‘برف’ coronavirus موارد در آمریکا به عنوان بیمارستان ها پر

هشدار دهنده موج در coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده در جنوب و غرب مطرح ترس دوشنبه که شیوع فزاینده از کنترل خارج و سخت موفق به کسب پیشرفت در برابر این معضل است لغزش دور به دلیل مقاومت در میان بسیاری از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.

تایید پیش بینی های که کاستن از دولت مستندات بیش از گذشته ماه و نیم می تواند منجر به باز گشت توسط ویروس, موارد, پیشی 100,000 در فلوریدا hospitalisations در حال افزایش است به طور چشمگیری در هوستون و شگفت انگیز یک پنجم از این آزمایش در آریزونا در حال اثبات است به توان و حذف.

بیش از آخر هفته این ویروس به نظر می رسید همه جا در یک بار: شش عضو هیات کمک به راه اندازی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آزمایش مثبت بود 23 دانشگاه کلمسون بازیکنان فوتبال در کارولینای جنوبی است. حداقل 30 نفر از اعضای دانشگاه ایالتی لوئیزیانا تیم جدا شد پس از تبدیل شدن به آلوده یا تماس با کسی که بود. بسته بندی گوشت می آمد گیاهان نیز با آمار شیوع است. دو اضافی مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان که در حال حاضر در تولسا تجمع آزمایش مثبت در روز دوشنبه.

“این است گلوله برفی. ما قطعا دیدن بیشتر مردم مرگ را به عنوان یک نتیجه از این سنبله” گفت: دکتر مارک بوم مدیر عامل و رئیس هوستون متودیست بیمارستان اشاره کرد که تعدادی از COVID-19 بیمارستان پذیرش سه برابر شده پس از روز یادبود به بیش از 1400 سراسر هشت بیمارستان سیستم در منطقه شهری هوستون.

او پیش بینی کرد که در سه هفته بیمارستان می تواند ضعف و او التماس کرد با مردم را پوشش چهره ها و تمرین های اجتماعی فاصله. “ممکن است برای باز کردن در یک عاقلانه سرعت و همزیستی با ویروس اما آن را نیاز به میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم را به انجام کار درست. در حال حاضر ما نمی اند که” به خاطر مردم اجازه گارد خود را پایین بوم گفت.

تگزاس است که در میان تعدادی از کشورها از جمله آریزونا, آلاباما, فلوریدا و کارولینای جنوبی که فرمانداران باید در برابر ایالت ماسک الزامات خروج از موضوع را به مقامات محلی.

People sit on tables , respecting social distancing at Times Square as New York City enters phase two of reopening June 22, 2020. New York City begins phase two reopening on June 22, 2020 as people ca

حفظ فاصله اجتماعی به این مردم شهر نیویورک در میدان تایمز یکی از راه های اصلی برای جلوگیری از COVID-19 از گسترش [یوهانس Eisele/خبرگزاری فرانسه]

تعداد تازگی تایید coronavirus موارد در سراسر کشور در روز رسیده است بیش از 26,000 از حدود 21,000 دو هفته پیش با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 120 ، 000 مرگ و میر در آمریکا متهم شده است که در ویروس کمترین مرگ و میر در جهان است.

‘بوسیدن و در آغوش گرفتن’

در اورلاندو فلوریدا 152 coronavirus موارد مربوط به یک نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا در دانشگاه گفت: دکتر رائول پینو, دولت بهداشت افسر در شهر رفت و آمد مکرر.

“بسیاری از انتقال اتفاق افتاده است وجود دارد” پینو گفت. “مردم بسیار نزدیک است. مردم با پوشیدن ماسک. مردم در حال نوشیدن, فریاد, رقص, عرق کردن, بوسیدن و بغل کردن همه چیز است که اتفاق می افتد در میله های زندان. و همه آن چیزهایی است که اتفاق می افتد خوب نیست برای COVID-19.”

اگر چه او خواسته مقامات بهداشت به تمدید calls برای مردم به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود فرماندار ران DeSantis است حاکی او را به عقب نشینی از بازگشایی دولت پس از سه ماه از خاموش شدن ناگهانی است که آسیب دیده و اقتصاد است.

در لوئیزیانا فرماندار جان ادم ادواردز وزن, آیا برای ادامه هر شل شدن بیشتر از محدودیت های میان سنبله در موارد. برخی از کسب و کار بسته اند دوباره به دلیل عفونت در میان کارکنان و یا مشتریان. و یک خوشه از میله های زندان در نزدیکی دانشگاه ایالتی گزارش داد حداقل 100 مشتریان و کارکنان به حال آزمایش مثبت است.

کشورهایی مانند برزیل و هند و پاکستان نیز شاهد افزایش موارد است.

