حمله افراد ناشناس به ماموران اجرای قانون در مینیاپولیس هیچ یک مجروح

مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دیده دوخته در یک فیلم با یک افسر پلیس و بعد از درگذشت باعث شده است که خشم در شهر مینیاپولیس. چه آغاز شده به عنوان اغلب تظاهرات مسالمت آمیز در ابتدای هفته تا به حال تبدیل به هرج و مرج با جمعه.

رهبران شهر باید التماس کرد با جامعه به صدای خشم و انزجار خود را در شیوه ای قانونی.

اتهامات عنوان شده علیه یکی از چهار افسر در صحنه بودند که همه از کار اخراج شدند اما وزارت دادگستری گفت: یک تحقیق کامل این حادثه را یک “اولویت است.”

این داستان به روز خواهد شد به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی. تمامی زمان ها شرق.

1:48 صبح: آتشباری در قانون enforecment افسران در مینه سوتا

آتشباری مأموران اجرای قانون در مینیاپولیس در اوایل صبح روز شنبه در نزدیکی اداره پلیس پنجم حوزه با توجه به ایالتی مینه سوتا ، هیچ افسران اعتقاد به ضربه شده است.

زیر عکس مقامات شهروندان هشدار داد به ترک منطقه بلافاصله و یا آنها را دستگیر کردند.

مینه سوتا وزارت امنیت عمومی وجود دارد گفت: 350 افسران و سربازان در منطقه و “افسران دستگیر شده اند چند نفر که نادیده گرفته چندگانه پراکندگی سفارشات.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz التماس کرد با معترضان شبانه به خانه بروم.

“Minnesotans, لطفا بروید صفحه اصلی. این زمان برای بازگرداندن صلح و آرامش در خیابان های ما و در محله” Walz در بیانیه ای گفت. “وضعیت خطرناک تبدیل شده برای Minnesotans و اولین پاسخ دهندگان.”

معترضان در زمان بیش از مینه سوتا پلیس بخش سوم حوزه ساختمان در اواخر شب پنج شنبه و مشتعل چندین آتش سوزی.

12:58 صبح: پلیس لس آنجلس می پرسد ساکنان به ماندن در داخل کسب و کار را در مرکز شهر LA

اداره پلیس لس آنجلس خواسته است در مرکز شهر لس آنجلس ساکنان به ماندن در داخل و برای همه کسب و کار نزدیک با توجه به افزایش اعتراضات در این شهر است.

“ما اعلام غیر قانونی مجمع در سراسر مرکز شهر LA” این گروه در بیانیه ای گفت جمعه. مناطق نهفته هستند از 10 آزادراه به 101 بزرگراه و 110 آزادراه به شهرستان آلامدا.

“این است که ساخته شده پس تکرار اعمال خشونت و اموال آسیب” پلیس لس آنجلس گفت. “کسانی که در خیابان در حال ترک منطقه است.”

این گروه قبلا خواسته مردم برای جلوگیری از مرکز شهر لس آنجلس جمعه از جمله در نزدیکی و کنار خیابان ها و بزرگراه است.

12:27 a. m.: گرجستان مسائل مربوط به وضعیت اضطراری فعال گارد ملی

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد جمعه شب که او صادر کرده است یک وضعیت اضطراری برای Fulton County, که در آن اعتراضات خشونت تبدیل شد و در مرکز شهر آتلانتا. او همچنین اعلام کرد که او فعال 500 گرجستان از اعضای گارد ملی.

“در درخواست از شهردار @KeishaBottoms و در مشاوره با ایمنی و آمادگی اضطراری مقامات, من صادر وضعیت اضطراری برای Fulton County برای فعال کردن به عنوان بسیاری از 500 @GeorgiaGuard سربازان برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا” کمپ توییتی فریدا.

او گفت که سربازان را اعزام بلافاصله به کمک محلی و دولت در اجرای قانون مقامات کنترل “فعالیت های غیر قانونی” و به “بازگرداندن صلح است.”

“ما همچنان به دولت تمام منابع در دسترس برای رهبران محلی در این وضعیت اضطراری” او گفت:.

10:21 بعد از ظهر: تظاهرات رشد خشونت در بروکلین

تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس فوران جمعه شب در بروکلین که در آن وجود داشته است حداقل 150 دستگیری, پلیس منابع گفت: ABC News.

اعتراض خارج Barclays Center, خانه NBA بروکلین نتز شروع مسالمت آمیز اما به خود جلب کرد چه پلیس منابع به عنوان حرفه ای آشوبگران و زشت است.

وجود دارد بیش از 100 معترض بازداشت شده در خارج از عرصه عمدتا به صورت پرتاب بطری و دیگر اختلالات.

معترضان نقل مکان کرد و به سمت دو پلیس حوزه شمال بروکلین های 88 حوزه در فورت سبز و 79 حوزه در بدفورد-Stuyvesant. در طول راه یک ون پلیس به آتش کشیده شد و چندین موبایل مخدوش شد با نقاشی های دیواری و پنجره شکسته.

برخی از 500 تظاهرکنندگان فراوان در خارج از 88 حوزه که در آن ون به آتش کشیده شد. وجود دارد حدود 40 دستگیری وجود دارد.

برخی از تظاهر کنندگان از آن ساخته شده در داخل 79 حوزه شد اما بلافاصله دستگیر

شده اند وجود دارد حدود ده افسران صدمه دیده تا کنون در درگیری با معترضان.

9:21 بعد از ظهر: آتلانتا می بیند خشونت جرقه خارج CNN

اعتراض در آتلانتا رشد خشونت در این شب به عنوان یک تعداد انگشت شماری از معترضان شروع به شکستن درب سی ان ان ستاد فقط پس از 8 بعد از ظهر با توجه به آتلانتا وابسته به ABC WSB.

پس از defacing خارج از شبکه خبری HQ و نور ماشین پلیس در آتش معترضان شروع به پرتاب اشیاء در پلیس که در داخل ساختمان لابی. پلیس از برگزاری یک خط با سپر.

“بالاتر از هر چیز دیگری من یک مادر هستم. من مادر هستم به چهار سیاه و سفید کودکان در امریکا یکی از آنها 18 سال” شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی شب جمعه. “زمانی که من شاهد قتل جورج فلوید من صدمه دیده است مثل یک مادر خواهد صدمه دیده است. و دیروز وقتی که من شنیده ام در مورد شایعات از خشونت در آتلانتا من آنچه یک مادر را به نام من پسر من و گفت: شما کجا هستید؟’ من نمی تواند از شما محافظت و پسران باید از امروز.”

