باید همه آمریکایی ها با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus? CDC در حال حاضر می گوید: بله

بازگشت هنگامی که وجود دارد تنها چند تایید موارد کروناویروس در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده جراح عمومی همه pled با اصرار آنها را به پوشیدن ماسک صورت مگر اینکه بیمار یا مراقبت از کسی که بیمار بود.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “CDC است مشاوره استفاده غیر پزشکی پارچه رو پوشش به عنوان یک اضافی داوطلبانه اقدام بهداشت عمومی.” مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت که او قصد ندارد در پوشیدن یک ماسک صورت.

“اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ماسک صورت دستهای خود را برای اولین بار گفت:” ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams. او همچنین هشدار داد به لمس صورت خود را در حالی که با پوشیدن ماسک.

“پارچه پوشش صورت توصیه نمی فولاد ماسک یا N95 ماسک” آدامز اضافه شده است. “کسانی که بحرانی منابع است که باید همچنان این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارگران و دیگر پزشکی اولین پاسخ دهندگان.”

راهنمایی در صورت ماسک نشده است ارسال شده در CDC سایت که بلافاصله پاسخ به MarketWatch درخواست برای نظر.

“مهم ترین چیز این است اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را و ما نمی خواهیم مردم را به دریافت کننده های مصنوعی حس حفاظت از آنجا که آنها در پشت یک ماسک” دکتر دبورا Birx یک متخصص سلامت در کاخ سفید را coronavirus تیم پاسخ گفت: در روز پنج شنبه در این جلسه پیش از CDC توصیه.

“به یاد داشته باشید چشمان شما نیست بنابراین اگر شما در حال لمس کردن چیزها و سپس دست زدن به چشم خود شما در معرض خود را در همان راه است.”

امروز وجود دارد 270,473 از موارد COVID-19 سراسر امریکا به روز جمعه بیش از 51,000 در شهر نیویورک به تنهایی و تقریبا 93,000 در ایالت نیویورک است. قبل از جمعه اعلام, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio توصیه ساکنان برای پوشش چهره خود را قبل از رفتن به خارج.

“افرادی که نمی نشان می دهد علائم ممکن است هنوز قادر به گسترش COVID-19. یک چهره پوشش می تواند کمک به شما جلوگیری از گسترش COVID-19 به افراد دیگر, بنابراین شما باید پوشیدن یکی هر زمان که شما را ترک صفحه اصلی” نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت گفت: در یک بیانیه آنلاین. “یک چهره را پوشش نمی خواهد شما را از عفونت اما آن می تواند کمک به دیگران است.”

اعزام از یک بیماری همه گیر:من رفتم به فروشگاه مواد غذایی در balaclava — معلوم De Blasio می گوید: در حال حاضر تمام نیروهای جدید باید پوشیدن ماسک های خانگی

این می آید در میان رشد جنبش برای تشویق ماسک استفاده در ایالات متحده حتی به عنوان مراقبت های بهداشتی حرفه ای دست و پنجه نرم کردن با کمبود شدید تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک های صورت و لباسهای آنها به عنوان درمان coronavirus بیماران.

در رسانه های اجتماعی به #Masks4All کمپین آغاز شده توسط Jeremy Howard برجسته دانشمند محقق در دانشگاه سن فرانسیسکو و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی AI شورای. این #Masks4All حرکت نمی کند و فقط با فشار مردم را به پوشیدن ماسک بلکه به خود ماسک صورت در خانه به اطمینان حاصل شود که مراقبت های بهداشتی کارگران دسترسی به منابع.

در نظر قطعه برای واشنگتن پست هاوارد گفت: “این بی معنی و غیرعلمی فشار برای عموم مردم به اجتناب از پوشیدن ماسک” باید رتبه در میان بدترین اشتباه ساخته شده توسط سیاست گذاران.

این دیدگاه تکرار شد توسط جورج گائو مدیر کل چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مصاحبه با مجله ساینس.

“این اشتباه بزرگ در آمریکا و اروپا به نظر من این است که مردم نمی پوشیدن ماسک” گائو گفت.

