کسب و کارهای کوچک صورت ‘کابوس’ بحران نقدی از coronavirus همه گیر

باشگاه کمدی کتابفروشی ها و کوکتل سازندگان در میان میلیون ها نفر از آمریکایی کسب و کارهای کوچک رو به یک مسابقه در برابر زمان در یک اقدام بی سابقه مالی نبرد برای زنده ماندن.

“این خنده دار نیست. شما می دانید که نیاز به روشن” گفت: چچنی Jaffe, شرکت, صاحب, DC تریک که بسته آن تئاتر گذاشته و تقریبا همه کارکنان آن در این ماه به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. “این یک کابوس است. کلمه من در حفظ و گفت: ‘وحشتناک.'”

کسب و کار است که کار کمتر از 500 کارگر هستند از ارکان اصلی اقتصاد ایالات متحده و منحصر به فرد مستعد ابتلا به یکباره شوک اقتصادی.

“نیمی از افرادی که در این کشور خود را و یا کار برای یک کسب و کار کوچک. به طوری که نیمی از شغل ما” گفت: Karen L. Mills, یک عضو ارشد در دانشکده کسب و کار هاروارد و مدیر سابق ایالات متحده آمریکا اداره کسب و کار کوچک در دولت اوباما.

“آنها بسیار پایین نقدی بافر. به طور متوسط آنها حدود 26 روز از پول نقد” میلز گفت.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

کنگره در این هفته انتظار می رود به تصویب عمده تزریق پول نقد — بیش از $350 میلیارد دلار وام اضطراری برای کسب و کارهای کوچک که شامل یک perk: صاحبان نمی خواهد که به پرداخت به دولت در صورتی که استفاده از پول برای پوشش اجاره یا کارگر دستمزد.

“من می خواهم که هر روز به ما اجازه می دهد برای انجام این کار اگر کسانی که وام های که در نتیجه می تواند بخشیده شود” گفت: Pia Carusone مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران جمهوری Restoratives رسومات در واشنگتن که به تولید صنایع دستی ودکا بوربن و هویج.

“ما صورتحساب نه فقط متوقف شود. ما وام سرمایه در گردش است که ما باید آنقدر بدهی و صورتحساب اجاره هر ماه از ما مالک” Carusone گفت. “بنابراین ما در یک موقعیت خوب به نزدیک به صفر درآمد در آینده به ما در کسب و کار عمده فروشی.”

آدم Waterreus که صاحب شهر کتاب در سی دیده است شیب 75% کاهش در فروش پس از همه گیر رسید. او را گذاشته شدن چهار نفر از کارکنان و تلاش برای حفظ سه نفر دیگر در حقوق و دستمزد.

“به نظر می رسد مانند (کمک مالی) ممکن است اتفاق می افتد که من فکر می کنم مهم است که آنها در حال دادن مقررات خاص برای کسب و کارهای کوچک” او گفت: از 2 تریلیون دلار فدرال coronavirus امداد بسته است.

Waterreus گفت که او عصبی است و مورد مصرف در بیشتر بدهی با وام های جدید است اما خوش بینانه کمک های مالی ممکن است نگه داشتن او را شناور برای کوتاه مدت.

“ما نه به معنای یک محل که در آن ما در حال حاضر بازار; ما مانند کتابفروشی های محلی خود را,” Waterreus گفت: از این تمایل خود را به نگه داشتن درب باز است.

در کمدی باشگاه Jaffe گذاشته شدن 50 نفر در این ماه — از جمله شوهرش — اما هنوز موفق به پیدا کردن طنز در این وضعیت است.

“او گفت:” این اولین بار است که من گذاشته این ماه,'” او با پوزخند گفت: به عنوان او به یاد می آورد گفتگو با مرد متاهل. “خنده ما را با هم و کمک به ما را از طریق آن دریافت کنید.”

“ما از شما درخواست برای وام” Jaffe اضافه شده است. “و بدیهی است که اگر این یک بخشایش وام است که می تواند یک گزینه بهتر برای ما به عنوان یک کسب و کار و کمک خواهد کرد با ما آب و طوفان و حتی بیشتر.”

در حالی که بسیاری از صاحبان کسب و کار و طرفداران ستایش دولت بسته امداد وجود دارد نگرانی گسترده وجوه فدرال دریافت نخواهد شد توزیع به سرعت به اندازه کافی.