“بنابراین شما نمی خوای خارج از نگرانی های من و یا خارج-مراقبت در مورد که در آن ما در امریکا,” او اضافه شده است. “من پوشیدن این هر روز و من دعا می کنم بیش از فرزندان من هر و هر روز.”

8:19 بعد از ظهر: اعتراض در خارج از کاخ سفید تساوی سرویس مخفی

اعتراض این شب در پارک لافایت در شمال کاخ سفید کشیده شده کمک سرویس مخفی.

شعارهای “به او اجازه نفس کشیدن” و “شلیک نمی” می تواند شنیده شود.

سرویس مخفی ایالات متحده پرسیدم راز پرسنل خدمات در حال حاضر در حال کمک به دیگر سازمان های اجرای قانون در طول یک تظاهرات در پارک لافایت. در جهت منافع امنیت عمومی ما را تشویق همه به صلح آمیز باقی می ماند.”

5:31 بعد از ظهر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به صحبت فلوید خانواده

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کسب و کار میزگرد رویداد بعد از ظهر جمعه است که به او گفته بود به خانواده جورج فلوید, چهار روز پس از مرگ او.

“من صحبت کرد و به اعضای خانواده است. فوق العاده مردم است. و ما خواهید بود گزارش به عنوان زمان می رود توسط. ما فکر می کنیم که ما نیز باید به بیانیه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این بسیار مهم است, به اعتقاد من, به خانواده, به همه که حافظه جورج فلوید بود یک حافظه — اجازه دهید آن را کامل حافظه است.”

رئیس جمهور همچنین در زمان فرصتی برای تاکید بر تظاهرات مسالمت آمیز پس از بحث توییتهایی قبل از آن جمعه که در آن او گفت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

“این بسیار مهم است که ما باید مسالمت آمیز معترضان و حمایت از حقوق معترضان مسالمت آمیز. ما نمی توانیم اجازه می دهد یک وضعیت اتفاق افتاده در مینیاپولیس به فرود بیشتر به بی قانون و هرج و هرج و مرج و ما درک می کنیم که بسیار خوب” رئیس جمهور گفت:. “این غارتگران نباید اجازه داده شود به غرق کردن صدای بسیاری از معترضان مسالمت آمیز.”

4:21 بعد از ظهر: مینیاپولیس و سنت Paul اجرای مقررات منع رفت و آمد

رژیم صهیونیستی. تیم Walz است گفت: مقررات منع رفت و آمد را در محل شروع شب جمعه از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح روز شنبه در تمام شهرهای دوقلو منطقه است.

هیچ کس اجازه خواهد داشت در خیابان در ملاء جز اولین پاسخ دهندگان و رسانه ها. منع رفت و آمد نیز در محل شنبه شب در 8 p. m. به روز شنبه ساعت 6 صبح

“از آن زمان به بازسازی جامعه ما و شروع می شود که با امنیت در خیابان های ما” Walz در بیانیه ای گفت. “هزاران نفر از Minnesotans باید خود را ابراز غم و اندوه و نا امیدی به شیوه ای صلح آمیز. اما غیر قانونی و خطرناک اعمال دیگران تحت پوشش تاریکی باعث شده است که غیر قابل برگشت درد و آسیب به جامعه ما است. این رفتار به خطر بیافتد ایمنی تماشاگران کسب و کار قانونی تظاهرکنندگان و اولین پاسخ دهندگان. در حال حاضر ما با هم می آیند برای بازگرداندن صلح است.”

افسران خواهد دستگیری کسانی که مطابق Walz گفت.

زودتر مینیاپولیس شهردار یعقوب فری در حال حاضر با صدور منع رفت و آمد سفارش برای شهرستان برای همان زمان است.

3:40 بعد از ظهر: دادستان فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد اتهامات افسر سابق

Hennepin شهرستان دادستان منتشر شده کامل شکایت کیفری برای افسر سابق Derek چوین.

44 ساله و افسر بود که فیلم برداری با قرار دادن زانو خود را در Floyd گردن چهره یک جمله حداکثر 25 سال زندان برای سومین اتهام قتل درجه و حداکثر 10 سال زندان برای قتل نفس اتهامات عنوان شده علیه.

“Derek مایکل چوین باعث مرگ جورج فلوید توسط خود مقصر غفلت ایجاد بی دلیل خطر و شانس گرفتن باعث مرگ یا آسیب جسمی به جورج فلوید” شکایت بخوانید.

“متهم کرده بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در کل. دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود و غیر پاسخگو” با توجه به شکایت.

3:07 بعد از ظهر: فلوید خانواده در پاسخ به افسر سابق بازداشت

در حالی که آنها گفته بودند خوشحال است که او دستگیر شد آنها گفتند که انتظار می رود اتهام قتل درجه اول.

“ما از مقامات به تجدید نظر از اتهامات عنوان شده برای منعکس کردن درست رفتار این افسر” آنها در بیانیه ای گفت.

خانواده نیز خواست برای سه باقی مانده ماموران دستگیر و متهم شده است.

2:28 بعد از ظهر: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی برابر غارت

رئیس جمهور تهمت دوباره دو برابر کردن در اظهارات قبلی خود در مورد جریان تظاهرات.

او در توئیتر خود نوشت که “غارت منجر به تیراندازی” با استناد به “چه اتفاقی افتاده با 7 نفر کشته شد.” در مینیاپولیس.

“من نمی خواهم این اتفاق می افتد و این چیزی است که بیان قرار داده و از شب گذشته به معنی” او توییتی

2:26 بعد از ظهر: لایحه بر انتشار بیانیه ای در Floyd مرگ

دادستان کل لایحه Barr گفت: وزارت دادگستری و اف بی آی در حال انجام تحقیقات مستقل برای تعیین اینکه آیا هر فدرال مدنی و قوانین حقوق نقض شده در جورج فلوید مرگ است.

“در این ویدئو تصاویری از این حادثه به پایان رسید که با مرگ آقای فلوید در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس بودند دلخراش برای تماشا و عمیقا نگران کننده” او در بیانیه ای گفت.

Barr گفت: دولت شارژ تصمیم گیری خواهد شد اول ساخته شده است.

