من باید به کروز به عنوان coronavirus گسترش? خطوط کروز ارائه رایگان فسخ برای مسافران وحشت زده و عصبی و تند تخفیف برای وسوسه کردن دیگران

مسافران در انتظار سفر به خانه استراحت روی MS Westerdam از سیهانوکویل کامبوج در ماه گذشته. بزرگ کشتی کروز با بیش از 2000 مسافر و خدمه بود به طور کامل رایگان از Coronavirus (COVID-19.) اما تبدیل شده بود به دور از پنج سایر نقاط.

گتی ایماژ

آیا شما برنامه ریزی یک سفر دریایی? اگر چنین است شما باید لغو با توجه به گسترش coronavirus بیماری همه گیر در سراسر جهان ؟ اگر نه این است که زمان خوبی برای رفتن است ؟ پس از همه, کشتی کروز شرکت نورد از معاملات به عنوان کم به عنوان $300 برای هفته سفرهای پس از کشت از مطبوعات بد مربوط به COVID-19.

اما این است که به اندازه کافی به گام در هیئت مدیره با توجه به آب و هوای فعلی در اطراف coronavirus?

در سراسر جهان وجود دارد 105,940 COVID-19 موارد و حداقل 3,559 مرگ و میر ناشی از شنبه شب; 58,402 مردم در سراسر جهان بهبود, با توجه به داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

در حالی که تعداد موارد جدید در چین همچنان به رها کردن در حال رشد عفونت خوشه در ایران و ایتالیا و کره جنوبی باقی می ماند. در ایالات متحده 19 نفر فوت کرده اند, مقامات بهداشت و درمان گفت: وجود حدود 424 مورد تأیید دانشگاه جانز هاپکینز اضافه شده است.

ببینید:رژیم صهیونیستی است. Cuomo, اعلام وضعیت اضطراری در نیویورک بیش از coronavirus

بزرگترین تهدید برای کسانی که فکر کروز در حال چشم انداز قرنطینه در یک کشتی باید یک پورت حاضر اجازه می دهد تا کشتی به اسکله و البته کسی روی تست مثبت و ویروس پخش كردن, میان خدمه و مسافران است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند مردم را به یک سفر دریایی به و یا در Aisa. “چند مقصد در آسیا در حال تجربه شیوع رمان عفونت کروناویروس” CDC گفته است. “مسافران کشتی کروز در افزایش خطر ابتلا فرد به فرد گسترش بیماری های عفونی.”

همچنین ببینید:من باید لغو پرواز ؟ خواهد recirculated هوا در هواپیما گسترش coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن قبل از سفر

یک شاهزاده Cruises کشتی بزرگ شاهزاده خانم همچنان سرگردان در سواحل کالیفرنیا در روز شنبه پس از یک مرد مسن که در حال سفر در کشتی قبلی سفر درگذشت جدید کروناویروس در ماه گذشته. برخی از 21 نفر باید آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری های منتقله COVID-19 در کشتی.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه کردن ژاپن به مدت دو هفته. ده ها تن از مردم آزمایش مثبت برای این ویروس و هفت مسافر از کشتی کروز درگذشت, ژاپنی, سکس عمومی, پخش NHK گفت شنبه. شاهزاده Cruises نیست پاسخ به درخواست برای نظر.

سفر بر روی کشتی های کروز است که به خصوص محبوب در میان خانواده ها و افراد مسن. کودکان با سیستم ایمنی دارای بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 اما کسانی که با سیستم ایمنی بدن قوی تر ممکن است مستعد ابتلا به این ویروس به کسانی که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از این بیماری است.

Coronavirus تخمین زده شده دوره کمون تا دو هفته. که می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چگونه سریع شیوع گسترش می یابد. اگر مردم از یک بیماری هر چه زودتر آنها کمتر احتمال دارد به راه رفتن بر روی عرشه, شنا در استخر, غذا خوردن در رستوران ها و در نتیجه کمتر احتمال دارد به گسترش ویروس.

