خاموش کردن: ویروس هل چین به طور جدی بیمار به پشت صف

چنگدو چین – مقامات در چین در حال افزایش تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در مرکز شهر ووهان استقرار هزاران نفر از پرستاران و پزشکان به شیوع این کانون و ساختمان جدید بیمارستان ها در سرعت فوق العاده خطرناک به درمان ده ها هزار نفر آلوده.

این ویروس که به کشته شدن بیش از 1100 نفر کشیده تا به چین سیستم بهداشت و درمان ترک نه تنها کسانی که این ویروس را, اما همچنین کسانی که مبارزه و حتی بیشتر شدید و بیماری های تهدید کننده زندگی بدون دسترسی به مراقبت های پزشکی و یا حتی مواد مخدر به آنها نیاز دارید.

در ووهان که 11 میلیون نفر زندگی می کنند در زیر یک ویروس مرتبط با مستند بسیاری از مردم نیاز به درمان برای شرایط مانند سرطان و بیماری کلیه خود را می گویند نیازهای پزشکی را نادیده گرفته شده به دلیل تمرکز بر روی حاوی شیوع. این ویروس به طور رسمی به نام Covid-19 می تواند باعث پنومونی و در برخی موارد نارسایی ارگان های متعدد و مرگ است.

Ruyi Wan است که در میان کسانی که بسته خروج از سیستم.

20 سال تشخیص داده شد با leukaemia در ماه مه سال گذشته و قادر به ضرب و شتم این بیماری با وجود تحت سه دوره شیمی درمانی.

“نشانه های او همچنان ادامه داشت: درمان او را استفراغ توسعه زخم و از دست دادن مو” مادر او در ژوئن Wan گفت.

“او نمی ترسم از این همه اما او وحشت زده از درد. پاهای او را صدمه دیده, سینه او لطمه می زند معده او لطمه می زند و … او در درد بیش از حد و حتی ایستاده به صورت مستقیم و یا رفتن به حمام با خودش.”

در ماه دسامبر پزشکان توصیه می شود Wan سعی کنید کايمريک آنتی ژن گيرنده (ماشین) T-سلول درمانی است که در آن یک بیمار سلول های ایمنی در حال تغییر برای حمله به سلول های سرطانی پس از پیوند مغز استخوان است. اما در ژانویه پزشکان آمد با خبر بد: این مغز استخوان بانک در ووهان بسته شده بود به دلیل شیوع ویروسی.

درمان های در انتظار

Wan پدر و مادر سعی کردم به دنبال کمک در همسایه استان هبی اما گفته شد که هیچ بیمارستان شد پذیرش بیماران از ووهان.

مادرش گفت: اخبار ویرانگر برای Wan.

“لطفا اجازه دهید من می میرند! من نمی توانم تحمل این درد دیگر!” مادرش به یاد می آورد زن جوان به او می گوید که در هفته گذشته.

Wan مورد غیر معمول نیست که در ووهان که در آن 28 از 146 بیمارستان در شهرستان تعیین شده برای درمان بیماران مبتلا به این ویروس جدید است.

یک دکتر در ووهان را Tongji بیمارستان که نخواست نامش فاش شود گفت: Al Jazeera که شیوع تحت تاثیر درمانی برای بسیاری از بیماری های دیگر است.

“ترین عمل های جراحی شده اند به تعویق افتاد با توجه به تعداد زیادی از تأیید نشده coronavirus موارد [و] ما را به پوشیدن دنده کامل به انجام به طور معمول اساسی عمل جراحی و ما به سادگی نمی باید به اندازه کافی منابع,” او گفت:.

“به عنوان یک نتیجه, آن را مایه تاسف است که بسیاری از بیماران از جمله بیماران مبتلا به سرطان در حال گرفتن درمان مناسب است.”

بیماران دیگر که در حال مبارزه برای به دست آوردن درمان پزشکی شامل افرادی که نیاز به دیالیز برای اواخر مرحله بیماری کلیوی.

Xiaohong Min دیابتی که قرارداد coronavirus در حالی که همچنین دریافت درمان برای نارسایی کلیه messaged یک گروه پشتیبانی در WeChat در تاریخ 8 فوریه گفت: او نمی دانست که “چه مدت” او می تواند با توجه به پیام دیده می شود توسط Al Jazeera.