1:22 بعد از ظهر: افسر به اتهام قتل در ارتباط با فلوید مرگ

مایکل فریمن, شهرستان Hennepin دادستان اعلام کرد که درک چوین متهم شده است با سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید.

فریمن گفت: تحقیقات در حال انجام است و بازداشت های بیشتر و هزینه های پیش بینی هستند.

“که فوق العاده است. ما هرگز به اتهام یک مورد در این نوع از بازه زمانی” فریمن گفت.

دادستان گفت: بررسی چند قطعه از شواهد از جمله ویدئو شاهد مصاحبه ها و گزارش های اولیه از معاینات پزشکی.

شکایت های دقیق در دسترس خواهد بود بعد از امروز.

1:22 بعد از ظهر: افسر پلیس در ارتباط با فلوید مرگ

درک چوین یکی از چهار سابق افسران اخراج خود را برای مشارکت در جورج فلوید مرگ گرفته شده بود را بازداشت در 11:44 a. m. به وقت محلی توسط مینه سوتا اداره جنایی, دلهره, با توجه به وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون.

Hennepin County وکیل Mike Freeman برنامه ریزی شده است برای ارائه یک کنفرانس خبری در تحولات در این مورد در ساعت 2 بعد از ظهر

1:09 بعد از ظهر: پلیس هشدار می دهند از آنارشیست ها نفوذ تظاهرات

ABC اخبار به دست آمده پلیس بولتن صادر شده به اداره پلیس فیلادلفیا و دره دلاور اطلاعاتی که مرکز هشدار داده است که آنارشیست ها و گروه های دیگر در تماس حامیان آنها را به ارتکاب اعمال خشونت علیه افسران پلیس در این تظاهرات در مینیاپولیس.

بولتن گفته شده اند وجود دارد چند رسانه های اجتماعی پست های تماس برای غارت و نافرمانی مدنی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اعمال خشونت آمیز.

“افراط گرایان داخلی از جمله آنارشیست افراط گرایان و دیگر ضد دولت افراط گرایان با استفاده از ناآرامی ها در مینیاپولیس به تقویت و توجیه تماس های خود را برای از بین بردن سازمان های اجرای قانون و انجام حملات در اجرای قانون دولت و سرمایهداری اهداف” بولتن گفت.

بولتن تاکید کرد که تظاهرات غیر خشونت آمیز قانونی و حفاظت شده توسط قانون اساسی است.

“آنارشیست افراط گرایان ممکن است جذب به این فراخوان و مشارکت در اقدام نظامی مستقیم علیه اجرای قانون اموال مانند ساختمان ها و وسایل نقلیه به منظور جلب توجه خود را به علت” آن را گفت.

12:56 بعد از ظهر: اوباما ارائه می دهد بیانیه جورج فلوید ما تاریک ترین فصل’

رئیس جمهور سابق باراک اوباما با صدور بیانیه ای در رسانه های اجتماعی مورد فلوید مرگ و پس از آن تظاهرات در مینیاپولیس.

“این نباید ‘عادی’ در سال 2020 آمریکا,” او نوشت. “نمی توان آن را” طبیعی است.” اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک کشور که زندگی می کند تا به بالاترین آرمان ما می توانیم و باید بهتر شود.”

اوباما گفته است که به مقامات ایالت مینه سوتا به اطمینان حاصل شود که فلوید مرگ به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و عدالت است در نهایت انجام می شود اما او در تشویق مردم “را به کار با هم برای ایجاد یک جدید طبیعی” که در آن میراث تعصب و رفتار نابرابر دیگر آلوده ما موسسات یا قلب ما.”

12:40 بعد از ظهر: فرماندار تماس در جهت بازسازی پس از ‘یکی از تاریکترین فصل’

رژیم صهیونیستی. تیم Walz به نام مرگ جورج فلوید و متعاقب آن تظاهرات که بوده است “یکی از تاریکترین فصل است.” اما او گفت که او حاضر به اجازه دهید کسانی که باعث تخریب مینیاپولیس “را دور توجه لکه است که ما نیاز به کار بر روی” و با التماس جامعه برای کمک به برقراری نظم.

Walz گفت که “غارت و بی مبالاتی” رخ داده است که باعث شد با کسانی که می خواستند عدالت برای Floyd.

“ما باید برای بازگرداندن نظم به جامعه ما قبل از ما می توانید شروع به پرداختن به مسائل” فرماندار گفت: بعد از تماس یکی از مسائل اساسی “نژادپرستی نهادی.”

او گفت که او نمی خواهد “سرپرستی” سیاه و سفید جامعه به عنوان یک مرد سفید اما خواسته جامعه به “کمک به ما با استفاده از یک راه انسانی به خیابان ها به یک محل که در آن ما می توانید بازگرداندن عدالت است.”

Walz شروع کنفرانس مطبوعاتی خود با برسمیت شناختن نسل از درد و غم و اندوه است که جوامع از رنگ در امریکا تجربه کرده اند. او گفت که آن جوامع شده اند واقعا شنیده “بسیار شبیه ما موفق به شنیدن جورج فلوید به او التماس کرد برای زندگی خود را به عنوان جهان تماشا و توسط مردم سوگند به محافظت از او و جامعه و دولت ما.”

کمیساریای برای دولت وزارت امنیت عمومی به نام فلوید مرگ “قتل است.”

“این چیزی است که آن را شبیه به من” کمیسر جان هارینگتون گفت. نظر خود را نخستین بار یک عضو از اجرای قانون تماس فلوید مرگ قتل publicly.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون شروع سخنان خود با نقل از مارتین لوتر کینگ جونیور گفت: “شورش است که unheart دریافت شنیده می شود.”

او گفت: پادشاه خواست مردم نه به اخراج غیر تظاهرات مسالمت آمیز یا تنزل آن به عنوان جنایتکاری اما بپرسید که چه چیزی واقعا در رفتن وجود دارد.

الیسون گفت که معترضان باید واکنش نشان می دهند به گارد ملی در راه است که ممکن است واکنش نشان می دهند به مینیاپولیس اداره پلیس. او اشاره کرد آنها دو سازمان های مختلف و “کار خود را در تلاش برای آوردن صلح و آرامش دوباره.”

الیسون گفت که اگر چه مردم همچنان بپرسید هنگامی که عدالت را در خدمت او معتقد است که مسئولین درک کنند که “چرخ عدالت باید به نوبه خود به سرعت.”

