برف و باد کردن در نیویورک به عنوان آب و هوایی شدید و جاری شدن سیل در جنوب ایالات متحده را تهدید می کند

وجود دارد یک سیگنال قوی برای یکی دیگر از سنگین باران رویداد در جنوب.

دریاچه اثر برف آغاز خواهد شد به قطع بعد شنبه اما بیشتر تجمع خواهد بود که ممکن است در بخش هایی از نیویورک و شمال غرب پنسیلوانیا که در آن به صورت محلی 3 تا 8 اینچ اضافی از برف امکان پذیر است.

هنوز هم وجود دارد برخی از آب و هوای زمستان مشاوره و برخی از دریاچه اثر برف هشدار برای قسمت های بیشتر, Jamestown, Syracuse و Watertown, New York, مناطق برای شنبه.

نیز وجود دارد برخی از زمستان آب و هوا در مشاوره های ارسال شده برای جنوب Appalachians به صورت برف است که در حال حرکت از طریق کوه. تنها چند اینچ از برف است و انتظار می رود وجود دارد.

دریاچه اثر برف است که رانده شده توسط هوای سرد در حال حرکت بیش از دریاچه های بزرگ.

بخش هایی از غرب و شرق ساحل در حال خرید و فروش است که انفجار از هوای سرد. باد لرز صبح روز شنبه از شیکاگو به دیترویت به سیراکیوز نیویورک در تک رقمی. در جنوب شرق باد لرز در بچه و 20 را از واشنگتن دی سی به شهر نیویورک و بوستون.

در ضمن در غرب, توجه, تبدیل به یک پیشانی نظام است که در حال حرکت داخلی شنبه. باران سنگین را به حرکت در سواحل غرب از واشنگتن و اورگن به عنوان برف حرکت به سمت آبشار و شمال رشته کوه های راکی.

سپس در روز یکشنبه برف حرکت می کند در سراسر آیداهو, یوتا, نوادا و وایومینگ. محلی, برف سنگین می تواند رانندگی در شرایط دشوار در کوه عبور می کند.

قابل توجه استراحت خواهد آن را تمام راه را به لس آنجلس در این آخر هفته که در آن بارش باران و احتمال رعد و برق خواهد شد و تاثیر این منطقه است. علاوه بر این تا 2 اینچ از برف است و ممکن است در لس آنجلس کوه.

از طریق اواسط هفته, 1 به 2 فوت برف خواهد بود و ممکن است به صورت محلی در بالاترین ارتفاعات آبشار شمال غرب رشته کوه های راکی و کوه های سیرا. شش تا 12 اینچ از برف خواهد بود و ممکن است از طریق پنج شنبه در برخی از محدوده از کالیفرنیا به ایالت وایومینگ و به کلرادو.

به کل این سیستم حرکت شرق در روز دوشنبه و به بقیه هفته یک قسمت از آن را به redevelop آورد و بعد در مورد آب و هوا رویداد. باران سنگین در هوا برای بخش هایی از غرب و جنوب عمیق.

وجود دارد باقی می ماند عدم اطمینان از دقیقا همان جایی که سنگین ترین باران, باند خواهد بود. وجود دارد شدید جغرافیایی تفاوت عمده مدل های پیش بینی پنج شنبه صبح.

وجود دارد یک سیگنال قوی برای یکی دیگر از سنگین باران رویداد در بخش هایی از ایالت تنسی دره و جنوب ایالات متحده در هفته آینده است که در حال حاضر با تجربه و جاری شدن سیل در این ماه است. یک یادآوری مکان هایی مانند بیرمنگام آلاباما در حال 11.71 اینچ بالاتر از آن سال به تاریخ بارندگی به طور متوسط بیش از دو برابر متوسط آن برای مدت زمان. آتلانتا در تجمع است 9.72 اینچ بالاتر از متوسط آن.

اگر سنگین ترین باران آهنگ به برخی از این منطقه جاری شدن سیل به سرعت می تواند تبدیل به یک نگرانی در هفته آینده.

علاوه بر این به نظر می رسد به عنوان هر چند آب و هوایی شدید به احتمال زیاد حرکت کند و به بخش هایی از جنوب آغاز و در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>