجه به Suffolk County Police Department.

دوایت قدرت 72 بود در یک زوم چت تصویری با حدود 20 نفر در روز پنج شنبه حدود ظهر وقتی پسرش توماس اسکالی-قدرت وارد اتاق و شروع به ضرب و شتم او را به قتل رسانده اند.

اسکالی-قدرت, 32 گفته اتاق خارج شد و در برخی از نقطه بازگشت و با یک چاقو به قتل رسانده اند.

چند نفر در چت به نام 911 به عنوان Scully-قدرت گفته چاقو قدرت چندین بار خود را در پشت گردن و تنه با چندین چاقو باعث مرگ او گفت: Suffolk County, District, وکیل تیم Sini.

کسانی که در چت تصویری متوجه دوایت قدرت می گیرند و پس از آن دیدم شخص دیگری بر روی صفحه نمایش پلیس گفت: با توجه به نیویورک ABC ایستگاه WABC.

“Bedsheets بودند در حال پاره پاره کردن یک آقایی که به نظر می رسد به خوبی به عنوان طاس و او تا به حال یک خال کوبی روی دست چپ خود را و سپس او قرار داده bedsheets بر روی زمین به عنوان اگر او پوشش چیزی گفت:” یک شاهد حادثه که نمی خواهید به شناسایی WABC گزارش شده است.

“توسط متهم در پذیرش خود او به طرز وحشیانه ای با ضربات چاقو پدر خود را بارها و بارها تا زمانی که او مطمئن بود او مرده بود” گفت: Sini در بیانیه صادر شده در روز جمعه.

Sini گفت Scully-قدرت گفته اعتراف کرد که او با ضربات چاقو پدر خود را حدود 15 بار و با استفاده از “چند چاقو های مختلف به دلیل تیغه های خم نگه داشته.”

اسکالی-قدرت شروع به پریدن کرد از پنجره طبقه دوم و فرار با پای پلیس گفت:. او دستگیر شد نزدیک در 12:57 بعد از ظهر گرفته شده و به بیمارستان برای جراحات جزئی, پلیس گفت:.

دادستان گفت: یک حکم جستجو اعدام شد در خانه پدر و مادر مشترک و چند چاقو کشف شد. همچنین شواهدی وجود دارد که اسکالی-قدرت اقدام به “پاک کردن صحنه است.”

اسکالی-قدرت شد به اتهام قتل درجه دوم و Suffolk County قاضی دادگاه منطقه جان کلی remanded او بدون وثیقه. وی قرار است در دادگاه در تاریخ 26.

درخواست برای نظر از Scully-قدرت’ وکیل بازگشت نیست.

اگر محکوم یک جمله حداکثر 25 سال به زندگی در زندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>