او همچنین گفت که در حالی که تحقیقات و دادرسی کیفری برای این مورد مهم است که آن را به هیچ وجه آدرس ریشه این مشکلات در این کشور است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام برخی از تغییرات واقعی است. … ما نه فقط میخوام تعمیر ویندوز و رفت و برگشت تا شیشه. ما میخوایم رفع شکسته جامعه است که برگ های بسیاری را پشت سر گذاشت.”

11:10 صبح: شهر رسیدگی به وضعیت در بهترین راه است که ما می توانیم’ شورای شهر می گوید: VP

مینیاپولیس ” شهرستان شورای معاون رئیس جمهور گفت: دولت هنوز تنظیم به وضعیت اما دست زدن به آن را “در بهترین راه است که ما می توانیم با توجه به تمام این هرج و مرج همه ناآرامی ها همه از خشم و درد در این جامعه است.”

شهرستان شورای معاون رئیس جمهور Andrea جنکینز گفت: ABC News’ امی Robach روز جمعه که شهر باید کنترل وضعیت و “بازگرداندن نظم است.”

او همچنین التماس مردم برای جمع آوری در خیابان ها با استناد به این بیماری همه گیر و آسیب هایی که انجام شده است در دو شب. جنکینز گفت که خشم جامعه بیان شده است و او نمی خواست بیشتر اقدام منجر به آسیب و یا از دست دادن زندگی است.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد این نوع از ناآرامی های مدنی به ادامه,” او گفت:.

جنکینز در روز پنج شنبه به نام مقامات شهرستان اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

“با اعلام نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس آن را فراهم می کند و ما این فرصت را به نام این ویروس است که ما آلوده موسسات آمریکایی برای قرن ها اما علاوه بر آن به ما می دهد فرصت برای … شما واقعا نمی تواند شروع به درمان یک بیماری تا زمانی که شما می دانید آنچه که بیماری است,” او گفت:. “این یک بیماری عفونی مانند coronavirus و آن را نه فقط در مینیاپولیس.”

11:00 a. m.: گارد ملی در مینیاپولیس تهمت می گوید:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که گارد ملی است که در حال حاضر در مینیاپولیس.

“آنها در مینیاپولیس و به طور کامل آماده” به رئیس جمهور نوشت. “جورج فلوید نمی خواهد که جان بیهوده است. احترام حافظه خود را!!!”

عکس ها نشان می داد اعضای گارد ملی در خیابان مینیاپولیس. رژیم صهیونیستی. تیم Walz یک فرمان اجرایی را امضا شنبه فعال کردن مینه سوتا گارد ملی پس از چهارشنبه شب مخرب تظاهرات.

در بیانیه ای به ABC News, گارد ملی گفت: آنها مجاز به افشای جزئیات در مورد خود را “تاکتیک یا استفاده از زور است.”

“این Guardsmen فعال هستند برای حفاظت از زندگی و حفظ اموال و به اطمینان حاصل شود که حق مردم را به مسالمت آمیز نشان می دهد در مینیاپولیس و اطراف آن جوامع” با توجه به این بیانیه. “چند نمونه از ماموریت آنها انجام خواهد شد عبارتند از: آنها کمک/پشتیبانی آتش نشانان به سایت و ارائه آنها به عنوان کسانی که آتش نشانان انجام کار خود را. آنها در حال شکل دهی خطوط بین معترضین و سایت های که در خطر آسیب هستند.”

10:50 a. m.: بایدن می گوید خشمگین’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن tweet

Presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت که او “خشمگین” بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در تظاهرات.

“من نمی خواهد بلند رئیس جمهور صدای جیر جیر. من نمی خواهد به او بدهد که تقویت. اما او خواستار خشونت علیه شهروندان آمریکایی در یک لحظه از درد برای بسیاری از. من خشمگین و شما باید بیش از حد” بایدن نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ساعات اولیه صبح روز جمعه که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” با اشاره به تظاهرات. او همچنین معترضان به نام “اراذل و اوباش است.”

بایدن گفت که او خواهد بود صحبت کردن بیشتر بعد از امروز در مورد وضعیت در مینیاپولیس. او همچنین خطاب به یک ساعت دستگیر شدن.

“این است چکیده: یک خبرنگار دستگیر شده بود در حالی که انجام کار خود را صبح امروز در حالی که پلیس آمریکا که منجر به کشته شدن جورج فلوید باقی می ماند رایگان. من خوشحالم اقدام سریع در نظر گرفته شد اما این به من می گوید همه چیز” بایدن گفت: با اقدام سریع ظاهر می شود برای اشاره به انتشار.

10:20 صبح: Melania Trump مسائل بیانیه ای در اعتراض

بانوی اول Melania Trump گفت: کشور نیاز به تمرکز بر روی بهبود و “وجود دارد هیچ دلیلی برای خشونت است.”

“کشور ما اجازه می دهد تا به صورت مسالمت آمیز تظاهرات, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای خشونت” او هنوز توییتی. “من دیده ام شهروندان ما متحد کردن & مراقبت از یکدیگر از طریق COVID19 و ما می تواند به توقف در حال حاضر.”

تهمت نیز ارائه شده او را “عمیق ترین تسلیت” به Floyd خانواده. “به عنوان یک ملت اجازه بدهید تمرکز بر صلح دعا و شفا” بانوی اول نوشت.

9:45 a. m.: فلوید, وکیل خانواده, تماس, سی ان ان از دستگیری ‘نفاق’

حقوق مدنی وکیل بن Crump که به نمایندگی فلوید خانواده گفت که او توسط “نفاق” از پلیس دستگیری یک ساعت به جلو, اما نه دستگیری “قاتلان از درون صفوف خود را.”

“این مشکلات نیاز سیستماتیک تغییر دهید برای شروع روند شفا. آن را آسان نخواهد بود اما آن ضروری است” Crump در توییتر نوشت.

7:05 صبح: سی ان ان خبرنگار خدمه دستگیر زنده در هوا

خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez و تولید خدمه دستگیر شدند در مینیاپولیس زندگی می کنند در هوا صبح روز جمعه در حالی که گزارش فلوید تظاهرات. آنها منتشر شد حدود یک ساعت بعد و Jimenez بود در هوا گزارش.

اخبار خروجی گزارش داد که پلیس گفت: آنها دستگیر شدند زیرا به آنها گفته شد به حرکت می کند و نمی کند.

