خواننده و ترانه سرا Jan Howard می میرد 91

خواننده و ترانه سرا Jan هوارد در 91 سالگی درگذشت

NASHVILLE, Tenn. — خواننده و ترانه سرا Jan هوارد که تا به حال یک ردیف 1 کشور ضربه “برای دوست شما” با بیل اندرسون نوشت و بازدید برای دیگران مانند زن سبک و جلف ولز “آن را بیش از همه اما گریه” درگذشت در سن 91 با توجه به گراند اوله Opry.

Opry که او یک عضو نزدیک به 50 سال اعلام کرد و مرگ او در روز شنبه.

“جان هاوارد بود که یک نیروی طبیعت در موسیقی کشور در Opry و در زندگی” گفت: Dan راجرز, Grand Ole Opry معاون رئیس جمهور و تهیه کننده اجرایی در بیانیه ای گفت:. “ما همه خیلی خوش شانس شب های زیادی به شنیدن صدای او بر روی صحنه و برای گرفتن با او در پشت صحنه. ما همه بهتر برای داشتن او در زندگی ما است.”

میسوری متولد Howard او برای اولین بار در سال 1960 با “یکی از شما لغزش در اطراف با” بود و یک رشته از دیگران از جمله “بد در ذهن شما” و “بد دانه.”

اما او تا به حال بزرگترین موفقیت به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری با اندرسون از جمله “من می دانم که شما ازدواج” “روزی ما با هم خواهید بود” و”برای دوست شما” که به مدت چهار هفته در شماره 1 در بیلبورد کشور نمودار در سال 1967.

او همچنین نوشت: برای دیگران از جمله ولز آهنگ و کانی اسمیت آمار “من هرگز یک بار متوقف محبت شما.”

او شخصی ترین آهنگ شاید “من” که او نوشت به درخواست پسرش جیمی امن بازگشت از جنگ ویتنام. او کشته شد و دو هفته پس از انتشار آن در سال 1968. یکی دیگر از پسر بعد خودش را کشته بود.

هوارد مستند او پیروزی و مبارزات در سال 1987 زندگینامه “آفتاب و سایه.”

او جان سالم به در او باقی مانده, پسر و دو نوه و سه نوه بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>