Skechers, سهام افزایش می یابد به عنوان “دلپذیری کفش’ روند درایوهای رکورد فروش

Skechers, ایالات متحده آمریکا, Inc. گزارش رکورد سه ماهه چهارم فروش دربندی یک سال است که پیشی گرفتن 5 میلیارد دلار در پرداخت تشکر در بخشی به یک روند: دلپذیری کفش ورزشی.

آن را یکی از چند دسته کردم که فریاد درآمد را از نظر اجرایی Robert Greenberg.

“2019 نیز سال ما شاهد تجدید حیات دلپذیری کفش – و به عنوان یک مبتکر در این دسته ما شد رفتن به منبع در سراسر جهان,” او گفت:.

دلپذیری کفش و یا “پدر و کفش” آیا یک روند در هر دو بالا و قیمت پایین امتیاز با Skechers SKX, -2.33% و Balenciaga هر دو نمونه هایی از برچسب های که بدست در سبک.

جزئیات: نایک coronavirus مرتبط با فروشگاه تعطیلی در چین می تواند در نتیجه درآمد از دست تحلیلگران می گویند

و این وعده را به ادامه به 2020 با سبک های ورزشی و راحتی کفش هوا برای ماندن در روند.

“کفش مد شده است به شدت رانده راحتی به عنوان گاه به گاه سبک همچنان برای به دست آوردن سهم در هزینه لباس و این نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش” نوشت بث گلدشتاین, مدیر اجرایی در گروه NPD در لوازم جانبی و کفش پست منتشر شده در ژانویه. این گروه در آینده از کفش ها و گزارش برای سال 2020 یافت که “ورزشی اوقات فراغت کفش” را تبدیل به بزرگترین کفش دسته.

“لباس خود را ادامه خواهد داد و به کمتر از dressy به عنوان یک آرایه وسیعی از سبک های قابل قبول تبدیل شده است در محل کار و در رسمی تر تنظیمات” گلدشتاین گفت.

Skechers آماده شده است روند.

“در هسته جهانی ما موفقیت است که توانایی ما برای توسعه طیف گسترده ای از کفش برای سبک زندگی فعال ارائه می شود که در سبک و نوآوری و از همه مهمتر راحتی گفت:” دیوید واینبرگ chief operating officer در Skechers, در, درآمد, تماس, با توجه به FactSet transcript.

دسته دیگر که منجر به سه ماهه شد مردان در حال اجرا و راه رفتن و کفش های گلف.

“به طور معمول سه ماهه چهارم این است که ما کوچکترین چهارم از سال گفت:” واینبرگ. “هنوز آن دومین در تاریخ ما با فروش خالص از $1.33 میلیارد, یک 23.1 درصد افزایش یافته است.”

سه ماهه چهارم فروش در صدر $1.2 میلیارد FactSet اجماع. Skechers همان-فروش فروشگاه افزایش 9.9% دمیدن گذشته FactSet چشم انداز 6.5 درصد رشد داشته است. و سود هر سهم بالغ بر 39 سنت مطابق FactSet راهنمایی.

ببینید: E-commerce افزایش جرقه سوال در مورد قابلیت اطمینان از همان فروشگاه فروش متریک

“Q4 2019 topline ضرب و شتم است شواهد Skechers با نام تجاری در سطح جهان طنین با مصرف کنندگان” نوشت Suquehanna مالی, گروه تحلیلگران به رهبری سام وانمود کن. “مدیریت تصمیم به سرمایه گذاری فرصت طلبانه در بازاریابی هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور راند افزایش فروش و توزیع هزینه (تا 43 درصد سال بیش از سال) در SG&A line که یک کشیدن عامل حاشیه. که گفت: مدیریت نشان داد و ما به توافق برسند که سرمایه گذاری در حال کمک به حفظ حرکت از نام تجاری در سراسر جهان است.”

Susquehanna نرخ Skechers سهام مثبت با $51 قیمت هدف از $49.

Skechers هدایت است برای سه ماهه اول فروش $1.400 میلیارد دلار 1.425 میلیارد و EPS 70 سنت افزایش به 75 سنت. این FactSet چشم انداز است که برای فروش $1.419.7 میلیارد و EPS 74 سنت.

هدایت طول می کشد را به حساب یک برآورد اولیه از تاثیر رویدادهای جاری در چین از جمله coronavirus. Skechers کشته شده اند “تعداد قابل توجهی” از فروشگاه تعطیلی.

Skechers هشدار می دهد که این راهنمایی می تواند “مادی تغییر” اگر وضعیت بدتر و یا اثرات زنجیره تامین.

از دست ندهید: Michael Kors ورساچه پدر و مادر کاپری کاهش درآمد ارشاد با 100 میلیون دلار با توجه به کروناویروس

Skechers فقط به پایان رسید ساخت و ساز در آن اولین مرکز توزیع در چین است.

“ما در حال برنامه ریزی چین را برای این سه ماهه” گفت: جان Vandemore رئیس امور مالی در Skechers بر درآمد تماس بگیرید. “ما گرفته ایم نسبتا شدید در نگاه فوریه و قطعات مارس. چگونه است که آشکار است که واقعا مشخص شود. اما واقعا قدرت همه ما از دیگر بخش های کسب و کار است که به طور مستقیم تحت تاثیر این وضعیت در حال حاضر است که تأمین راهنمایی ما.”

Skechers سهام افزایش یافت 5.7% در جمعه تجاری و سهام بسیج 20.6 درصد بیش از سال گذشته است. S&P 500 شاخص SPX +0.27% است 23.2% برای 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>