“سی ان ان خبرنگار خود در تیم تولید دستگیر شده بودند صبح امروز در مینیاپولیس برای انجام شغل خود را با وجود شناسایی خود را — یک تخلف آشکار از اول خود را اصلاح حقوق” سی ان ان گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “مقامات در مینه سوتا, incl. فرماندار باید نسخه 3 سی ان ان کارکنان بلافاصله.”

مینه سوتا امور خارجه بهداشت ، جف هیدن زنگ زد به سی ان ان و گفت: او فقط به حال یک متن مشترک با فرماندار و شهردار و که آنها فقط در تلاش برای به دست آوردن کنترل منطقه و نبود آگاهی از سی ان ان خبرنگار گرفتن دستگیر شد.

سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker صحبت کرد و به مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که عذرخواهی برای دولت پلیس بازداشت Jimenez و تیم خود را. Walz گفت که او به آنها منتشر شده است و او طول می کشد مسئولیت کامل آنچه اتفاق افتاده است.

6:48 صبح: 70 دستگیر و یا summonsed در شهر نیویورک در طول جورج فلوید تظاهرات

حداقل 70 نفر دستگیر شدند و یا summonsed در طول یک سری از تظاهرات آغاز شده است که در میدان اتحاد و گسترش از طریق پایین منهتن از طریق پنج شنبه شب.

بیشتر خواهد بود summonsed برای انسداد دولتی و اجتماعی فاصله نقض اما نیز وجود داشته باشد حمله و سلاح در اختیار داشتن اتهامات عنوان شده علیه.

اعتراض آغاز شد و در میدان اتحاد پس از 3 بعد از ظهر روز شنبه اما پس از آن شکست تظاهرات reemerged در فولی مربع courthouses سالن شهرستان Zuccotti پارک, سایت 2011 اشغال وال استریت, اعتراض نقل مکان کرد و به سمت در سمت غرب و بزرگراه.

چندین افسر پلیس بودند را به بیمارستان منتقل و با جراحات جزئی با یک ضربه مغزی ممکن است.

یک نفر دستگیر شد حمله یک افسر پلیس برای پرتاب زباله ها می تواند به یک جمعیت و قابل توجه یک افسر پلیس در سر.

فرد دیگری اقدام به گرفتن سرویس از سلاح معاون بازرس در جلد چرمی قرار دادن. آن شخص را متهم به سرقت.

1:15 a. m.: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی می تواند فرض کنترل در شهر ‘هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در مخرب تظاهرات در مینیاپولیس صبح جمعه گفت: ارتش می تواند “فرض کنترل” از پاسخ است.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل صبح روز جمعه. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

تهمت نیز مورد حمله قرار مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: تظاهرات ناشی از فقدان رهبری است.

“هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و دریافت کار انجام می شود حق” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

فری در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صبح زود در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ضعف” است “با اشاره انگشت خود را در” طول زمان بحران.

“ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را. ضعف است که با اشاره انگشت خود را در کس دیگری در طول زمان بحران” فری گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس. ما قوی به عنوان جهنم است. این مشکل مدت زمان ؟ بله. اما شما بهتر بود لعنتی مطمئن شوید که ما میخوایم از این طریق دریافت کنید.”

12:48 صبح: مینیاپولیس, می پرسد ساکنان به “عقب نشینی” بیش از حوزه امکان انفجار

پس از مردم معترض جورج فلوید مرگ به زور در زمان بیش از یک مینیاپولیس حوزه و شروع به آتش سوزی مقامات شهرستان در حال حاضر هشدار به ساکنان منطقه را ترک می کنند در مورد ساختمان منفجر شده است.

“ما در حال شنیدن گزارش های تایید نشده که خطوط گاز به سومین حوزه قطع شده است و دیگر مواد منفجره در ساختمان” شهر توییتی. “اگر شما در نزدیکی ساختمان برای ایمنی خود را, لطفا عقب نشینی در این رویداد ساختمان منفجر شده است.”

فری گفت: شهروندان باید از این منطقه پس از به آتش نشانی می تواند در خاموش کردن آتش سوزی.

“ما در حال کار با @MinneapolisFire به ارائه منابع و پاسخ برای یک معشوق محله در شهر ما” فری توییتی. “همه ما نیاز به همکاری با یکدیگر برای اطمینان از ایمنی از دوستان ما و خانواده و مینیاپولیس ساکنان. و در حال حاضر مشغول به کار با هم به معنی پاکسازی این منطقه است.”

مینه سوتا گارد ملی فعال شده است برای منطقه و گفت: این کمک به سازمان آتش نشانی با خیال راحت به آتش سوزی برای کمک به آنها در نبرد blazes.

پس از اعتراضات آغاز شده در Saint Paul اداره پلیس گفت: بیش از 170 کسب و کار آسیب دیده اند و یا غارت. با وجود تخریب, با ده ها تن از آتش سوزی مجموعه مقامات وجود دارد گفت: هیچ گزارشی از آسیب های جدی است. “آرامش در افق” وزارت گفت: اواخر پنج شنبه شب.

12:32 صبح: فرماندار ‘شوکه’ خودرو پس از تلاش برای اجرای بیش از معترضان

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت که او “کاملا شوکه” با تصویری از یک خودرو اقدام به اجرای بیش از یک نفر در اعتراض به مرگ فلوید در دنور در روز پنج شنبه. چه آغاز شده به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز تبدیل هرج و مرج با گزارش خرابکاری و خشونت است.

“امشب بسیار غم انگیز است شب برای ما دولت است. در حالی که ما هنوز کشف تمام حقایق اعتراض در مورد قتل جورج فلوید تفویض به خرابکاری و خشونت و من کاملا شوکه شده بود توسط شواهد تصویری از رانندگان اقدام به اجرای بیش از یک قاره,” پلیس هنوز توییتی. “Coloradans بهتر از این. من به اشتراک گذاری بسیار زیاد و اندوه همه ما احساس می کنید در مورد ناعادلانه قتل جورج فلوید. اما اجازه دهید من روشن خشونت بی معنی هرگز شفا با خشونت بیشتر.”

قبلا از کار اخراج شدند عکس در سراسر خیابان را از کلرادو دولت و کنگره آمریکا در دنور.

