باید آلمان ممنوعیت اهدای تخمک برداشته شود?

آلمان یکی از معدود کشورهای اروپایی که در آن قائم مقام مادری و اهدای تخم مرغ به طور کامل ممنوع است. اما وجود دارد در حال رشد جنبش برای تغییر و یا حداقل نرم شدن یک قانون در نظر بسیاری از منسوخ شده است.

آن زمان که زنان در آلمان اجازه داده شد برای اهدای تخم مرغ و تبدیل شدن به جانشین مادران با توجه به حداقل یکی از این کشور احزاب عمده سیاسی و همچنین آلمان و آکادمی ملی علوم لئوپلدینا.

آلمان یکی از تنها چهار کشور در مرکز و غرب اروپا که در آن تخم مرغ اهدای سلول یا قائم مقام مادری است که به طور کامل ممنوع, ممنوعیت که بسیاری از در حال حاضر در نظر منسوخ شده و با توجه به پیشرفت های پزشکی است.

آلمان قانون حاکم بر باروری و 1990 جنین قانون حفاظت از نیاز به به روز رسانی با توجه به گزارش منتشر شده در پایان سال گذشته توسط لئوپلدینا.

“برای بسیاری از مردم داشتن فرزند و شروع یک خانواده است که یک زندگی را ضروری تجارب و یک نیاز اساسی برای شکل دادن به آینده جامعه است. مثل کمک در دسترس است برای چندین دهه” در این گزارش است.

“بهداشت باروری حرفه ای در آلمان نباید ممنوع شده توسط قانون مربوطه از انجام درمان مطابق با آخرین علمی بین المللی استاندارد” در این گزارش توصیه می شود.

در همان زمان, آکادمی اصرار داشت که پول هرگز نباید عامل: “گامت قبل از هسته مراحل و جنین باید داد و ستد تجاری. تنها معقول هزینه های ممکن است برای پرداخت کمک مالی است.”

Egg cell donation in Switzerland (picture-alliance/Keystone)

تخم مرغ اهدای سلول شامل هورمون تزریق بیهوشی

بیشتر بخوانید: پزشکان آلمانی می خواهید تخم مرغ بشر کمک های مالی به قانونی شود

نگه بان

این گزارش باعث یک واکنش سریع. در اوایل ژانویه گروهی از روزنامه نگاران و دانشگاهیان و سازمان های فمینیستی منتشر شده بیانیه ای خواستار آلمان ممنوعیت حفظ شود. استدلال آنها رفت که هر دو تخم مرغ اهدای سلول و قائم مقام مادری همیشه تاسیس در نابرابری های اجتماعی و این که در عمل غیر ممکن است برای گرفتن پول از این روش.

“آیا کسی در واقع انجام این کار ؟” فکر اریکا Feyerabend, یکی از نویسندگان این بیانیه و عضو BioSkop فروم یک سازمان تحقیقاتی است که آهنگ های اخلاقی بحث در اطراف پیشرفت های پزشکی. “منظورم این است که مردم را متهم زنان از بسیاری از چیزها اما حداقل بین المللی ما را دیده اند که میزان نوع دوستی. آن را هرگز اتفاق می افتد به طور کامل و بدون پول است.”

“ما را پیدا کنید که تنها زنان که در شرایط مخاطره آمیز تبدیل شدن به مادران قائم مقام” او گفت:. در بسیاری از کشورها Feyerabend اشاره کرد قائم مقام مادران اغلب به امضای قرارداد کشیده شده توسط مادری سازمان که تعیین چگونه آنها غذا خوردن قبل از تولد تشخیص و حتی زمانی که آنها مجاز به داشتن رابطه جنسی. “در برخی شرایط آنها اساسا تحت نظارت برای نه ماه” او گفت:.

و نه تخم مرغ اهدای سلول بدون ناراحتی: آن شامل روزانه هورمون تزریق و سلول های استخراج شده تحت بیهوشی.