“این ویروس منتقل می شود توسط قطرات و تماس نزدیک. قطرات نقش بسیار مهمی که شما به پوشیدن یک ماسک زیرا هنگامی که شما صحبت می کنند وجود دارد همیشه قطرات بیرون آمدن از دهان خود را” گائو ادامه داد. “بسیاری از مردم بدون علامت یا presymptomatic عفونت. اگر آنها با پوشیدن ماسک صورت, آن می تواند به جلوگیری از قطرات است که حامل ویروس از فرار و آلوده کردن دیگران است.”

این Moneyist: “همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول.’ من مدیر به من گفت به خلاص شدن از ماسک صورت در محل کار. آیا ماسک صورت کار می کند ؟

مطالعات متعدد نشان داده اند که افراد ممکن است نمایش چند نشانه اند اما coronavirus در حالی که دیگران ممکن است مسری قبل از آنها شروع به نمایش علائم. این افراد بدون علامت پیچیده اند تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در سراسر جهان است.

برخی از مطالعات قبلی به این نتیجه رسیدند که در صورت ماسک کمک کرده اند کاهش سرایت کاهش قطرات اسپری به هوا در طول فصل آنفولانزا; یکی دیگر از ژاپنی-بر اساس مطالعه می گوید: این کار زمانی که زوج با واکسیناسیون یک گزینه نیست در این مورد. این مطالعه می گوید: N95 پزشکی-درجه ماسک را به کمک فیلتر ویروس ها هستند که بزرگتر از 0.1 میکرومتر (یک میکرومتر, um, است یک میلیونیوم یک متر است.) Coronavirus است 0.125 um.

طرفداران ماسک صورت نیز به این شواهد از کشورهای شرق و جنوب شرقی آسیا از جمله کره جنوبی و تایوان که توانسته اند به سرعت گسترش رمان coronavirus و صاف منحنی به طور موثر تر از در کشورهایی مانند ایالات متحده و اسپانیا و ایتالیا.

ماسک استفاده است همه جا بیشتر در این کشورها به طور کلی به عنوان یک عمل بهداشتی و حتی خارج از موارد جهانی بیماری شیوع است. “در تمام این کشورها همه که ضربه سخت سارس تنفسی شیوع ویروس در سال 2002 و 2003 هر کس با پوشیدن ماسک در” هوارد نوشت.

به تازگی برخی از کشورهای غربی مورد نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک. جمهوری چک اسلواکی و بوسنی و هرزگوین در حال حاضر نیاز مردم به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, در حالی که در نزدیکی اتریش نیاز به استفاده از آنها در فروشگاه های مواد غذایی.

KK چنگ عمومی-کارشناس بهداشت و استاد دانشگاه بیرمنگام در بریتانیا گفت که او می پوشد یک ماسک زمانی که او می رود به سوپر مارکت و پشتیبانی از اتریش تصمیم به دستور ماسک وجود دارد.

“من فکر می کنم آن را یک ایده خوب به دلیل سفر به سوپر مارکت اصلی قرار گرفتن در معرض ویروس” به خصوص در مناطق که در آن آنها تنها کسب و کار که در حال باز گفت.

سازمان بهداشت جهانی و CDC همچنان ایستاده توصیه های خود را از قبل در شیوع کروناویروس. آنها استدلال می کنند که ماسک استفاده باید محدود به افرادی که COVID-19 یا ممکن است قرارداد این بیماری و مراقبان آنها از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران است.

‘خاصی وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که پوشیدن ماسک توسط جمعیت جمعی است هر یک مزایای خاص.’

— دکتر مایکل رایان, سازمان بهداشت جهانی, برترین شرایط اضطراری متخصص

“خاصی وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که پوشیدن ماسک توسط جمعیت جمعی است هر یک مزایای خاص” دکتر مایکل رایان که بالا اضطراری متخصص گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

به طور مشابه, CDC هنوز “را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19.”

“شما باید تنها یک ماسک اگر یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی توصیه می کند آن را” CDC گفت: در بیانیه ای آنلاین. “یک ماسک صورت استفاده می شود باید توسط افرادی که COVID-19 و در حال نشان دادن علائم. این است که برای محافظت از دیگران را از خطر آلوده شدن.”