11:51 p. m.: معترضان به دست آوردن دسترسی به پلیس حوزه

مردم در اعتراض به مرگ فلوید گزارش گرفته شده بیش از, مینیاپولیس, اداره پلیس را در 3 حوزه و تنظیم آن را بر روی آتش با توجه به مقامات.

مینیاپولیس یک سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: کارکنان تخلیه از ساختمان حدود 10 p. m. به وقت محلی و که معترضان به زور وارد ساختمان شدند و مشتعل چندین آتش سوزی.

مدت کوتاهی پس از انتشار گزارش حوزه تصاحب مینه سوتا گارد ملی گفت: آن استقرار بیش از 500 سرباز به این منطقه است.

“ما باید فعال بیش از 500 سرباز به سنت پل مینیاپولیس و اطراف آن جوامع” گارد ملی در بیانیه ای گفت. “ماموریت ما این است که برای محافظت از زندگی و حفظ اموال و حق مسالمت آمیز نشان می دهد. یک هدف کلیدی است برای اطمینان از آتش بخش قادر به پاسخ به تماس.”

9:20 بعد از ظهر: کلرادو در اعتراض به خدشه دار شلیک شد

معترضان در خارج کلرادو دولت و کنگره آمریکا در دنور دریافت ترساندن وقتی کسی ظاهرا اخراج عکس نزدیکی باعث مونتاژ گروه به فرار.

وجود دارد هیچ صدمات مقامات تایید به ABC News.

“ماموران در صحنه در Colfax Ave W و W 15 سنت در آتشباری در منطقه از پایتخت. این است که در حال انجام تحقیقات و انگیزه ناشناخته است” دنور پلیس در توییتر نوشت.

لسلی هیرودیس که یک دولت نماینده توییتی در مورد این حادثه به عنوان به خوبی. او افزود که کسی دستگیر شد, هر چند پلیس را تایید نمی کنند هر گونه بازداشت.

این کنگره قرار بود در مستند با هیرودیس که فرار کرد داخل گنجانده شده است. هیرودیس گفته یک شبکه خبری ABC تهیه کننده او نمی ترسم از این حادثه.

“نه. این فقط باعث می شود من بیشتر حل و فصل شود. ما باید کار بیشتری برای انجام,” او گفت:.

8:31 بعد از ظهر: 911 call منتشر شد

911 تماس ساخته شده توسط صاحب فروشگاه که متهم فلوید با استفاده از پول جعلی منتشر شده توسط مقامات پنج شنبه شب.

با توجه به متن فراخوان منتشر شده توسط ایالت مینه سوتا تماس گیرنده — صاحب فروشگاه — گفت: اپراتور که فلوید وارد فروشگاه مست و سعی به پرداخت هزینه برای چیزی است که با “حساب های جعلی.” او بعد از ترک مغازه و نشسته در ماشین خود را. آنجا بود که پلیس او را زمانی که آنها در صحنه وارد شدند.

“کسی می آید [به] فروشگاه ما و با ما حساب های جعلی و ما متوجه آن قبل از او در سمت چپ فروشگاه ما زد پشت آنها بود [sic] نشستن در ماشین خود را” تماس گیرنده گفت. “ما به آنها بگویید به ما تلفن خود را قرار داده و خود را… چیزی و همه چیز را و او نیز مست و همه چیز و بازگشت ما را به سیگار و بنابراین او می تواند به طوری که او می تواند به خانه بروم اما او نمی خواهید برای انجام این کار است و او را به نشستن در ماشین خود را به علت او بدجور مست و او را در کنترل خود را.”

اپراتور پس از اين تماس گیرنده برای Floyd نژاد و جنس.

“او یک پسر سیاه و سفید,” تماس گیرنده پاسخ داد. “Alright” اپراتور گفت: اجازه دادن به یک آه با توجه به متن قبل از تماس گیرنده پرسید: “چگونه است که روز خود را رفتن؟”

6:25 بعد از ظهر: تحقیقات ‘اولویت’ به صورت DOJ

وزارت دادگستری این تحقیقات فلوید به مرگ یک “اولویت” اریکا MacDonald وکیل برای ایالت مینه سوتا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مک دونالد گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل لایحه Barr هستند “به طور مستقیم و به طور فعال” نظارت در این مورد.

“این مهم است, ضروری است, ضروری است که این تحقیقات را انجام داده است حق و انجام حق اولین بار,” او گفت:. “و این چیزی است که ما می رویم به انجام.”

هیچ ایالتی یا فدرال اتهامات علیه ماموران اعلام شد در کنفرانس مطبوعاتی.

Hennepin County وکیل مایکل فریمن خواسته “صبر و شکیبایی است.”

“به ما زمان برای انجام این کار مناسب است و ما شما را به عدالت — من وعده” فریمن گفت.

او گفت دفتر او شده است با تماس آب گرفتگی در مورد وضعیت بررسی است. سوال اصلی او گفته شده است: “آنچه در حال میخوای در مورد قتل جورج فلوید?”

“ما در حال رفتن به بررسی به طور کامل به عنوان عدالت خواسته” فریمن گفت.

به نام او که افسر عمل “بیش از حد و غلط:” اما گفت که او نیاز به تعیین اگر آن را جنایی بود.

هر دو مک دونالد و فریمن به نام به جلو آمده و با هر گونه اطلاعات که ممکن است.

وجود دارد که تاخیر در شروع کنفرانس مطبوعاتی که مک دونالد عذرخواهی کرد و گفت که او امیدوار بود برای به اشتراک گذاشتن یک توسعه, اما آن است که زمان مناسب نیست.

5:35 بعد از ظهر: شهرستان منتشر شکایت سابقه 4 افسران

افسر پلیس دیده می شود در یک ویدیو با زانو خود را در Floyd گردن درگیر شد در 18 شکایات قبل از اخراج با توجه به سوابق منتشر شده توسط شهر.

درک چوین که اخراج شد زیر فلوید مرگ بود و تنها منظم برای دو نفر از کسانی که شکایت با توجه به شهر ،

اسناد و مدارک را ارائه جزئیات شکایت یا رشته.

Tou Thao بود که افسر دیده می شود ایستاده در این ویدئو تا به حال شش شکایت یکی از آن باز می ماند با توجه به سوابق. Thao, که او نیز از کار اخراج شد نه منظم برای پنج نفر دیگر شکایت.

دو نفر دیگر از افسران که از کار اخراج شدند, توماس خط و J الکساندر Kueng تا به حال هیچ شکایتی.

