برخی از K-دولت ورزشکاران در اعتراض به دانشجو فلوید جیر

برخی از ایالت کانزاس ورزشکاران اعتراض کردهاند بیش از یک غیر حساس توییت توسط یک دانش آموز در مورد مرگ جورج فلوید

منهتن کن. — برخی از ایالت کانزاس ورزشکاران در میان حدود 100 نفر که اعتراض در این آخر هفته بیش از یک غیر حساس توییت توسط یک دانش آموز در مورد مرگ جورج فلوید.

کسانی که حضور در این تجمع در منهتن کانزاس در روز شنبه گفت: دانشگاه, دولت به وعده راه اندازی طرح ها به آدرس نژادی و بی عدالتی در مدرسه نمی تواند به اندازه کافی با توجه به ویچیتا عقاب.

“ما نیاز به ایجاد سیاست های بهتر که تنبیه کردن دانش آموزان است که فکر می کنم آن را خوب می گویند این نوع از همه چیز” بازیکن فوتبال امیلی Crain گفت. “من فکر می کنم آنچه (اعتراض سازمان) گفت: امروز واقعا مهم بود. آن را در اینجا متوقف نمی. این نیاز همچنان ادامه دارد. طرح اقدام که دانشگاه ما ساخته شده است که نمی تواند به اندازه کافی.”

در اواخر ماه ژوئن — یک ماه پس از فلوید درگذشت که مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در سیاه و سفید دستبند را گردن — خارجه کانزاس, دانشجو, Jaden McNeil در توئیتر خود نوشت: “تبریک به جورج فلوید در حال داروی رایگان برای یک ماه تمام!”

توییت منجر به داد و بیداد در میان دانش آموزان با چند بازیکن فوتبال و دیگر ورزشکاران را تهدید به تحریم اگر دانشگاه را ندارد هر گونه اقدام است.

مدرسه پاسخ داد هفته گذشته با راه اندازی یک تنوع و صندوق آموزش و پرورش. در میان طرح های دیگر ایالت کانزاس نیز وعده داده است که ورزشکاران و مربیان و کارکنان را تحت اجباری تنوع و شمول آموزشی است که شامل ماهانه تاون هال جلسات; کوشش برای جذب متقاضیان از زمینه های متنوع برای کارکنان و مربیگری موقعیت; استفاده از بازی های خانگی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش; برجسته ماه تاریخ سیاه و ارائه حمل و نقل به ورزشکاران به مکان های رای گیری در روز انتخابات.

رئيس دانشگاه ریچارد مایرز نوشت: در نامه ای سرگشاده شنبه که تعهد به مبلغ “قابل اندازه گیری با مراحل بتن” اما او تأکید کرد که دولت آیا قدرت ندارد به اخراج دانش آموز پشت جیر جیر.

“در حالی که این پیام ها بی احترامی و شنیع ما نمی توانیم قانون را نقض” مایرز گفت.

تیم فوتبال مورد ستایش قرار داد دانشگاه اقدام برنامه ریزی شده برداشته تحریم تهدید و قول داد برای بازگشت به آموزش.

بازیکن فوتبال مگوایر سالیوان گفت: او افتخار خارجه کانزاس, ورزشکاران, نقش در اصلاح نژادی در دانشگاه.

“من فکر نمی کنم آن را باید ورزشکاران موضع وجود دارد به تغییر در این پردیس” سالیوان گفت. “آن را باید به آنها رسیدگی شود توسط ورزشکاران دانش آموز. من خوشحالم که آنها با استفاده از پلت فرم خود را, اما من فکر می کنم تغییر باید رخ دهد بدون بازیکنان تهدید برای بازی در فصل آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول