من باید لغو پرواز ؟ خواهد recirculated هوا در هواپیما گسترش coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن قبل از سفر

Judi LiVigni قرار بود به پرواز از نیویورک به سان دیگو در هفته گذشته به دیدار برادرش که او معمولا می بیند تنها یک بار در سال. اما بعد از پرواز او, او تصمیم به لغو سفر خود را به دلیل نگرانی در مورد شیوع کروناویروس. LiVigni 51 ساله ثبت شده و متخصص تغذیه زندگی می کند که در لانگ آیلند برنامه ریزی شده بود سریع دور شو آخر هفته, اما شک و تردید بودند چرخش در ذهن او به عنوان موارد جدید COVID-19 بودند که تایید در سواحل غرب است.

قبل از پرواز او به رهبری به یک داروخانه را انتخاب کنید تا ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای سفر خود را. او تصمیم گرفت به درخواست داروساز برای مشاوره به اینکه آیا یا نه او باید سفر. “او به من می گوید که او لغو آینده پرواز که همه من نیاز به شنیدن” LiVigni گفت. “من تصمیم گرفتم که من نمی خواهم به توان بسته به یک صندلی به مدت شش ساعت در کنار یک برنامه به طور بالقوه آلوده انسان.”

از دست ندهید:می خواهید برای محافظت از خودتان را از coronavirus? شروع با شستن دست های خود را به راه راست

در سراسر جهان وجود دارد 105,820 COVID-19 موارد و حداقل 3,558 مرگ و میر ناشی از شنبه شب; 58,354 مردم در سراسر جهان بهبود, با توجه به داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی. در حالی که تعداد موارد جدید در چین همچنان به رها کردن در حال رشد عفونت خوشه در ایران و ایتالیا و کره جنوبی باقی می ماند. در ایالات متحده 19 نفر فوت کرده اند, مقامات بهداشت و درمان گفت: وجود حدود 401 مورد تأیید دانشگاه جانز هاپکینز اضافه شده است.

برخی از 72 درصد از مردم تبدیل شده اند بیشتر نگران در مورد سفر در طول شیوع کروناویروس با توجه به بررسی های انجام شده در اواخر ماه مارس سفر در وب سایت بزرگ 7 سفر. بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن تخمین زده است که جهانی صنعت هواپیمایی می تواند ضبط $113 میلیارد دلار ضرر از coronavirus مربوط به اختلال و لغو شد.

آنچه در مورد تمام است که گردش هوا در هواپیما?

سفر با هواپیما لزوما افزایش خطر ابتلا به یک بیماری مسری بیشتر از نوع دیگری از جرم حمل و نقل با توجه به سازمان بهداشت جهانی به عنوان سیستم های تهویه در هواپیما با استفاده از فیلتر به دام باکتری ها و ویروس ها قبل از اینکه هوا recirculated است.

“نرخ تهویه ارائه یک کل تغییر هوا 20 تا 30 بار در ساعت. مدرن ترین هواپیما دارای سیستم چرخش که بازیافت تا 50 درصد از هوای کابین. این recirculated هوا است که معمولا از طریق هپا (high-efficiency particulate air) فیلتر از نوع مورد استفاده در بیمارستان اتاقهای عمل و بخشهای مراقبت ويژه که دام انداختن ذرات گرد و غبار و باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها است.”

هواپیما هوا است که معمولا recirculated از طریق نوع فیلتر مورد استفاده در Icu.

“انتقال عفونت ممکن است رخ دهد بین مسافران که در حال نشسته در همان منطقه از یک هواپیما که معمولا به عنوان یک نتیجه از فرد آلوده سرفه یا عطسه و یا با لمس” اشاره کرد که در آن وب سایت است. “این متفاوت است از هر وضعیت دیگر که در آن مردم به یکدیگر مانند یک قطار یا اتوبوس و یا در یک تئاتر.”

دیگران می گویند این فیلتر ها ناقص است. “فیلتر هپا معمولا تصور می شود غیر قابل نفوذ است اما در واقع آنها تنها 99.97% کارآمد در جمع آوری ترین نافذ ذرات” 2009 یک مطالعه به این نتیجه رسیدند. “در حالی که این است که مجموعه ای قابل توجه راندمان فیلترهای هپا ممکن است کافی برای حفاظت از تمام تهدیدات: ویروس ها submicron در اندازه بزرگ و کوچک حداقل عفونت دوز.”

