تیراندازی قربانی مدعی بیمارستان از دست رفته گلوله در سر او فرستاده او را به خانه

میامی زن در ابتدا شمارش خودش برکت برای جان سالم به یک درایو توسط تیراندازی با آنچه او مدعی یک دکتر به او گفت فقط یک چراندن زخم. اما روز بعد Shakena جفرسون بود با عجله به یک مرکز تروما که در آن اشعه ایکس تایید کرده و به راه رفتن در اطراف با یک گلوله تسلیم در سر او به گفته خانواده اش ،

Jefferson, 42, تحت عمل جراحی اورژانس در روز شنبه در بیمارستان باپتیست از میامی به حذف مثل حلزون حرکت کردن از سر او سه روز پس از یک پزشک در بیمارستان دیگری است گفت: به پانسمان زخم در نزدیکی سمت چپ معبد و فرستاده او را با آنتی بیوتیک های همسر جانت Medley گفت: ABC News در روز دوشنبه.

“ما سپاسگزار به اینجا. خیلی سپاسگزار بود زنده” Medley که مجروح شد زمانی که او کبوتر برای پوشش گفت: از تخت او در بیمارستان باپتیست یک طبقه زیر که در Jefferson, شریک زندگی خود را از 21 سال هنوز دوره نقاهت.

کارآگاه Argemis Colome از Miami-Dade اداره پلیس گفت: ABC اخبار که تیراندازی گشوده حدود 7:30 بعد از ظهر سه شنبه گذشته در جنوب غربی بخشی از شهر و در سمت چپ جفرسون و دو نفر دیگر از قربانیان با زخم گلوله.

Colome روز دوشنبه گفت که بازداشت شده اند ساخته شده است و محققان هنوز در تلاش برای شناسایی متعدد بورس که به گفته شاهدان سوار وسایل نقلیه همه زمین و فرار از منطقه پس از شلیک گلوله در یک ماشین.

او اظهار داشت که همه از قربانیان تیراندازی می گی اما گفت: محققان باید طبقه بندی نشده تیراندازی به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

“ما قطعا به دنبال آن به عنوان یک جرم و جنایت خشونت آمیز. خواهیم دید که اگر ما دریافت اطلاعات بیشتر و اگر آن را به آمده است که پس بدیهی است که وجود خواهد داشت هزینه های اضافی است که ما می توانیم اضافه کردن” Colome گفت. “همانطور که در حال حاضر ما لازم نیست به اندازه کافی برای تعیین آن است. ما نه دور آن را, اما ما لازم نیست که به اندازه کافی در حال حاضر به قطعا مطمئن است که هزینه های اضافی.”

کلایو Khouri که او نیز زخمی در تیراندازی گفت: ABC وابسته ایستگاه WPLG-تلویزیون در میامی است که او در حال رانندگی بود با یک دوست در جنوبی میامی ارتفاعات محله هنگامی که افراد مسلح در ATVs به طور ناگهانی کشیده تا کنار ماشین و آتش گشودند.

“هنگامی که من سعی کردم به سرعت به دست آمده در اطراف این گوشه نگهداری آنها تلاش به ساقه” Khouri گفت WPLG.

او گفت: او مسافر بود به ضرب گلوله در سر و در وضعیت بحرانی است.

آمیزه ای گفت که او و جفرسون در حال آماده شدن برای رفتن به خرید مواد غذایی و وارد شدن به یک خودرو در خارج از خانه خود را هنگامی که گلوله ها شروع به پرواز.

“مرد باید به حال یک سلاح خودکار چون من هنوز هم می تواند با شنیدن صدای شلیک گلوله در گوش من’, پاپ, پاپ, پاپ, پاپ.’ آن را نمی خواهد متوقف” Medley گفت: ABC News.

او گفت که او ضرب دیده زانو به شدت باز کردن درب خودرو بود اما هرگز قادر به گرفتن در داخل خودرو. (Medley بود دوباره به بیمارستان چرا که منطقه اطراف زانو که قبلا جایگزین, حال تورم بد است.)

“خدا بود و حفاظت از من است. من تا به حال فرشتگان حفاظت از من چون من خارج بود و من نمی توانستم سپر خودم و گلوله بودند فقط پرواز و هرگز هیچ یک گلوله به من رسید” Medley گفت. “اگر من تا به حال بدست به ماشین من می شده اند مرده چون یک گلوله به سمت راست رفت بیش از صندلی راننده.”

Medley گفت: Jefferson نشسته بود در صندلی مسافر هنگامی که او زخمی شد.

هر دو از زنان گرفته شد به یک بیمارستان که در آن آنها تحت درمان قرار گرفتند و منتشر شد حدود ساعت 1 صبح روز چهارشنبه با توجه به Medley.

هنگامی که صفحه اصلی, Jefferson, شروع به شکایت از درد در سر او Medley گفت.

“همسر من به من گفت که او با داشتن این سردرد وحشتناک و او احساس چیزی در حال حرکت در سر او” Medley گفت. “او تجربه کوتاه مدت از دست دادن حافظه. او نمی تواند به یاد داشته باشید هر چیزی. او نگه داشته و در تکرار همان چیزی که بارها و بارها.”

Medley گفت که روز جمعه او در زمان جفرسون به بیمارستان باپتیست که در آن پزشکان بلافاصله X-rayed سر او را در بر داشت و گلوله.

او گفت که در حالی که او را رها جفرسون است که انتظار می رود به بهبودی کامل او گفت: هر دو او و جفرسون عصبانی هستند در درمان او همسر اول را دریافت کرد.

آمیزه ای گفت که او و جفرسون در حال برنامه ریزی برای تماس با یک وکیل به اقدام قانونی در برابر آن بیمارستان است.

“آنها قرار داده Band-Aid بر سر او به او آنتی بیوتیک و فقط او را فرستاده خانه” Medley گفت. “ما می تواند انجام داده اند که خودمان را در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>