بیشتر بخوانید: اوکراین رحم جایگزین صنعت برگ پدر و مادر در برزخ

بهتر است برای تنظیم نسبت به تبعید

اما دیگران استدلال می کنند وجود دارد دلیل این قانون نیاز به تجدید نظر اجازه می دهد تا غیر تجاری باروری خدمات پزشکی. کاترین Helling-Plahr مجلس فدرال عضو برای کسب و کار پسند حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP) می گوید: او شنیده است از بسیاری از زوج هایی که می خواهند فرزندان و گفت: داستان در مورد چگونه مشکل آن این است که حتی حق دریافت اطلاعات در مورد گزینه های خود را.

“منتقدان در حال ارائه بهترین استدلال برای قانونی کردن” او گفت: DW. “در حال حاضر ما در حال هل دادن تمام افرادی که می خواهید به ادعای این سرویس در خارج از کشور که در آن وجود دارد تجاری تنها گزینه است.”

“البته هیچ کس حق ندارد به تداخل با هر کسی دیگری را در بدن” او افزود: “اما اگر کسی تصمیم مستقل برای اهدای سلول های تخم مرغ و یا به عنوان یک جانشین من فکر می کنم که استدلال دیگر صدق می کند.”

اجازه می دهد یک مناظره صادق

تخم مرغ اهدای سلول و قائم مقام مادری به شدت تجاری در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا و روسیه بلکه در اروپا محدودیت های قانونی اغلب به این معنی است که جنبه تجاری محدود است.

جامعه شناس سارا Lafuente-فونس از دانشگاه گوته فرانکفورت مطالعه مسائل بومی اسپانیا که در آن نسبتا لیبرال مقررات معنی بسیاری از زنان اروپایی سفر به خرید اهدا سلول های تخم مرغ.

اسپانیایی قانون تصریح می کند که جبران خسارت مالی مجاز نیست به انگیزه برای اهدای اما در عمل است که دقیقا چگونه کار می کند. زنان اسپانیایی دریافت غرامت از €1 ٬ 000 در ($1,100) برای اهدای تخم مرغ های خود را: که با این نسخهها کار در بیش از متوسط درآمد ماهانه برای زنان اسپانیایی زیر 26.

“مشکل اینجا است که حداقل دستمزد کمتر از مقدار شما را برای اهدای سلول های” Lafuente-فونس گفت: DW. “در مورد اسپانیا, غرامت مالی نقش کلیدی در واقع وجود دارد بسیاری از اهدا کنندگان.”

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی از قانون است که آن حکم گمنامی – شما نمی توانید به عمد کمک به یک دوست. این بدان معناست که زنان می توانند خود را اهدا سلول های تخم مرغ دانستن که کودکان تصور آن تخم مرغ را هرگز در حق خود را یاد بگیرند هویت. نیست که در دیگر کشورهای اروپایی مانند انگلستان که در آن کودکان حق دارند برای تماس با والدین بیولوژیکی خود را هنگامی که آنها 18.

Lafuente-فونس طول می کشد یک موشکافانه خنثی علمی از نظر بحث است. “من نه برای ممنوعیت و یا در برابر ممنوعیت,” او می گوید. “من فقط فکر می کنم باید وجود داشته باشد آگاهی بیشتر و گسترده تر اجتماعی و بحث در اطراف آن است. بسیاری از مردم نمی دانند که این اتفاق می افتد شده است به خصوص بین المللی طرف آن است.”

اما او می گویند: “من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از فشار در اطراف تجاری این transferences باروری ظرفیت و من فکر می کنم این مهم است برای گوش دادن به صدای که مقاومت در برابر این تجاری.”

به عنوان آن اتفاق می افتد وجود دارد بعید است به یک اکثریت فعلی مجلس یا قانونی برای اهدای تخمک یا رحم جایگزین مادری به عنوان پارلمان آلمان است که توسط محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU). بسیاری از نمایندگان مجلس در سوسیال دموکرات و حزب سبزها و حزب چپ نیز شک و تردید از لغو ممنوعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>