من باید تشکیلات جدید بکار تجاری خانه من ؟ نرخ وام مسکن قطره به 50 سال اخیر به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده و جهان

نرخ وام مسکن در پایین ترین سطح خود پس از ایالات متحده فدرال محفوظ کاهش نرخ هفته خود را در پشت انتظار می رود تاثیر اقتصادی از گسترش coronavirus — و این باعث موجی از refinancing فعالیت به عنوان نگاه آمریکایی ها به استفاده از پس انداز ارزان تر نرخ بهره می تواند به ارمغان بیاورد.

در سراسر جهان وجود دارد 110,588 COVID-19 موارد و 3,841 مرگ و میر ناشی از صبح روز دوشنبه; 62,109 مردم در سراسر جهان بهبود, با توجه به داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی. در آمریکا و 22 نفر فوت کرده اند و با وجود حدود 564 مورد تأیید دانشگاه جانز هاپکینز اضافه شده است.

تشکیلات جدید بکار تجاری وام دوره تا به حال شروع به پریدن کرد و به بالاترین سطح از ژوئن 2013 در اوایل ماه فوریه پس از کاهش نرخ وام مسکن با توجه به داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن. پس از آن نرخ بهره به طور متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن کاهش یافت و به 3.29% این هفته فردی مک FMCC, -3.29% گزارش به نمایندگی از تمام زمان کم است.

بازگشت در ماه فوریه بیش از 11 میلیون صاحب خانه ایستاده بود به صرفه جویی در به طور متوسط از $268 هر ماه بر روی وام مسکن خود را اگر آنها به تشکیلات جدید بکار تجاری در نرخ های فعلی املاک و مستغلات شرکت اطلاعات شوالیه سیاه گزارش شده است. تعداد زیادی از مردم که می تواند صرفه جویی توسط refinancing — و چقدر پول آنها می خواهم صرفه جویی — تنها رشد پس از آن به عنوان نرخ وام مسکن کاهش یافته است.

“تقریبا هر کسی باید چک کردن اگر وجود دارد یک فرصت برای تشکیلات جدید بکار تجاری” گفت: Tendayi Kapfidze اقتصاددان ارشد در LendingTree درخت +3.82%. “آن را هر چیزی هزینه نمی کند به صحبت کردن با وام دهنده و ببینید چه میزان آنها ممکن است شما در این بازار است.”

همچنین نگاه کنید به:اجاره بها بیش از حد لعنت بالا حتی برای درآمد متوسط آمریکایی

اما refinancing نیست ادم گرفتن یک وام خانه جدید می تواند به شما هزینه هزاران دلار در هزینه. و انتخاب اشتباه می تواند به طور قابل توجهی کاهش بالقوه خود را پس انداز. در اینجا پنج سوال مالکان باید درخواست خود را قبل از مصرف غوطه با وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن (persian).

چه مدت طول خواهد من ماندن در این خانه ؟

وام مسکن پرداخت می شود در طول سالها و در طول دوره اولیه بسیاری از پرداخت های خود را خواهد رفت سمت بهره و نه از اصل بدهی در وام

به عنوان یک نتیجه, زمان, یکی از مهم ترین عوامل در تعیین اینکه آیا یک تشکیلات جدید بکار تجاری باعث می شود احساس های مالی “شما می خواهید به نگه داشتن وام به اندازه کافی بلند برای پس انداز ماهانه به بیش از هزینه های بسته — که مقدار زیادی متفاوت است بسته به هزینه ها گفت:” هولدن Lewis, متخصص وام مسکن در شخصی مالی-سایت NerdWallet.

صاحب خانه که در حال برنامه ریزی برای حرکت به یک خانه جدید در پنج سال یا بیشتر ممکن است در واقع صرفه جویی بیشتر چسبیده با وام مسکن موجود خود را به جای refinancing با توجه به هزینه های شما را به وام دهنده پرداخت

‘شما می خواهید به نگه داشتن وام به اندازه کافی بلند برای پس انداز ماهانه به بیش از هزینه های اختتامیه.’

— —Holden Lewis, متخصص وام مسکن در NerdWallet

در flipside افرادی که خود را برای همیشه در خانه می تواند به نفع از گرفتن 15 سال وام به جای 30 سال وام لوئیس گفت. نرخ بهره به طور متوسط در 15 سال ثابت نرخ وام مسکن است که به طور معمول کمتر از 30 سال وام — آن را در حال حاضر می ایستد در 2.79%. بنابراین در حالی که این وام نیاز به بزرگتر پرداخت ماهانه مجموع پس انداز بیشتری هستند.

15 سال وام نیز اجازه می دهد تا صاحب خانه به حقوق صاحبان سهام به ساخت سریع تر است که آنها می تواند ضربه بزنید ، سپس از طریق صفحه اصلی وام سهام بیشتر پایین جاده اگر هزینه های غیر منتظره بوجود می آیند.

چقدر من را نجات دهد ؟

به صرفه جویی در پول با یک تشکیلات جدید بکار تجاری به طور کلی قاعده کلی این است که نرخ بهره جدید نیاز به 50 واحد پایه پایین تر از خود را در زمان یک Kapfidze گفت. اما هنگامی که به دنبال در نرخ متوسط گزارش شده توسط Freddie Mac, آن مهم است به یاد داشته باشید که نرخ های ارائه شده توسط وام دهندگان می تواند حتی بهتر است.

