‘من باید خرید تسلا سهام؟’ مشاوران مالی ارائه rookie سرمایه گذاران راهنمایی اما پیشنهاد می کنم اقدام با احتیاط

با تسلا, Inc. TSLA, -0.12% سهام سمت شمال —با وجود برخی از گودال متوقف می شود — برخی از سرمایه گذاران خرده فروشی ممکن است خارش به همراه برای سوار شدن در یک انبار. سهام بیش از دو برابر شده (افزایش 123%) بیش از سه ماه گذشته است.

در واقع دره سیلیکون برقی-ماشین ساز تولید بسیار مورد توجه و کنجکاوی در حال حاضر که تایپ “من باید” به یک گوگل GOOG +0.20% GOOGLE, +0.21% جستجو بازده یک خودکار پر کردن پاسخ است که می گوید: “من باید خرید تسلا سهام.”

اگر سهام به جنوب می رود? چگونه بسیاری از سهام می تواند یک سرمایه گذار استطاعت?

آن را ساده و صدایی سوال است که می تواند پیچیده سرعت: اگر سهام جنوب می رود? چگونه بسیاری از سهام می تواند یک سرمایه گذار استطاعت? می تواند سهام وانت باید احتیاط و برنامه ریزان مالی می گویند.

تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به یک MarketWatch درخواست برای نظر.

دن Slagle موسس شریک Fyooz برنامه ریزی مالی در روچستر, Minn., می گوید: ممکن است سرمایه گذاران وجود دارد تجربه جدی چنگال FOMO یا ترس در مورد از دست رفته. Slagle گفت: مردم با مالی FOMO باید از خود بپرسید چقدر راحت آنها با هر آینده قیمت سهم قطره تسلا و یا هر شرکت است که در آن آنها به خرید سهام است.

تسلا سهام شده اند در یک پارگی در طول چند هفته گذشته است. آنها تا 79% از شروع سال. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.94% است تا 3 درصد بیش از مدت مشابه در حالی که S&P 500 SPX -0.54% است تا 3.5 درصد.

اما سهام تسلا کاهش 2.6% در premarket معاملات جمعه گسترش عقب نشینی از رکورد.

از خود بپرسید اگر شما معده

“اگر شما نگه داشتن سهام شما باید به آب و طوفان و راحت با نوسانات” گفت: Slagle. او شخصا خود را تسلا اما معتقد است این شرکت — که مبهم اگر غیر قابل پیش بینی موسس در Elon Musk — دارای پتانسیل رشد بلند مدت.

وجود دارد راه هایی برای پیدا کردن خود را تحمل ریسک است. پرسشنامه یکی از راه های به دست آوردن یک حس است اما کارشناسان می گویند این تست استرس می تواند تنها تا کنون. فکر می کنم در مورد اهداف سرمایه گذاری خود را بنابراین شما می دانید که چقدر به نگرانی یا نگرانی در مورد سهام نوسان است.

حتی حرفه ای ها تنها می تواند پایه بسیاری از بازار ضرر و زیان است. یکی از مشخصات بالا مدیر نمونه کارها شرط تسلا سهام می گیرند, اما به پایان رسید که بازی.

‘گاهی اوقات وجود ندارد ‘چرا؟’ اگر شما شما باید راه رفتن دور.

“گاهی اوقات وجود ندارد ‘چرا'” استیو Eisman ارشد مدیر نمونه کارها در Eisman گروه Neuberger برمن گفت: در تلویزیون بلومبرگ مصاحبه. “اگر شما عاشق راه دور — هیچ شکوه در از دست دادن پول است.”

Slagle مشتریان نیست صحبت کردن به او در مورد تسلا سهام, او گفت:. در عوض, آنها در حال صحبت کردن در مورد خرید واقعی وسایل نقلیه.