مسافران هنوز هم باید ضد عفونی کردن جایی که آنها نشسته شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را و سعی کنید به دور ماندن از افرادی که سرفه یا عطسه بدون در نظر گرفتن که در آن و یا چگونه به آنها سفر. سفر شرکت AAA همچنین توصیه می کند که مردم سفر به خارج از کشور را به تمام اسناد و مدارک لازم از جمله بهداشت و درمان-بیمه کارت ضد عفونی کننده دست و اضافی دوز دارو.

ادامه مطلب:تهمت اختلافات که coronavirus نرخ مرگ و میر: ‘3.4 درصد است که واقعا یک شماره نادرست. در حال حاضر این است که فقط من قوز’

که در آن شما در حال سفر و چگونه شما در حال گرفتن وجود دارد ؟

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که آمریکایی ها برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری سفر به چین, ایران, ایتالیا و کره جنوبی به دلیل تعداد زیادی از موارد در آن کشور است. علاوه بر این CDC توصیه مردم سفر به ژاپن به اقدامات احتیاطی اضافی به سالم باقی می ماند.

CDC همچنین پیشنهاد کرد که تمام مسافران تجدید نظر در هر سفر کروز و یا در آسیا به عنوان شیوع همچنان ادامه دارد. با وجود این هشدارها در مورد مسافرت های بین المللی مقامات دولتی قرار داده اند از هر گونه راهنمایی مشاوره به مردم برای جلوگیری از سفر در داخل کشور.

سفر به یک کشور که در آن جامعه گسترش این رمان coronavirus شما را در افزایش خطر ابتلا به ویروس. علاوه بر این مقامات بهداشتی در ایالات متحده آمریکا ممکن است نیاز مردم از بازگشت از این کشورها به انجام گسترده نمایش درمانی یا خود قرنطینه برای 14 روز زمانی که آنها عنوان شده است این مورد برای افرادی که از بخش های خاصی از سرزمین اصلی چین از جمله استان هوبی که این ویروس به احتمال زیاد نشات گرفته است.

یکی دیگر از توجه: آیا شما یک توقف در یک کشور دیگر به عنوان بخشی از برنامه سفر سفر خود را? کشورهای دیگر برقرار کرده اند خود را ممنوع بر مردم وارد مرزهای خود را به دلیل شیوع بیماری است که می تواند پیچیده مقدمات سفر. (پرواز مستقیم به عنوان یک جایگزین, البته, می تواند هزینه پول بیشتر.)

آیا شما یک توقف در یک کشور دیگر به عنوان بخشی از برنامه سفر سفر خود را?

اگر شما احساس بیمار شما باید بدیهی است که سفر نیست. شواهدی وجود دارد از جامعه گسترش در بسیاری از نقاط ایالات متحده به این معنی است که مردم از ابتلا به ویروس حتی اگر آنها آگاهانه به تماس با کسی که قرارداد این ویروس در خارج از کشور. هر کسی با پتانسیل coronavirus علائم مانند تب و سردرد و یا سرفه ماندن در خانه برای جلوگیری از به طور بالقوه گسترش این ویروس, مقامات بهداشتی می گویند.

این مرگ و میر در میان کسانی که coronavirus متفاوت است به طور گسترده ای بر اساس سن و سلامت. در حال حاضر اطلاعات مربوط به کروناویروس مرگ و میر نشان می دهد که مردم بیش از سن 70 هستند بیشتر احتمال دارد که علائم شدید و/یا مرگ ناشی از این بیماری نسبت به افراد جوان است. نرخ مرگ و میر نیز بیشتر برای کسانی که با شرایط از پیش موجود مانند بیماری های قلبی عروقی و دیابت و بیماری های مزمن تنفسی و فشار خون بالا و سرطان است.

‘آن را واقعا سخت به عنوان یک مصرف کننده به درک این است که یک سطح 10 اضطراری و من باید لغو هر گونه برنامه های و فقط اینجا اقامت کنم یا نه نیاز به انصراف از برنامه های من است ، ایتالیا آماده برای یک کاهش در گردشگری با توجه به شیوع بیماری وجود دارد از COVID-19.

گتی ایماژ

همه مسافران در حال لغو سفرهای خود را آشکار. برخی از آنها rebooking برای تاریخ بعد و یا اصلاح که در آن آنها خواهد شد. Kelsey اوبراین 28 ساله رسانه های اجتماعی مدیر و خالق محتوا در سان فرانسیسکو گفت که او و شوهرش را تغییر داده اند که در آن آنها را برای ماه عسل خود را.