“دوره کمون برای سارس بود که به طور معمول 2 تا 7 روز اگر چه در برخی موارد ممکن است تا زمانی که 10 روز” CDC گفت: در آن زمان. بسیاری از کسانی که سندرم حاد تنفسی موارد بين نوامبر 2002 و 2003 ژوئیه. “در بخش بسیار کوچکی از موارد ـلی تا 14 روز گزارش شده است.”

مسافران در MS Westerdam کشتی کروز خود را در دماهای گرفته شده است.

گتی ایماژ

پس از چند دیگر از موارد بالا مشخصات از کشتی در حال قرنطینه و رشته های دریایی, مردم در حال بدیهی است که عصبی در مورد سفر با کروز. خطوط کروز به روز شده خود را لغو سیاست اجازه می دهد تا مسافران به لغو و دوباره کتاب سفر در تاریخ آینده.

• کارناوال Corp. CCL, -2.58%, که صاحب شاهزاده Cruises اجازه می دهد تا مسافران به لغو سفر بدون مجازات بین در حال حاضر و مه 31, اما آنها باید با استفاده از اعتبار خود را قبل از 31 مارس سال 2021.

• Celebrity Cruises و رویال کارائیب RCL, -1.17% همچنین اجازه می دهد تا مسافران به لغو تا دو روز قبل از عزیمت بین در حال حاضر و در جولای 31, اما آنها باید با استفاده از اعتبارات قبل از دسامبر. 31, 2021.

• مسافران در نروژی کروز خط NCLH, -5.21% ممکن است به لغو دو روز پیش از سفر برنامه ریزی شده در حال حاضر و جولای 31 و باید با استفاده از اعتبارات سفر خود را قبل از دسامبر. 31, 2022.

• دیزنی کروز قطع +1.13% مسافران ممکن است لغو سفر برنامه ریزی شده به بادبان قبل از مارس 31 عنوان کمی تا یک روز در پیشبرد و باید از گرو در اوردن اعتبار خود را در عرض 12 ماه از اصلی خود را کروز تاریخ.

مسافر جان میلر از سیاتل بشویید. است که با غرق هیجان پیاده از MS Westerdam کشتی کروز پس از اینکه رشته به مدت دو هفته در حال حاضر لنگر انداخت در ماه فوریه در سواحل سیهانوکویل کامبوج.

گتی ایماژ

دیزنی مانند اکثر خطوط کروز معرفی کرده است اقدامات پیشگیرانه برای آینده سفر دریایی و هشدار به مسافران که آنها را نمی خواهد اجازه پیاده در برخی کشورها اگر آنها به تازگی بازدید و یا حتی تا به حال یک توقفگاه بین راه در یک محل که در آن وجود دارد شیوع شدید coronavirus.

همه مهمانان و خدمه خود را در دماهای چک شده توسط پرستار قبل از سوار شدن دیزنی گفت. “اضافی غربالگری پزشکی مورد نیاز خواهد بود برای هر کسی که با درجه حرارت 100.4 درجه فارنهایت یا بیشتر و آنها را همراه با خود به سفر حزب ممکن است قادر به بادبان” به آن اضافه شده است.

“اگر خود را کروز شامل توقف در ناسائو و یا مردود Cay, لطفا توجه داشته باشید که باهاما را نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که برای پیاده شدن در هر Bahamian پورت اگر آنها شده اند به چین, کره جنوبی, ایتالیا یا ایران در 20 روز گذشته قبل از ورود به” دیزنی کشتی در بیانیه ای گفت.

این شرکت افزود: “اگر خود را کروز شامل توقف در جامائیکا لطفا توجه داشته باشید که علاوه بر مکان در بالا اشاره شد مقامات وجود دارد نیز نمی خواهد اجازه می دهد تا مهمانان که باید از سفر به و یا از طریق سنگاپور ظرف 14 روز پس از ورود به پیاده. این مهمانان خواهد بود قادر به بادبان.”

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>