این گروه یکی از تعدادی که به نظر می رسد در برنامه است که به نام “غیر ذات الریه, بیماران به دنبال کمک” و شامل حدود 200 نفر است.

این بود coronavirus بود که او را به قتل با توجه به 42 سال که به توصیف او به عنوان علائم خفیف. او گفت که او می ترسید برای او زندگی چون هیچ بیمارستان می تواند او را درمان دياليز.

“هیچ بیمارستان ها پذیرش coronavirus بیماران مبتلا به جز تعیین شده بیمارستان اما همه کسانی که پس از بسته بندی و من منتظرش بوده ام برای شش روز در بیمارستان بستری,” Content نوشت: به این گروه است.

“من ذات الریه علائم شدید نیست اما از آنجا که من تا به حال دیالیز برای مدت طولانی, سم ساختمان شده است تا در بدن من تقریبا یک هفته و من نمی خورده به مدت چهار روز … من حتی نمی نیاز به بستری در بیمارستان ها; من فقط نیاز به دیالیز یک بار و کمک خواهد کرد که من از طریق یکی دیگر از سه یا چهار روز.”

بعد از تقریبا نه ماه بدون دیالیز حداقل در روز سه شنبه گفت که او تا به حال در نهایت دریافت درمان برای کلیه ها در ووهان بیمارستان صلیب سرخ.

پزشکی کارگران در چند بيمارستان شهر ووهان در این باره گفت که تعداد زیادی از بیماران دیالیزی که نشده اند گرفتن درمان مناسب از شیوع کروناویروس.

“من شده اند به طور مداوم در تلاش برای پیوند بیماران به بیمارستان های دیگر بعد از ما دیالیز مرکز بسته شد با توجه به شیوع گفت:” دینگ لینگ سر پرستار بخش دیالیز مرکز ووهان را Hanyang بیمارستان. “اما همه مکان ها بسته بندی شده به طوری که آن را فوق العاده دشوار است.”

به امید یک معجزه

الجزیره تماس ووهان را به کمیسیون بهداشت برای, نظر, اما مقامات پاسخ نداده است در زمان انتشار.

Jianhua وانگ معاون پزشک رئیس بخش نفرولوژی در ووهان بیمارستان مرکزی الجزیره گفت: “دولت تا به حال بسته کردن دیالیز مراکز در تمام تعیین شده بیمارستان برای درمان بیماران مبتلا به تب به منظور اجتناب از عفونت متقاطع.”

وی افزود: “ما می دانیم تعداد زیادی از بیماران دیالیزی و در حال کار در سراسر ساعت به مطمئن شوید که آنها دریافت درمان در حالی که به حداقل رساندن خطر عفونت است.”

تصمیم به تعطیل حمل و نقل عمومی نیز تحت تاثیر کسانی که با بیماری های مزمن که نیاز به دارو به طور منظم از جمله افراد با شرایط مانند HIV [ویروس نقص ایمنی انسانی] .

“من شده اند قادر به دریافت مواد مخدر به مدت سه روز به دلیل تعلیق از حمل و نقل عمومی و من نمی دانم که در آن من می تواند مواد مخدر” نوشت: یک فرد مبتلا به HIV در یک WeChat گروه با استفاده از نام مستعار Xiaohui.

افراد با بیماری های زمینه ای نیز هستند کسانی که با آسیب پذیری بیشتر به این ویروس و WeChat گروه هستند یک راه برای آنها برای پیدا کردن حمایت – پزشکی عاطفی یا مالی است که آنها نیاز دارند.

“هنگامی که یک دانه از خاکستر از سن می افتد بر روی شانه های یک فرد آن را تبدیل به یک کوه” Shing دی که آغاز شده و گروه که در آن حداقل پست شده او درخواست گفت: الجزیره به نقل از یک چینی گفت. “مردم رنج می برند و آن را نه تنها غیراخلاقی بلکه غیر ممکن است برای من به دور است.”

در حالی که حداقل شد در نهایت قادر به دریافت دياليز leukaemia بیمار Wan Ruyi همچنان به صبر کنید.

“Ruyi بیش از حد ضعیف است به حمل و نقل در حال حاضر,” او گفت.

“اما ما هنوز در انتظار – من امیدوارم که برای یک معجزه به دلیل Ruyi خیلی جوان است و بسیاری از رویاهای. ما نمی توانیم اجازه می میرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>