زن و شوهر, ازدواج شده در اواخر ماه نوامبر بود و تصمیم به نگه داشتن در ماه عسل خود را به طوری که آنها می تواند صرفه جویی در پول بیشتر و زمان بیشتری را صرف برنامه ریزی این سفر پس از عروسی خود را. آنها تا به حال حل و فصل در یک سفر به ایتالیا به دلیل مقرون به صرفه airfares به رم.

مصرف کنندگان نباید انتظار اضافی جبران خسارت برای لغو سفر

این هفته, زن و شوهر تصمیم گرفت به جای رفتن در تعطیلات به هاوایی برای جلوگیری از عوارض بالقوه است که می تواند بوجود می آیند از سفر در سطح بین المللی به ویژه برای یک کشور که در آن وجود دارد می تواند یک بزرگتر شیوع ویروس.

حتی با تغییر محل اوبراین گفت: او به نگرانی در مورد چگونه مخاطره آمیز آن را به سفر در حال حاضر. “این واقعا سخت به عنوان یک مصرف کننده به درک این است که یک سطح 10 اضطراری و من باید لغو هر گونه برنامه های و فقط اینجا اقامت کنم یا نه نیاز به انصراف از برنامه های من در همه” اوبراین گفت. “من سعی کنید به آمده در آن را از محل شفقت. سفر من است نه به عنوان مهم به عنوان شخص دیگری را به سلامت.”

شما قادر خواهید بود برای دریافت بازپرداخت خود را برای پرواز ؟

بسیاری از شرکت های هواپیمایی از جمله ایران UAL, +0.98% دلتا DAL, +1.95% و JetBlue JBLU, +0.14%, باید چشم پوشی هزینه ها به طور معمول در ارتباط با تغییر و یا لغو یک پرواز به دلیل شیوع کروناویروس. به طور کلی مصرف کنندگان نیاز به رزرو به طور مستقیم با حامل — و نه از طریق یک شخص ثالث وب سایت های مانند Expedia باغ, +0.37% — برای استفاده از این سیاست است.

مصرف کنندگان نباید انتظار اضافی برای جبران لغو سفر — و یا در موارد که در آن شرکت های هواپیمایی لغو پروازها به دلیل شیوع. اروپایی قانون محافظت از مسافران در تمام پروازهای خارج از اتحادیه اروپا و پرواز به اتحادیه اروپا در, اتحادیه اروپا-بر اساس شرکت های هواپیمایی اجازه می دهد آنها را به دریافت تا 700 دلار غرامت هر شخص برای پرواز هستند که لغو شده در مدت 14 روز از take-off و یا به طور قابل توجهی به تاخیر افتاد.

اما این قانون شامل یک ماده که معاف شرکت های هواپیمایی از این شرط اگر لغو شد خارج از کنترل خود. “در مورد کوروناویروس از این شرایط فوق العاده ای و شرکت های هواپیمایی لغو برای محافظت از ایمنی مسافران نمی تواند ادعای خسارت, اما آیا حق دریافت هزینه برای بلیط های خود گفت:” مسیحی نیلسن, رئیس امور حقوقی در AirHelp هوایی-مسافر سازمان حمایت.

همچنین نگاه کنید به: شما می خواهم به کار از راه دور برای جلوگیری از گسترش coronavirus? این یک لوکس فراهم شده که بیشتر به کارگران یقه سفید

شما خواهد شد تحت پوشش بیمه مسافرتی?

اگر چه نگران مسافران ممکن است وسوسه به خرید یک سیاست بیمه مسافرتی به دلیل coronavirus در حال حاضر این پوشش بعید است که برای کمک به آنها را اگر سفر خود را لغو می شود. “هنگامی که یک رویداد می شود دانش مشترک آن را نیز حذف می شود توسط بیمه سفر” با توجه به بیمه مسافرتی-وب سایت مقایسه Squaremouth. “دلیل این است که ارائه دهندگان خدمات بیمه در نظر بگیرید آن را به قابل پیش بینی تاثیر بر سفر است.”

مسافران می توانند با خرید “انصراف” به هر دلیلی” بیمه سفر که هنوز ارائه پوشش تحت این شرایط است. اما این سیاست باید خریداری شده در 21 روز اول رزرو و به طور کلی هزینه 40 درصد بیشتر از نمونه های سیاست بیمه Squaremouth اضافه شده است.

قبل از مصرف این مرحله مسافران باید با خود شرکت هواپیمایی و هتل و یا تور اپراتورهای بدانید که آیا این شرکت ها ارائه شده اند بازپرداخت و یا شارژ هزینه های لغو. اگر آن را ممکن است به لغو رزرو خود را بدون هیچ هزینه ای برای هزینه کامل سفر بیمه ممکن است به ارزش هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>