“ما خوش شانس خواهد بود اگر اکثر کسب و کارهای کوچک دیدن هر گونه کمک در کمتر از دو ماه” نوشت: امور مالی وکلا آدم Levitin و Satyam خناس در نیویورک تایمز op-ed. “که زمان آنها — و کارکنان خود را — لازم نیست.”

سنا کارکنان درگیر با تهیه پیش نویس طرح می گویند آنها سعی کردم به ساده کردن فرآیند وام به عنوان آنجا که ممکن است اجازه می دهد صاحبان کسب و کار به درخواست برای کمک در یکی از بیش از 800 دهندگان در سراسر کشور است که همکاری با اداره کسب و کار کوچک.

“با توجه به آن است 100% تضمین وام آن نباید بیش از حد پیچیده” یکی از مقامات ارشد جمهوری خواه دستیار درگیر در این فرآیند گفت: ABC News.

“این بانک های محلی در سراسر کشور باید به سرعت در موقعیت شروع به حرکت پول به دست از کسب و کارهای کوچک نه برای سود و دیگران” گفت: سناتور. مارکو روبیو R-Fla., یک عضو مجلس سنا تخصیص بودجه کمیته در یک پیام ویدئویی. “ما احساس می کنیم آن را به یک تفاوت بزرگ به خصوص برای سالن های غذاخوری کافه ها و رستوران ها و نانوایی است که تعطیل شده است.”

حمایت مالی نامحدود نیست. کنگره پیشنهاد خواهد تنها پوشش حدود دو تا سه ماه اجاره آب و برق و هزینه های حقوق و دستمزد برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک.

کاخ سفید و برخی از اقتصاددانان در حال هل دادن به آسانسور محلی آتن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای پرش شروع اقتصاد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تعیین کرده است هدف از عید پاک — مارس 12 — هفته جلوتر از آنچه که بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ممکن است امن.

“مردم در حال رفتن به جریان آزادانه و دوباره آلوده با یکدیگر و گسترش ویروس. بنابراین من به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک است که درد و رنج خواهد بود بسیار خوشحالم که به مطمئن شوید که ما در ادامه به تعطیل تا ما را بکشند, این نکته گفت:” Carusone سابق رئیس ستاد سپس-کنگره Gabby Giffords از آریزونا و سابق بالا Department of Homeland Security رسمی.

در ضمن Carusone دگرگون شده کسب و کار خود را به تولید ضد عفونی کننده دست. کارخانه یا محل تقطیر است تان شدیدا از بطری های کوچک, در خانه, الکلی, ژل پر از 1000 گالن منظور فقط این هفته از دولت های محلی به تجهیز پلیس و پزشکی کارگران است.

Waterreus گفت که او نیز مخالف عجله به بازگشایی قبل از مقامات بهداشت عمومی به همه روشن است.

“که من فکر می کنم مسئول برای من به عنوان یک صاحب کسب و کار” گفت: جامعهای که جمعیت از مرور کتاب خریداران در فروشگاه می تواند ایجاد یک وضعیت خطرناک در صورتی که ویروس هنوز در حال گسترش است. “من نه شنیدن از شهرستان و یا شنیدن از شهردار (موریل) Bowser خود و دیگر مقامات بهداشتی از من خواهد بود (رئیس جمهور تهمت).”

Jaffe می گوید او در حال تلاش برای سوار شدن از بحران با دادن به جامعه از طریق آنچه او بهترین کند — خنداندن مردم. این تریک باشگاه با تجربه مجازی ایستاده را نشان می دهد و حاضر کمدی کلاس.

“ما می خواهیم به شما یک محل به نوع — حتی اگر آن را در خود جای خود را در خانه و دفتر خود و یا اتاق نشیمن و یا هر” Jaffe گفت. “من نمی خواهم به مردم هزینه برای آن است.”

“این هم سالم نیست فقط در کل ترس و وحشت شما می دانید ؟ که رفتن به انجام آسیب بیشتری به شما,” او گفت:. “بله این ویروس در حال رفتن به شما صدمه دیده است اما این احساس در حال رفتن به شما صدمه دیده است بیش از حد.”

به عبارت دیگر: فراموش نکنید که برای خنده.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>