قابل طوفان سیستم شروع به تاثیر کالیفرنیا با بارش شدید باران جاری شدن سیل

بارش بالغ می تواند تا رسیدن به 4 اینچ به خصوص در ارتفاعات بالاتر است.

یک تشدید و پیچیده طوفان سیستم آوردن برخی از گروههای سنگین باران و برخی از کوه برف به بخش های شمالی و مرکزی کالیفرنیا بود ، این تنها آغاز قابل توجهی کوه برف سنگین و جاری شدن سیل و توفانی بادها را از طریق بسیاری از کالیفرنیا از طریق پنج شنبه.

طوفان در زمستان هشدارهای صادر شده برای یک تکه بزرگ از کالیفرنیا بود ، برخی از زمستان Storm Watches صادر شده در خارج از لس آنجلس و سن دیگو در حالی که باد هشدار صادر شده برای بخش هایی از این منطقه به عنوان به خوبی.

شدید ترین اثرات این طوفان سیستم رخ خواهد داد یکشنبه و آخرین به روز شنبه. روز یکشنبه موج اول بارش را فشار بیشتر داخلی و باران های سنگین و بادهای توفانی خواهد کشش پایین بسیاری از سواحل کالیفرنیا, خط, در نهایت رسیدن به کالیفرنیای جنوبی یکشنبه شب.

سنگین ترین دور از برف خواهد رسید در Sierras بعد یکشنبه. سنگین برف می تواند بسیار خطرناک شرایط جاده را از طریق کوه ها.

ضروری در هر سفر می تواند تبدیل به بسیار خطرناک با سفید کردن شرایط و بسته شدن جاده به احتمال زیاد با gusts باد تا 90 مایل در ساعت در بالاترین ارتفاعات Sierras.

به باران می رسد لس آنجلس و سن دیگو به خصوص توسط صبح روز دوشنبه به صورت محلی سنگین بارندگی و برخی از رعد و برق امکان پذیر خواهد بود که در آن بارش نرخ می تواند به 0.75 اینچ در هر ساعت.

این می تواند برخی از جاری شدن سیل در مناطق شهری با گل و لای و آوار جریان و تخته سنگ اسلاید. بادها در زمان می تواند تند باد 45 تا 60 مایل در ساعت است که می تواند درختان و خطوط برق.

در حالی که بخشی از این سیستم را به سرعت حرکت به کوه های طولانی کم فشار سیستم باقی خواهد ماند و در منطقه جنوب کالیفرنیا و در ادامه به بهار پراکنده باران و برف دوش به وسط هفته است.

طریق وسط هفته به صورت محلی 1 تا 4 از برف است و ممکن است در Sierras. بارش برف نیز ممکن است در کوه های خارج از لاس وگاس محلی با بیش از 1 پا از برف ممکن است وجود دارد.

این مهم است که توجه داشته باشید که ABC7 منطقه خلیج هواشناس جلب تومان گزارش شده فقط چند روز پیش که برف در کالیفرنیا برای فصل زمستان بود فقط 53 درصد از میانگین معنای اضافی برف است و خبری خوش آمدید.

در بخش هایی از جنوب کالیفرنیا بارش بالغ می تواند به 4 اینچ به خصوص در ارتفاعات بالاتر است. در ضمن دره ها و مناطق ساحلی می تواند بیش از 2 اینچ از بارش باران.

یک اختلال خواهد شد در میانه روز سه شنبه و به برخی از سنگین باران و آب و هوایی شدید به بخش هایی از این منطقه است. افکار اولیه هستند که شدید آب و هوا خواهد بود به احتمال زیاد از ایلینوی به اوهایو و شمال کنتاکی. آسیب Gusts باد و تگرگ های بزرگ نگاه کنید به نگرانی اصلی در حال حاضر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>