5:15 بعد از ظهر: فرماندار نشانه های اجرایی به منظور فعال کردن گارد ملی

رژیم صهیونیستی. تیم Walz یک فرمان اجرایی را امضا فعال کردن مینه سوتا گارد ملی زیر یکشنبه شب تظاهرات.

Walz گفت: هدف از گارد ملی بود “برای حفاظت از مردم برای محافظت از مردم با خیال راحت نشان دادن و برای محافظت از صاحبان کسب و کار کوچک.”

“خشم و غم و اندوه از این لحظه غیر قابل تحمل است. مردم سزاوار دیده می شود. افراد شایسته را به شنیده می شود. مردم سزاوار به امن” او در بیانیه ای گفت. “در حالی که بسیاری از Minnesotans مصرف گسترده اقدامات احتیاطی در حالی که ورزش مناسب خود را در اعتراض به, تظاهرات شب گذشته شد فوق العاده ناامن برای همه درگیر است.”

گارد ملی یاور به طور کلی کار با سازمان های دولتی محلی برای ارائه به پرسنل و تجهیزات و امکانات مورد نیاز به پاسخ و بازیابی از این تظاهرات با توجه به Walz ،

نیز وجود خواهد داشت در حدود 200 نفر از اعضای ایالتی مینه سوتا گشت که کار خواهد کرد با دولت, شهرستان و جامعه محلی و امنیت عمومی همکاران. دولت گشت هلیکوپتر و ثابت وزش هواپیما بر روی زمین کمک خواهد کرد مأموران اجرای قانون به فرمانداری گفت.

5:03 p. m.: خانواده فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery صدور بیانیه مشترک

خانواده فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery — همه آنها پس از حوادث فعلی و سابق اجرای قانون — خواستار تغییر و خواستار اقدام دولت برای رسیدگی به این “بحران ملی.”

“ما در حال ویران مورد خشونت بی معنی است که شکسته در دل ما خانواده ها” خانواده ها گفت: در یک بیانیه مشترک. “در حالی که ما سپاسگزار برای فوران عشق و حمایت از این مهم است که در حال حاضر بیش از همیشه استفاده می کنیم صدای ما را به تصویب تغییر تقاضا پاسخگویی در سیستم قضایی ما و حفظ میراث از Breonna, Ahmaud و جورج زنده است. این یک بحران ملی و دولت ما نیاز به اقدامات فوری و گسترده اقدام به حفاظت از سیاه و قهوه ای و جوامع است.”

خانواده ها باید به نام برای کنگره شنوایی و ملی نیروی کار برای ایجاد جدید قانون دو حزبی است که با هدف پایان دادن به خشونت نژادی و افزايش پلیس پاسخگویی.

آنها همچنین در حال حاضر یک مورد به سازمان ملل متحد کمیته حقوق بشر برای تغییرات گسترده به این کشور سیستم عدالت کیفری. یک تاریخ برای زمانی که آنها می تواند ارائه خود را در مورد ارائه نشده است.

تیلور یک زن سیاه و سفید بود که در خط مقدم کارگر که پس از یک پلیس-درگیر تیراندازی. تیلور و دوست پسر او کنت واکر خواب بودند در داخل خود اسپرینگفیلد درایو آپارتمان در مارس 13 هنگامی که ماموران با لویی مترو اداره پلیس اقدام به اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو.

سه لباس شخصی افسران باز تیلور درب جلو و “کورکورانه” باز آتش به آپارتمان خود را با توجه به عمدی طرح دعوی در دادگاه در ماه آوریل توسط تیلور مادر Tamika پالمر. تیلور به ضرب گلوله کشته شد حداقل هشت بار و درگذشت.

Arbery یک مرد سیاه و سفید کردن برای تنه زدن هنگامی که دو مرد سفید او را دیدم و به مقابله با او کشته شده است. مردان, تراویس McMichael و پدرش گرگوری McMichael سابق افسر پلیس مسلح بودند.

یک ویدیو نشان می دهد Arbery و تراویس McMichael کشتی جودو با تفنگ ساچمهای قبل از سه عکس در حال از کار اخراج شدند. Arbery تصادفا و به زمین سقوط کرد که او مرده.

رهبران شهر در واکنش به اعتراضات

شهردار و رئیس پلیس و شورای شهر, معاون رئیس جمهور در مینیاپولیس احساسی خطاب خشونت آمیز تظاهرات که شنبه شب بیش از مرگ فلوید.

شهردار یعقوب فری که در یک نقطه خفه شد و گریان گفت که این تظاهرات به “نتیجه بسیار ساخته شده است تا خشم و غم و اندوه است.”

“خشم و غم و اندوه شده است که در engrained در سیاه و سفید ما جامعه نه فقط به خاطر اینکه از پنج دقیقه از ترسناک اما 400 سال” فری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “اگر شما احساس که غم و اندوه و خشم آن را نه تنها قابل فهم آن حق است.”

رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: او می دانست که وجود دارد “کسری امید” در جامعه است و گروه او کمک کرده است که کسری بودجه.

او همچنین گفت که خشونت و تخریب دیده در شب چهارشنبه اعتراضی بود که عمدتا ناشی از “هسته گروهی از مردم” که نه از مینه سوتا است. او گفت که بسیاری از اعضای جامعه که در اعتراض فلوید پس از مرگ جمعه مسالمت آمیز است.

Arradondo گفت: او می خواست به اطمینان حاصل شود که مردم با خیال راحت می تواند اعتراض اما او گفت که او نمی تواند اجازه می دهد برای اعمال مجرمانه.

دوشنبه شب در اعتراض باعث تخریب و هرج و مرج در مینیاپولیس از جمله مرگبار تیراندازی غارت و آتش سوزی های متعدد.

این تظاهرات که عمدتا مسالمت آمیز تا یکشنبه شب در پی فلوید مرگ بعد از او دستگیر شد و توسط پلیس مینیاپولیس دوشنبه. اخلال تصویری پدید آمده در رسانه های اجتماعی نشان دادن یک افسر پلیس با زانو خود را در گردن به انسان بارها و بارها yells از “من نمی توانم نفس بکشم.”

“من نمی توانم نفس بکشم لطفا زانو در گردن من” مرد گفت: در یک ویدیو نشان می دهد یک افسر پلیس سنجاق او را به زمین. “من می توانم حرکت … گردن من … من از طریق من از طریق.”