اما در یک نظر منتشر شده در مجله لانست پزشکی, انتشار یک گروه از محققان از هنگ کنگ استدلال کرد که فقدان مطالعات اثبات ماسک موثر باشد معنی نیست که آنها نبودند.

“وجود ضروری تمایز بین عدم وجود شواهد و مدارک و شواهد از عدم وجود” آنها نوشت. “ماسک صورت به طور گسترده ای مورد استفاده توسط کارگران پزشکی به عنوان بخشی از قطرات اقدامات احتیاطی در هنگام مراقبت از بیماران مبتلا به عفونت های تنفسی. این امر می تواند معقول و منطقی به نشان می دهد افراد آسیب پذیر اجتناب از مناطق شلوغ و استفاده از فولاد ماسک صورت عقلانی هنگامی که در معرض مناطق پر خطر.”

در حالی که ماسک صورت ممکن است کمک به محافظت از مردم آنها سخت است,

در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا با کمبود ماسک است در معرض خطر پزشکان و پرستاران در درمان بیماران مبتلا به COVID-19. بهداشت و درمان-مراقبت از متخصصان هشدار داده اند که آنها ممکن است نیاز به استفاده مجدد از ماسک به عنوان یک نتیجه است که می تواند به کاهش اثر خود را. چند طراحان مد حتی لنت خدمات خود را در ساخت ماسک برای مبارزه با این کمبود.

“ما عظیم جهانی کمبود” رایان گفت. “در حال حاضر مردم بیشتر در معرض خطر این ویروس هستند خط مقدم سلامت کارگرانی که در معرض این ویروس در هر ثانیه از هر روز. فکر آنها نیست داشتن ماسک وحشتناک است. بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید.”

یک سخنگوی CDC اشاره کرد که مقامات می تواند ذخیره ماسک صورت برای مراقبت های بهداشتی کارگران معنی آنها کمتر به احتمال زیاد به در دسترس خواهد بود برای غیر مراقبت های بهداشتی. “شما ممکن است نیاز به تعبیه یک ماسک صورت با استفاده از یک روسری یا دستمال گلدار” CDC گفت: در یک پست بود که آخرین به روز رسانی در 25 مارس. (بلکلوا نیز ممکن است ارائه برخی از حفاظت.)

دکتر مسیحی Schrock یک بیماری عفونی پزشک مستقر در مینیاپولیس, مینه سوتا, راه اندازی یک صفحه وب نشان میدهد که چگونه برای ایجاد یک تبادل نظر ، شما همچنین می توانید یک ساعت مچی یک گام به گام آموزش خود را بر پایه طراحی ماسک روش در یوتیوب.

N95 ماسک حال تنگ تر-اتصالات از فولاد ماسک و محافظت در برابر ذرات کوچک و قطرات بزرگ با توجه به CDC. این نوع از ماسک ارائه حفاظت از ویروس ها شبیه به کوروناویروس.

برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که نمی توان شش فوت از هم جدا از بيماران مبتلا به COVID-19 وجود دارد چند جایگزین برای N95 ماسک. فولاد ماسک CDC می گوید باید پوشیده شود اگر N95 ماسک ها “آنقدر محدود است که به طور معمول تمرین استانداردهای مراقبت از پوشیدن N95 ماسک و معادل یا بالاتر از سطح حفاظت از ماسک دیگر ممکن است.”

به عنوان آخرین چاره اگر هر دو فولاد و N95 ماسک در دسترس نیست ، CDC می گوید “ممکن است لازم باشد” برای آنها را به استفاده از ماسک های خانگی است که نشده است تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی.

طرفداران صورت-ماسک استفاده پیشنهاد کرده اند که مردم مد خود را محافظ دنده. “یک خانه DIY ماسک خواهد بود بهتر از هیچ چیز” از نظر محدود کردن انتقال coronavirus چنگ گفت.

روشن نیست که آیا مردم ساخت ماسک در خانه باید انتخاب کنید برخی از مواد بیش از دیگران است. “اگر که و مقامات دیگر فکر می کنم این چیز خوبی است برای عموم به پوشیدن ماسک” Cheng گفت: مقامات بهداشتی در سراسر جهان به احتمال زیاد بررسی که مواد ارائه بهترین حفاظت برای تبادل نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>