Sieren چین: با تکنولوژی بالا برای ردیابی بیماری همه گیر کوروناویروس

با آشکار حمایت چین است که با استفاده از دیجیتال نظارت برای جلوگیری از دوم COVID-19 شیوع. آلمان در حال حاضر با توجه های مختلف داوطلبانه برنامه DW فرانک Sieren می نویسد.

برنامه های سلامت باید تبدیل به یک عنصر حیاتی از چین مسابقه برای جلوگیری از موج دوم COVID-19 عفونت. کاربران اسکن کدهای QR برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد وضعیت سلامت خود را و سفر تاریخ است. این برنامه می تواند ردیابی اینکه آیا کاربران شده اند در تماس با افراد آلوده. کاربران در حال حاضر باید برای اسکن کدهای خود را قبل از سوار شدن به اتوبوس و یا قطار و یا ورود به فرودگاه و دفاتر و حتی مجتمع های مسکن خود را.

Frank Sieren (picture-alliance/dpa/M. Tirl)

DW فرانک Sieren زندگی در پکن برای بیش از 20 سال

معروف ترین سلامت برنامه توسعه یافته توسط فن آوری های غول پیکر راهنمایی در رابطه با مقامات چینی. شرکت های دیگر نیز طراحی و توسعه نرم افزار های مشابه ، ممکن بود به کار به سرعت از آنجا که دولت چین در حال حاضر دارای دسترسی در مورد شهروندان حرکات و برنامه نویسان نمی باید به نگرانی در مورد حفاظت از داده ها ، مردم در چین با استفاده از فناوری به منظور تسریع بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول و خاصی که آنها آلوده نیست.

آن را حس می کند اگر افراد داوطلب برای استفاده از این برنامه به جای اینکه مجبور به توسط دولت است. این بود که در حال حاضر مورد زمانی که دیجیتال سیستم های پرداخت معرفی شدند. بیشتر مردم با استفاده از آنها را بیشتر از دیگران متقاعد شدند و پس از آن شک نیست که بسیاری از انتخاب به عنوان فن آوری در حال حاضر تبدیل شدن به همه جا.

ادامه مطلب: احتیاط توجیه می شود وقتی که می آید به کروناویروس

یک برنامه تلفن همراه است که آهنگ های قرار گرفتن در معرض این ویروس در حال حاضر قرار داده شده است به خوبی استفاده در سنگاپور که در آن عفونت تاکنون نرخ نسبتا پایین است. علاوه بر این کسانی که با استفاده از این برنامه اغلب احساس آنها در حال انجام خوب با حفظ جامعه از دیگر شیوع.

در چین مردم امیدواریم که مقامات نمی خواهد مخالفت داوطلبانه اولیه-سیستم هشدار دهنده. پس از همه مردم به یاد داشته باشید که در شروع coronavirus بحران مقامات دهان بند پزشکان و دیگران در تلاش برای هشدار دادن به دیگران از وقوع حتی اگر آنها بعدا مجبور به عذرخواهی می کنیم.

بیشتر بخوانید: بیش از 200 ، 000 عفونت در ایالات متحده آمریکا

ستایش که از

مشابه تکنولوژی ثابت شده موفق در تایوان و کره جنوبی که به معرفی سیستم های نظارت اوایل برای پیگیری افرادی که در تماس با افراد آلوده و منزوی کردن آنها در صورت لزوم. تا کنون دو کشور شده اند قادر به ویروس را تحت کنترل. سازمان بهداشت جهانی تایید کرده است که این فن آوری کمک می کرد زمانی که دولت های مربوطه تصمیم گرفت پیاده سازی اقدامات قرنطینه. آلمانی virologist مسیحی Drosten شده است که اقدام به عنوان مشاور دولت آلمان نیز گفت که او فکر می کند آن را حس می کند به استفاده از چنین فن آوری ردیابی در مراحل اولیه این ویروس به طور خاص است.

وجود دارد بسیاری از کسانی که امیدواریم که آلمان به زودی با استفاده از این برنامه. وزارت بهداشت و محققان در موسسه کخ رابرت در حال توسعه نرم افزار های مشابه. ایده این است برای معرفی یک noncompulsory برنامه است که نمی خواهد بود قادر به شناسایی که به ملاقات چه کسی و در کجا اما قادر به شناسایی اگر یک کاربر تلفن در تماس نزدیک با یکی دیگر از کاربر آلوده.

این برنامه فقط واقعا قادر به عملکرد اگر 60 درصد از جمعیت آن استفاده می کند. در آلمان نمی توان آن را به عنوان آسان که در آسیا برای رسیدن به چنین یک درصد است.

ادامه مطلب: چگونه می توان حس coronavirus اعداد و اصطلاحات

را آلمانی ها همکاری کنید ؟

نیمی از پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی اخیر گفتند که مخالفت با یک برنامه برای کمک به کاربران هشدار می دهند که تا به حال به تماس با کسی که شما با COVID-19. که نمی خواهد به اندازه کافی برای متقاعد کردن سیاستمداران به استفاده از برنامه.

برنامه در حال حاضر دریافت و توجه زیادی با استفاده از بلوتوث برای پیگیری که کاربران آمده اند و به اندازه کافی نزدیک در تماس با یکدیگر برای انتقال ویروس است. این برنامه نیازی به ثبت نام که در آن این اتفاق افتاده است اما اندازه گیری فاصله بین دو دستگاه. ایده این است برای متقاعد کردن مردم به استفاده از این برنامه بدون ترس از داشتن اطلاعات خود را حفاظت از حقوق نقض شده است.

برخی از مردم ممکن است انتخاب کنید برای استفاده از این برنامه برای جلوگیری از این احساس که آنها در حال surveilled و یا کمک به محدود کردن آزادی دیگران است. افرادی که در حال حاضر شغل خود را از دست و یا ترس از دست دادن آنها و معیشت خود را ممکن است بیشتر تمایل به استفاده از چنین برنامه.

در آلمان خطر بسیار پایین تر از در چین است که دولت را تا پایان ذخیره سازی اطلاعات است که آن را نباید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>