شهرستان شورای معاون رئیس جمهور Andrea جنکینز سنگ “گریس شگفت انگیز” در روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی قبل از پرداختن به تظاهرات.

جنکینز گفت: او می خواست به پیشنهاد “گریس شگفت انگیز” و تسلیت به فلوید ،

“ما احساس به عنوان اگر وجود دارد یک زانو بر همه ما جمعی گردن زانو است که می گوید: سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست,” جنکینز که سیاه و سفید است, گفت:. “من بخشی از این سیستم برای کمک به نگاهی که زانو را از گردن ما.”

جنکینز فری و Arradondo گفت: آنها می توان کار با رهبران جامعه. یک “شفا فضا” ایجاد خواهد شد در 3 حوزه در مینیاپولیس برای ساکنان خود را برای ابراز نگرانی و خشم در امن و انسانی راه جنکینز گفت.

یک شبه تحولات

پلیس گفت که در جریان تظاهرات آنها در پاسخ به یک تماس از یک قربانی سلاح سرد و یک مرد در قبر وضعیت در نزدیکی تظاهرات. مرد بعد در بیمارستان درگذشت و مقامات یاد او مرده از زخم گلوله به گفته جان الدر مدیر ارتباطات برای مینیاپولیس ،

یک نفر در بازداشت پس از تیراندازی پلیس گفت:. آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که منجر به تیراندازی اما مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد که صاحب یک فروشگاه افتتاح شد آتش سوزی در یک مرد به اعتقاد او burglarizing کسب و کار خود را به ضرب گلوله او را.

پلیس گفت: چندین کسب و کار را غارت کردند در جریان تظاهرات و شهر را آتش بخش وجود دارد گفت: 30 نفر از آتش سوزی عمدی در جریان تظاهرات از جمله حداقل 16 ساختار آتش سوزی.

عظیم شعله های آتش دیده می شد در آسمان در فیلم هایی که منتشر در سراسر رسانه های اجتماعی. از بعد از ظهر پنجشنبه سازمان آتش نشانی گفت: خدمه هنوز خاموش کردن آتش سوزی در امتداد شرق دریاچه خیابان.

مردم نیز سنگ پرتاب در آتش نشانی وسایل نقلیه در پاسخ به این صحنه با توجه به سازمان آتش نشانی اشاره کرد که هیچ آتش نشان آسیب. یکی از بزرگان گفته بود مردم بودند سنگ پرتاب در آتش.

حقوق مدنی وکیل بن Crump که به نمایندگی فلوید خانواده در توییتر نوشت خانواده تشکر معترضان و می خواست صلح در مینیاپولیس اما “می داند که مردم می خواهند صلح در روح خود را — و تا زمانی که ما #JusticeForFloyd وجود خواهد داشت و نه صلح.”

“ما نمی توانیم نزول به سطح ما ستمگران به مخاطره می اندازد و هر یک از دیگر به عنوان ما را به پاسخ های لازم نیاز به بالا بردن صدای ما در صدا و خشم” Crump نوشت: صبح روز پنج شنبه. “غارت و خشونت منحرف کردن اذهان از قدرت جمعی ما صدای.”

این شهر درخواست کمک از گارد ملی اواخر روز چهارشنبه در جریان تظاهرات با توجه به ABC Saint Paul وابسته KSTP.

گارد ملی بلافاصله پاسخ به ABC News’ درخواست برای نظر.

“امشب متفاوت بود شب از اعتراض. شب گذشته ما تا به حال 8,000 معترضان همه صلح آمیز است. امشب ما نیست که” یکی از بزرگان گفت.

یکی از بزرگان گفت که وجود دارد آسیب های جدی به افسران. او مطمئن بود که در مورد تعداد زیادی از مردم دستگیر شدند.

سازمان آتش نشانی گفت هیچ غیر نظامی صدمات ناشی از آتش سوزی است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz خواست مردم را به ترک این منطقه به این وضعیت تشدید شده است.

“وضعیت در نزدیکی دریاچه و خیابان و Hiawatha در مینیاپولیس تکامل یافته را به یک وضعیت خطرناک است. برای همه, ایمنی, لطفا منطقه را ترک می کنند و اجازه می دهد تا آتش نشانان و امدادگران به صحنه” Walz در توییتر نوشت.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری همچنین از مردم خواست تخلیه این منطقه است.

“لطفا مینیاپولیس ما نمی توانیم اجازه تراژدی beget بیشتر تراژدی” فری در توییتر نوشت.

دفتر تحقیقات فدرال است کاوش فلوید مرگ است. روز پنج شنبه اعلام شد که باراک اوباما برای منطقه مینه سوتا, وزارت دادگستری, حقوق مدنی تقسیم و اف بی آی مینیاپولیس زمینه کار انجام شد “قوی” تحقیقات جنایی را به خود مرگ است.

“این تحقیقات فدرال تعیین خواهد کرد که آیا اقدامات درگیر سابق, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران نقض قانون فدرال است. آن را نقض قانون فدرال برای یک فرد اقدام تحت قانون رنگ به عمدا محروم فرد دیگری از هر گونه حق حفاظت شده توسط قانون اساسی و یا قوانین ایالات متحده” با توجه به یک بیانیه مشترک از ایالات متحده, وکیل اریکا مک دونالد و FBI Special Agent مسئول راینر برندیس.

افسران درگیر در این حادثه شناسایی شدند توسط پلیس به عنوان افسر درک چوین افسر توماس لین افسر Tou Thao و افسر J الکساندر Kueng.

تمام چهار افسران اخراج شدند با توجه به فری.

“این است که حق تماس” شهردار گفت.

مینیاپولیس اداره پلیس گفت: ماموران در ابتدا به نام به صحنه “در گزارشی از جعل در پیشرفت” در بیانیه ای در وب سایت خود.

در این بیانیه اضافه شده است که افسران توصیه شد که مشکوک “به نظر می رسد تحت تاثیر” است و او “جسمی مقاومت کردند.”

او بعد از “به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی” و افسران به نام یک آمبولانس. او منتقل شد به Hennepin شهرستان مرکز درمانی توسط آمبولانس “جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد.”

اداره پلیس گفت هیچ سلاح از هر نوع مورد استفاده توسط هر کسی که درگیر در حادثه و هیچ ماموران مجروح شدند.

ABC News’ کاترین Thorbecke هارون Katersky خواهد Gretsky و ویتنی لوید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>