قتل هفت سال استوکس خشم و تظاهرات در مکزیک

کشتن هفت سال در جنوب حومه شهر مکزیک است stoked افزایش خشم در مورد وحشیانه slayings از زنان از جمله یکی پیدا چاقو به مرگ و پوست در اوایل این ماه.

دفتر دادستان شهرستان گفت: محققان شناسایی یک بدن یافت می شود در طول تعطیلات آخر هفته است که از فاطمه (س) یک کلاس مدرسه بود که دانش آموز گرفته شده توسط یک غریبه در Februaury 11. قانون دادستان انجام نمی دهد نام و نام خانوادگی قربانیان.

بدن او پیدا شد پیچیده شده در یک کیسه و رها شده در یک منطقه روستایی در روز شنبه و شناسایی شد توسط آزمایش ژنتیک. علت مرگ شده است منتشر شد. پنج نفر شده است, سوال در مورد, و فیلم از او آدم ربایی وجود دارد.

بیشتر:

دادستان’ سخنگوی Ulises لارا ارائه 100.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی بر کسی که او را برداشت زمانی که او مدرسه را ترک.

ربودن و قتل از هفت سال آمد فقط دو روز پس از اینگرید Escamilla یک جوان مکزیک شهر ساکن شد و به اتهام قتل یک پسر. انسان که بازداشت شده است و ظاهرا اعتراف به قتل Escamilla با چاقو مثله بدن او و سرخ بخشی از جسد به فاضلاب.

خشم و انزجار رشد پس از رسانه های محلی منتشر شده وحشتناک, عکس از پوست جسد ظاهرا به بیرون درز توسط شهرستان افسران پلیس.

معترضان با خواندن بیانیه ای در روز جمعه گفت: “این enrages ما چگونه اینگرید کشته شد و چگونه رسانه ها قرار داده و بدن خود را بر روی صفحه نمایش.”

قتل ثابت کرده اند که به لحاظ سیاسی مسئله دشوار برای رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador که گفت: اعتراض به قتل شد, تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از برنامه های اجتماعی.

هفته گذشته لوپز Obrador نشان داد کمی صبر برای کسانی که او را مورد پرسش در مورد تعهد دولت برای مبارزه با خشونت علیه زنان است.

“این موضوع شده است دستکاری زیادی در رسانه ها” به رئیس جمهور گفت: در روز دوشنبه اضافه کرد: “من نمی خواهم این موضوع را فقط به زنان و قتل.”

روز دوشنبه لوپز Obrador دفاع از خود را ضبط و گفت: “ما در حال کار به طوری که وجود خواهد داشت نه هر بیشتر زنان قتل.”

اما با اشاره به تظاهرات هفته گذشته بیش از Escamilla را به قتل که در آن تظاهرکنندگان اسپری-رنگ درب و دیوار از استعمار دوران ملی کاخ رئیس جمهور گفت: “آنها نباید رنگ درب و دیوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>