دکتر مایکل رایان سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری رئیس گفت که شیوع این است که “قطعا شتاب” در آمریکا و تعدادی از کشورهای دیگر رد این تصور که رکورد روزانه سطوح از موارد جدید به سادگی منعکس کننده تست بیشتر. او اشاره کرد که کشورهای متعددی را دیده اند مشخص شده را افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

A coronavirus test is administered by a healthcare worker at a drive-thru coronavirus testing site hosted by Arlington County and the Commonwealth of Virginia in Arlington, Virginia, U.S., on Friday,

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب باعث برخی امور خارجه آمریکا و دولت های محلی در نظر گرفتن اقدامات جدید [اندرو Harrer/بلومبرگ ]

“این بیماری همه گیر در حال حاضر اوج و یا در حال حرکت به سمت قله در تعدادی از کشورهای بزرگ” او هشدار داد.

در ایالات متحده, Arizona, خاص, شاهد روند نگران کننده در چند معیار از جمله درصد از آزمون است که اثبات مثبت برای ویروس. آریزونا است که بالاترین در کشور است. دولت را مثبت تست میزان در هفت روز به طور متوسط بیش از 20 درصد و بالاتر از میانگین ملی از 8.4 درصد و 10 درصد به سطح است که مقامات بهداشت عمومی می گویند یک مشکل است.

زمانی که تست مثبت افزایش نرخ به این معنی است که شیوع بیماری وخیم تر شده است – نه فقط که بیشتر مردم در حال گرفتن تست شده است.

‘به دور از بیش’

در مریلند فورت واشنگتن مرکز پزشکی در حومه پایتخت کشور کارگران توصیف یک تقلا برای پیدا کردن جدید تخت دلخراش برخورد با اعضای خانواده بیماران بدحال و سرخوردگی خود را با آمریکایی ها که باور نمی coronavirus تهدید واقعی است.

“همه از lounging در سواحل. فقط فکر آن را بیش از. و آن را نه” درمانگر تنفسی کوین کول گفت. “آن را به دور از بیش از. و متاسفانه آن کسانی که مردم را حفظ خواهد کرد که این بیماری همه گیر رفتن.”

در ضمن شهر نیویورک پس از کشنده ترین نقطه داغ در ایالات متحده برداشته بیشتر از آن محدودیت حرکت یک گام نزدیک تر به حالت عادی. رستوران می تواند در خدمت شام, خارج از منزل مشتریان می توانند از طریق فهرست فروشگاه ها و کوتاه کردن مو و کودکان می تواند بازگشت به زمین بازی.

Barbers wear protective equipment and clients sit in chairs separated by plastic dividers at Hell’s Kitchen Barbers on the first day that hair salons could reopen as part of Phase 2 in New York, New Y

آرایشگاه در میان کسب و کارهای مجاز به باز کردن در نیویورک روز دوشنبه با اعمال محدودیت برای تشویق به جدایی [جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

در ایالت ایلینوی موزه ها و ورزشگاه ها و باغ وحش ها می تواند بازگشایی در روز جمعه با محدودیت. داخل سالن ناهار خوری می تواند رزومه در 25 درصد ظرفیت برخی از اماکن مانند لینکلن پارک وحش نیاز به رزرو.

در سراسر جهان نه میلیون نفر تایید شده اند آلوده به ویروس و مورد 470,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز هر چند کارشناسان می گویند تعداد واقعی بسیار بالاتر به دلیل محدود تست و موارد که در آن بيمار بدون علائم است.

در میان جهانی افزایش سر که هشدار داد که رهبران جهان باید politicise شیوع اما متحد برای مبارزه با آن است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus که با آن مواجه انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک کنفرانس ویدئویی برای دبی مبتنی بر جهان حکومت اجلاس که در آن زمان بیش از سه ماه برای جهان برای دیدن یک میلیون و تایید عفونت اما فقط هشت روز به دیدن اخیر میلیون نفر.

Tedros ذکر نکرده تهمت اساس نام و یا عزم خود را به جلو و ما از سازمان ملل متحد سازمان بهداشت اما هشدار داد: “بزرگترین تهدید ما در حال حاضر ویروس خود را; این عدم همبستگی جهانی و جهانی رهبری است.” او افزود: “ما نمی توانیم شکست این بیماری همه گیر با تقسیم جهان است.”

برگ برنده این کشور را که بیش از آن پاسخ اولیه به وقوع و آنچه به نظر او خود را بیش از حد ستایش از چین که در آن شیوع آغاز شد هر چند خود دولت دست زدن به بحران در ایالات متحده مورد حمله قرار گرفت. تهمت و تهدید به قطع ما بودجه برای که.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>