“از آنجا که به طور معمول بسیاری از نرخ های شما مشاهده می کنید میانگین نرخ این بدان معنی است که نیمی از نرخ های زیر است که” Kapfidze گفت.

به صرفه جویی در پول با یک تشکیلات جدید بکار تجاری جدید نرخ بهره باید 50 واحد پایه پایین تر از خود را یک جریان است.

خرید مقایسه به عنوان یک نتیجه بسیار مهم است به منظور نمره بهترین معامله. وام دهندگان نه تنها رقابت در نرخ بهره. آنها همچنین می توانید تنظیم کنید که چقدر شما صرف در هزینه های اختتامیه. یکی دیگر از عوامل است که می تواند تغییر به طور کلی پس انداز امتیاز تخفیف — اینها هزینه های وام دهندگان جمع آوری در پایان به منظور کاهش بلندمدت نرخ بهره. اگر شما می توانید پرداخت بیشتر در اختتامیه این می تواند خود را با نرخ بهره پایین و حتی بیشتر.

من پرداخت وام مسکن بیمه ؟

وجود دارد دو نمونه زمانی که وام گیرندگان باید پرداخت وام مسکن بیمه: در صورتی که اداره مسکن فدرال (FHA) وام و یا اگر آنها دریافت یک وام معمولی با پرداخت کمتر از 20%.

وقتی refinancing این مهم به بررسی چه نوع وام شما می توانید و چه مقدار سهام شما. “Refinancing هنگامی که شما در حال رفتن به سهام 20 درصد یا بیشتر است که به شما بهترین معامله از آنجا که شما نمی خواهید به وام مسکن و بیمه” لوئیس گفت.

همچنین نگاه کنید به:از شما انتظار دارند قیمت خانه به رها کردن در طول رکود ؟ چرا شما می تواند بسیار طولانی صبر کنید

خلاص شدن از وام مسکن بیمه خود را افزایش دهند به طور کلی پس انداز و می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری به ارزش آن حتی اگر شما در خارج از 50-اساس-نقطه آستانه.

اگر شما ساخته شده است مقدار حقوق صاحبان سهام در خانه خود را از طریق ماهانه وام مسکن خود را پرداخت کرده اند اما یک تکه از پول نقد در پس انداز پول در تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند کمک به شما فشار بالای 20% علامت Kapfidze گفت:, و اضافه کرد که این می تواند مناسب و معقول استفاده از دلار مالیات خود را.

‘خود را بهتر نمره اعتباری شما را به یک بهتر هستند.’

— —Tendayi Kapfidze اقتصاددان ارشد در LendingTree

من خانه های مالی به منظور است ؟

یک مطالعه اخیر از LendingTree داشت که یکی در چهار وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن (persian) برنامه های کاربردی است را تکذیب کرد. شایع ترین دلیل برنامه های کاربردی را رد کرده است که وام گیرنده بدهی به نسبت درآمد بیش از حد بالا است به دنبال داشتن اعتباری فقیر.

گام برداشتن برای بهبود هر دو خود را بدهی به نسبت درآمد و نمره اعتباری خود را پیش از درخواست برای وام مسکن را افزایش می دهد شانس گرفتن بهبود یافته است. “اگر هر چیزی وجود دارد که شما می توانید به کاهش خود را غیر بدهی های وام مسکن که به کمک” Kapfdize گفت. این نیز مهم است که به منظور بررسی وجود اشتباهات در گزارش اعتبار خود را.

دلیل دیگری برای بررسی سابقه اعتباری خود را: نمره شما به احتمال زیاد بهبود به عنوان شما شده است پرداخت کردن وام مسکن خود را. “شما بهتر نمره اعتباری شما را به نرخ بهتری” Kapfidze گفت.

ادامه مطلب:‘بسیاری از عدم اطمینان و ترس است.’ Coronavirus است که ساخت آن را سخت تر برای برخی از سرمایه گذاران چینی برای خرید املاک و مستغلات ایالات متحده

من موجود دهنده قطع من یک معامله ؟

هنگامی که به دنبال یک تشکیلات جدید بکار تجاری, فراموش نکنید که در مورد موجود خود را قرض دهنده است. “اگر آنها می دانند که شما در حال خرید در اطراف آنها باید با انگیزه به شما بهترین معامله گفت:” ریک Sharga وام مسکن صنعت کهنه کار و مشاور است.

به دلیل موجود خود را قرض دهنده در حال حاضر دارای اطلاعات شخصی و سابقه پرداخت refinancing با آنها اغلب می تواند یک فرآیند ساده تر. علاوه بر این آنها باید منافع مقرره در نگه داشتن کسب و کار شما خواهد شد که فشار آنها را به رقابت به عنوان آنجا که ممکن است با دیگر وام دهندگان ارائه می دهد.

یکی دیگر از راه refinancing با موجود خود را قرض دهنده می تواند به معنای بهتر پس انداز است که توسط amortizing جدید وام. وام دهنده خود را حس چه مدت شما تا به حال وام موجود خود را برای, و به عنوان یک وام گیرنده شما را به صرفه جویی بیشتر توسط refinancing برای یک مدت زمان کوتاه تر از گرفتن یک جدید 30 یا 15 سال وام و با شروع از یک مربع.

این داستان در اصل منتشر شده در Feb. 10, سال 2020 و به روز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>