تیراندازی در خارج از ویسکانسین خانه ارشد برگ 4 صدمه دیده است

پليس می گويد يک ساکن پيش از روشن کردن اسلحه به خود به سه همسايه شليک کرد.

به گزارش وزارت دادگستری ویسکانسین که در کنار مقامات محلی در حال بررسی این پرونده است، مظنون که به عنوان یک مرد سفیدپوست ۷۲ ساله توصیف شده است، گفته می شود قربانیان و سپس خود را پس از وارد شدن به یک استدلال به ضرب گلوله از بین برده است. قربانیان به عنوان دو زن سفیدپوست ۵۳ و ۶۴ ساله و یک مرد ۶۷ ساله آمریکایی آسیایی توصیف شدند.

تحقيقگران گفتند افراد همگی همديگر را می شناختند، اما جزئياتی در مورد انگيزه تيراندازی ارائه ندادند. انتظار می رود هر چهار نفر از جراحات خود جان سالم به در ببرند.

مقامات وزارت دفاع ایالتی روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کردند که مقامات پیش از بلند کردن این چهار نفر به بیمارستان های محلی، «اقدامات نجات غریق» را در محل حادثه از پیش شکل داده اند. آنها گفتند تحقيقات در حال انجام است و از ارائه هرگونه جزئيات اضافی خودداری کرد.

PHOTO: Emergency crews work the scene where four people were shot on Horicon St. in Mayville, Wis., Sept. 16, 2020.

خدمه اورژانس صحنه ای را کار می کنند که در آن چهار نفر در خیابان هوریکون در میویل، ویس، ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰ تیرباران شدند.

خدمه اورژانس صحنه ای را کار می کنند که در آن چهار نفر در خیابان هوریکون در میویل، ویس، ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰ تیرباران شدند.

«سه نفر در پارکینگ بودند که یک فرد چهارم، یک مرد سفیدپوست ۷۲ ساله، نزدیک شد و گروه استدلال کرد. این مرد سلاح گرم را برانداز کرد و به این سه نفر شلیک کرد و سپس به خود شلیک کرد.»

به گزارش وب سایت آن، این ساختمان یک مرکز زندگی کمکی برای سالمندان است.

به گزارش WISN وابسته به ABC، شاهدان گفتند چهار نفر درگیر همگی ساکنان ساختمان آپارتمان بودند. یکی از همسایه ها گفت یکی از قربانیان را دیده است که یک زن است و روی زمین دراز کشیده است.

او می گوید: «تنها چیزی که مدام می بینم وقتی سعی می کنم بخوابم این بود که او آنجا روی زمین دراز کشید و آنها به من می گفتند که نمی توانم بیرون بروم و این یک تیراندازی بود. و بعد شايد من ميگم، “اوه خداي من، يه تيراندازي اينجا”، شاهد دايان ديلز به WISN گفت.

زن دیگری به وابسته گفت که خاله اش یکی از قربانیان است و در حال حاضر در کما است و از اصابت گلوله به پا و سینه رنج می برد. با اين حال مقامات اطلاعاتی در مورد شرايط دست اندرکاران منتشر ن کردند.

راب بوئلک شهردار میویل به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که از این تیراندازی شگفت زده شده است. به گزارش AP، این شهر بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ تنها یک قتل واحد داشته است.

بوئلک گفت: این میویل است. “ما هيچوقت همچين چيزي توي شهر نداريم”

بوئلک به AP گفت که هیچ جزئیاتی در مورد تیراندازی فراتر از اطلاعات منتشر شده توسط مقامات نمی داند. او گفت که مرد مسلح در بیمارستانی که تحت درمان است تحت گارد مسلح قرار دارد، اما شرایط دست اندرکاران تیراندازی را نمی دانست.

آپارتمان بهار گلن بلافاصله به پیام های صوتی درخواست نظر پاسخ نمی دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>