تیراندازی مشکوک در سمت چپ اخلال پیام بر روی دیوار

پلیس گفت: این نوشته ممکن است آشکار “شخصی انگیزه.”

مقامات در سراسر یک پیام نگران کننده در خانه که, به گفته پلیس کشته و یک بازنشسته دولت آمریکا با سپاهی و زخمی شدن دو تن دیگر از سربازان یک زمان و یک بازنشسته در منطقه شیکاگو سیگار سالن تیراندازی بیش از آخر هفته.

در حالی که ماموران با لیسل اداره پلیس بودند جستجوی مشاع از 51 ساله لیزا V. McMullan آنها یافت می شود که عبارت “من نفرت شما…امیدوارم که شما دو نفر می میرند!” نوشته شده بر روی دیوار با توجه به بیانیه ای از این گروه در روز دوشنبه.

نام بازنشسته سپاهی که کشته شد, Gregory Rieves نیز نوشته شده است, به گفته پلیس.

McMullan از شیکاگو درگذشت در صحنه از یک خود وارد زخم گلوله به سر کشته شده است.

تیراندازی unfolded در Humidor Cigar Lounge حدود 10:13 بعد از ظهر روز جمعه در لیسل واقع در حدود 25 مایلی غرب شیکاگو است.

نظارت تصویری اسیر حادثه است. McMullan دیده می شد ایستاده تا “بدون آشکار تحریک” طراحی یک تفنگ دستی و ضرب تیراندازی یک مرد در پشت سر, پلیس گفت:.

او سپس با شلیک چندین, دیگر, دور, در, دو, دیگر سربازان قبل از ضرب تیراندازی خودش به گفته پلیس.

دو مجروح troopers مشخص شد دولت آمریکا با پلیس به عنوان Kaiton بولاک 22-سال-جانباز از گروه بود که وظیفه و لوید گراهام 55 ساله بازنشسته سپاهی.

آنها باقی می ماند در جدی اما شرایط با ثبات در یک بیمارستان محلی با توجه به پلیس.

مقامات هنوز در حال جستجو برای یک روشن انگیزه اما گفت: نوشته “ممکن است نقطه نسبت به یک شخصی انگیزه.” یکی دیگر از نام انسان نیز نوشته شده بر روی دیوار اما مقامات فاش نمی کند که مرد بود و تنها گفت که او حاضر نیست در زمان عکسبرداری است.

McMullan و Rieves شناخته شدند مکرر سالن سیگار در همان زمان به گفته پلیس اما هیچ رابطه ای بین این دو شده است علنا افشا می شود.

McMullan که تا به حال شناخته شده سابقه کیفری است گفت: به شلیک هفت گلوله در تیراندازی. او دارای دو مدرک معتبر اسلحه گرم صاحبان کارت شناسایی و مجوز حمل پنهان, به گفته پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>