مدیر عامل شرکت شل جزئیات ‘ترین’ هفته در شرکت, تاریخچه بازدید در مایکروسافت

استوارت باترفیلد به خاطر سحر و جادو لحظه ای که همه چیز او تا به حال تلاش برای به انجام رساندن پنج سال متبلور.

“موجی از نام تجاری جدید مردم آغاز هفته مارس 9… توسط هفته مارس 16, رشد, شد, شیب عمودی” شل ارشد اجرایی گفت MarketWatch در یک 45 دقیقه ای چت تصویری دوشنبه یادآوری تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در سراسر جهان نیروی کار است. “همه چیز من در تلاش بود برای به انجام رساندن را به عنوان مدیر عامل در یک کار فرهنگی معنا اثربخشی ارتباطات اتفاق می افتد.”

این مهاجرت اجباری میلیون ها نفر از کارکنان به محل کار از خانه شتاب چه بود در حال حاضر یک کسب و کار نوپای. در نظر بگیرید: از آن زمان شل Technologies, Inc. کار +1.05% بیش از چهار سال به صعود از 1 میلیون نفر به طور همزمان متصل کاربران در آن مشارکتی-ارتباطات پلت فرم به 10 میلیون در مارس 10; در مارس 25, آن را 12.5 میلیون نفر است.

“هفته مارس 9 سازنده ترین در تاریخ شرکت ما,” او گفت:.

رشد “در سراسر هیئت مدیره” هر دو از لحاظ جغرافیایی (آمریکا و اروپای غربی و آسیای جنوب شرقی) و در نرخ جدید تیم-ایجاد حساب کاربری برای مشتریان فعلی است.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت اضافه شده 9,000 جدید پرداخت مشتریان از Feb. 1 مارس 25, 80 درصد افزایش بیش از کامل فصلنامه کل قبلی دو چهارم. در طول روزهای هفته تعداد تجمعی از چند دقیقه از استفاده فعال از شل توسط همه کاربران در سطح جهان در حال حاضر بیش از 1 میلیارد. در همین حال مشترکان پرداخت می شود — از جمله U. s. Department of Veterans Affairs, KPMG و TD Ameritrade AMTD, -4.99% — صعود به 110,000 با توجه به باترفیلد که مانند بسیاری از تکنولوژی اجرائی این روزها در حال پریدن از یک زوم ویدئو کنفرانس تماس به بعد برای جلسات. [کساد است و هر دو یک شریک و مشتری از زوم تصویری Communications Inc. ZN, +0.83% .] او پیوسته در تماس روز دوشنبه توسط Lenny جدید خود را Cockapoo.

سهام شل هستند تا 10 درصد در این سال و در ماه گذشته گزارش مالی خود را سه ماهه چهارم درآمد رسید 49 ٪ به $181.9 میلیون دلار از $122 میلیون سال پیش طراحی شده در بخش بزرگی از افزایش مشتریان که صرف بیش از $1 میلیون نفر سالانه در محصول خود را. وجود دارد در حال حاضر 70 در مقایسه با 39 سال پیش در سه ماهه.

همچنین نگاه کنید به: شل درآمد: سهام غوطه 22 درصد در گسترش از دست دادن

موفقیت شل به گسترش رو به رشد کسب و کار از چه استفاده می شود به نام راه دور. نزدیک به سه نفر از چهار سازمان حرکت خواهد کرد و حداقل 5 درصد خود را که قبلا در سایت نیروی کار به طور دائم کنترل از راه دور موقعیت پست-COVID-19, بر اساس یک نظرسنجی گارتنر از 317 افسران ارشد مالی و سرمایه گذاری رهبران در مارس 30.

“این ممکن است پرش-شروع بازار با هفت سال” گفت: Wayne Kurtzman یک تحلیلگر در شرکت تحقیقات بازار IDC. وادار کردن میلیون ها نفر از مردم به تغییر کار روزمره خود را به شیوه های “یک فرصت مناسب برای شرکت ها برای تبدیل به دیجیتال کسب و کار آنها را می خواستم.”

علاوه بر شل Microsoft Corp. MSFT, +0.22% مشارکتی-ارتباطات پلت فرم تیم همچنان به ارسال دستاوردهای عظیمی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. مایکروسافت در هفته گذشته گفت: یک رکورد 2.7 میلیارد جلسه بودند وارد شده در مارس 31, افزایش 200% از 900 میلیون دلار در اواسط ماه مارس. Total video calls رشد 1,000% در ماه مارس است. و پنتاگون به تازگی راه اندازی یک سیستم مبتنی بر teleworking خدمات برای 4 میلیون کارمند دارد.

مایکروسافت ماه گذشته گفت: تیم رسیده 44 میلیون نفر به صورت روزانه در مقایسه با 32 میلیون دلار در مارس 11 و 20 میلیون در ماه نوامبر.

همچنین نگاه کنید به: مایکروسافت تیم های در حال ساخت شل سرمایه گذاران عصبی با رشد آن

اجتناب ناپذیر مقایسه بین تیم ها و شل befuddles و آزار Butterfield.

“شما احتمالا حس سرخوردگی در صدای من,” او می گوید. “مایکروسافت ساخته شده است یک فشار بزرگ در سه سال گذشته با یک سرویس رایگان, اما شما می توانید پیدا کردن یک شل سازمانی مشتری که روشن است به تیم?”

“اگر مایکروسافت چنین رقابتی تهدید به شل به عنوان آن را می گوید ما نمی خواهد رشد در فروش و $1 میلیون مشتریان” باترفیلد گفت: برداشتن بخار. “منظورم این است که 44 میلیون تعداد قابل توجه اما این است که از 200 میلیون Office 365 مشتریان. که حدود 20% تصویب رای دادن.”

(در آن مالی سه ماهه اول گزارش در ماه اکتبر مایکروسافت وجود دارد گفت: 200 میلیون کاربر فعال ماهانه از Office 365 و روزانه 44 میلیون کاربر فعال از تیم ها است.)

این پهنای گسترده ای از شل تا 25,000 کانال های و ویژگی های امنیتی آن را به یک مزیت رقابتی اضافه شده باترفیلد که قبل از شل کردن شرکت دهکده عکس های سایت فلیکر. (فروخته شد به یاهو, Inc. در سال 2005 و پس از آن به پایان رسید تا اموال SmugHug.)

“کوچکتر راه اندازی یک مزیت در برابر بزرگ, تاسیس شرکت به دلیل تمرکز آن تنگ است در انجام یک چیز بهتر” باترفیلد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>