سومالی: 10 کشته به عنوان مینی بوس بازدید بمب کنار جاده ای در نزدیکی موگادیشو

یک بمب کنار جاده ای زده یک مینی بوس در نزدیکی پایتخت سومالی کشته شدن حداقل 10 نفر و زخمی شدن 12 نفر دیگر دولت گفت.

مرگبار انفجار رخ داده در نزدیکی Lafole ایجاد کرد در طول Afgoye-Mogadishu جاده که در آن مسافر اتوبوس شد و رفت و آمد در اوایل یکشنبه.

“حداقل 10 تن در یک انفجار در Lafole منطقه صبح امروز کسانی که مرده بودند همه شهروندان” از سوی وزارت اطلاعات در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که قربانیان را در راه خود را به یک مراسم تشییع جنازه.

بیشتر:

هیچ فوری ادعای مسئولیت این انفجار که رخ داده است در یک جاده استفاده می شود اغلب توسط دولت و امنیت وسایل نقلیه.

گفته مینی بوس به طور کامل نابود شد و در توصیف یک صحنه وحشتناک با هر کس در هیئت مدیره یا مرده و یا زخمی شدند و بسیاری از بدن پاره پاره از هم جدا و یا سوخته فراتر از به رسمیت شناختن.

“من انجام چهار کشته از جمله پدر من در قانون” Nur حاج احمد به رویترز گفت از مدینه بیمارستان در موگادیشو که در آن زخمی شدند. او با عجله به صحنه پس از یک تماس تلفنی از یکی از بستگان.

Somalia map

برای بیش از یک دهه الشباب شده است مبارزه برای سرنگونی سومالی را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

به القاعده وابسته به گروه مسلح مورد استفاده برای کنترل اکثر نقاط کشور اما پس 2011, مبارزان آن رانده شده اند از اکثر شهرهای بزرگ و شهرستانها از جمله موگادیشو.

آن را همچنان به انجام مرگبار انتحاری و ترور در پایتخت و مناطق اطراف آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>