جدید تسلا مدل 3 با یک برچسب قیمت $39,990 حال کمترین قیمت استهلاک خودروهای فروخته شده بین ماه های آگوست تا 2019 و ژانویه سال 2020 با توجه به iSeeCars.com یک موتور جستجو است. استفاده می شود تسلا در اطراف هزینه $2,500 کمتر از 5.5 درصد کاهش به مراتب پایین تر از 25.2 درصد متوسط قیمت قطره.

مردم لزوما نیاز به بارگذاری در سهام تسلا برای گرفتن تسلا سوار افزود: اسکات ونس از Trisuli مشاوره مالی در فورت براگ N. C. یک ایده بهتر است, گفت, این است که برای خرید به یک ارزی صندوق و یا صندوق است که تسلا در نمونه کارها خود را.

که راه سرمایه گذاران تازه کار می توانید انجام دهید یک چیز است که بسیاری از مشاوران مالی می گویند شماره 1 قانون سرمایه گذاری: تنوع. “من فکر می کنم تسلا بخش است یک بخش که در حال رفتن به رشد در آینده اما چیدن یک فرد برنده در این بخش چیزی است که من اخم در” ونس گفت.

عکس چارلی Gallay/گتی ایماژ برای الیزابت Glaser ایدز کودکان بنیاد

تسلا سهام صعود 123% در سه ماه گذشته است.
نمی پریشان فانتزی رفت و آمد

اریکا Safran بنیانگذار و مدیر Safran ثروت مشاوران در New York, n. y., می گوید او یک مشتری که دوست دارد به بازی در بازار بر اساس اخبار روز. در کل, آن را ندارد به خوبی کار می کرد برای او: او بزرگترین مزیت است که مالیات بر نوشتن او می شود از دست دادن بازار است.

نگاهی به شرکت fundamentals, او گفت:. که شامل نسبت قیمت درآمد, درآمد و پتانسیل نقلیه خود را. آن همچنین می تواند شامل یک تجزیه و تحلیل فنی از قبیل بررسی نحوه قیمت سهام و حجم معاملات انجام شده بیش از متوسط و بلند مدت است.

اما سرمایه گذاران فقط نیاز به تمرکز بر روی اصول اگر آنها را به خرید و نگهداری سهام در طی یک دوره از سال — یک استراتژی که Safran نعمت. “شما تنها یک معامله گر خوب یک زن و شوهر بار,” او گفت:. “این بار دیگر آن را یک بازنده است.”

خودتان اجازه می دهد یک کمی ‘بازی’ پول

جارد فریدمن یک برنامه ریز مالی در ردوود برنامه ریزی مالی در اسکاتچ پلینز, N. J. گفت: اگر مردم راحت خرید تسلا سهام آنها باید آن را انجام دهد — اما آنها باید برخی از رسم خطوط زرد را برای خود و ماندن در آنها.

فریدمن مشتریان اصلی خود را از پرتفوی اما برخی نیز “ماهواره” سرمایه گذاری است. مشتریان خرید این سهام و سرمایه گذاری ها به دلیل آنها کنجکاو هستند. این سرمایه گذاری ها هستند که حداکثر 5% از مشتری کل نمونه کارها فریدمن گفت.

از دست ندهید: نظر: این است چگونه تسلا رتبه در مقایسه با سایر فن آوری محبوب سهام

سمت سرمایه گذاری می تواند یک ایده خوب برای کسی که می توانیم به بازی — و احتمالا از دست دادن یک کمی از پول فریدمن گفت. سرمایه گذاری که نگه می دارد و فرد درگیر با بازار و آگاهی از خود و یا نمونه کارها خود را به عنوان یک کل است.

زمانی که فریدمن در دیدار با برخی از مشتریان که سهام کوچک میدارد: “ما صرف 90 درصد از زمان صحبت کردن در مورد ماهواره, سرمایه گذاری,” او گفت:. برخی از فریدمن مشتریان تسلا سهام و برنامه ریزی برای برگزاری بر او اضافه شده است. “آنها بر این باورند در این شرکت بدون توجه به آنچه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>