تیراندازی در هاناو: “ما امن نیست در هر نقطه’

یک روز پس از مسلح کشته و نه نفر با سابقه مهاجر در هاناو غربی شهر است دست و پنجه نرم کردن با خشم و ترس و عزاداری. هلنا Kaschel گزارش.

ملیسا Kaynak می ایستد pensively در مقابل یک کیوسک در مرکزی هاناو. مورب در سراسر خیابان است نیمه شب shisha bar, مهر و موم کردن با یک کمربند پلیس. در گوشه مقابل مردم گذاشته اند شمع و دسته گل. به آرامی خالی خیابان را پر می کند با خبرنگاران و رهگذران. وهم آور آرامش آویزان بر روی کیوسک های سرپایی و سالن های قمار از محله ای که یک شب قبل یک مظنون افراطی جناح راست به ضرب گلوله چند نفر مرده.

این مددکار اجتماعی با ریشه ترکی به نوار رفت و برای اولین بار در مدت کوتاهی پس از این جنایت صورت گرفت. او به دنبال برادر خود را که گاهی آویزان کردن وجود دارد. “من نمی تواند رسیدن به او را بر روی تلفن خود را و من نگران بود. به همین دلیل من آمد در فرد است.”

Kaynak می گوید او آرامش یک دختر که تا به حال شده است در شوک و دعا با شاهدان عینی در میان ماشین های پلیس و آمبولانس.

Melissa Kaynak

ملیسا Kaynak می گوید نژادپرستی باید یک موضوع بحث در دانشگاه ها و مدارس

مجرم به کشته شدن 10 نفر در شب چهارشنبه اولین ضربه نیمه شب shisha bar, و سپس یک نوار دوم و کیوسک در یکی دیگر از منطقه از هاناو. شش نفر مجروح شدند. نه از قربانیان تا به حال یک مهاجر پس زمینه.

مشکوک مجرم — 43-سال — و مادرش شد و بعد از آن مرده را با زخم گلوله در آپارتمان خود را. با توجه به آلمان را دادستان مظنون چپ پیام های تصویری و یک “مانیفست” که نشان داد یک “عمیقا نژادپرستانه جهان بینی.”

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد چگونه هاناو تیراندازی گشوده اینجا.

“من می خواهم چیزی به نهایت اتفاق می افتد در آلمان’

Kaynak خشمگین است. “این بود که در یک ضد مسلمان نژادپرستانه حمله یک حمله در برابر بیگانگان است. مردم بی گناه درگذشت و امروز من آن را درک نمی,” او می گوید.

البته او بیشتر می ترسم در حال حاضر می گوید: مددکار اجتماعی که آیا داوطلب کار با نوجوانان در وقت آزاد خود است.

“من می خواهم چیزی به نهایت اتفاق می افتد در آلمان است. برای اولین بار وجود دارد حل در حال حاضر این است. من می خواهم ما را به توقف صحبت کردن در مورد هر یک از دیگر و به جای آن با یکدیگر صحبت کنید و سعی کنید به آموزش افراد جوان و فرزندان و صحبت کردن با آنها در مورد نژاد پرستی, آیا این یهودی ستیزی رنگ پوست دین, فرهنگ, و یا منبع. ما باید بحث در مورد آن با هم در مدارس و دانشگاه ها و در محل های کار است.”

A police cordon outside Midnight shisha bar

مسلح آتش گشودند و در نیمه شب shisha bar قبل از رانندگی به بخش دیگری از شهر

با گذشت هر دقیقه منطقه اطراف shisha bar رشد می کند بیشتر شلوغ است. Mehmet Tanriverdi نیز به اینجا می آیند. نایب رئیس آلمان کردی گروه حمایت از KGD حمل یک دسته گل از گلهای رز. او به آرامی نزدیک صحنه جرم, جایی که او صحبت می کند بی سر و صدا به روزنامه نگاران. چندین کردها میان قربانیان این حادثه بودند.

“ما حیرت زده کرد” Tanriverdi می گوید. چه اتفاقی افتاد در هاناو یک شهرستان با یک جامعه حدود 5000 کردها وحشتناک بود او می افزاید. “ما هرگز تصور کرده اند که چیزی شبیه به این اتفاق می تواند در یک کافه در یک روشنفکر شهر. ما امیدواریم که که ما می خواهیم یک توضیح کامل.”

ادامه مطلب: نظر: نفرت در قلب آلمان

“ما نباید ترس’

اگر چه جامعه کردستان به تازگی یک تعداد فزاینده ای از تهدیدات این نبوده است کارگردانی در حالت عادی شهروندان Tanriverdi می گوید. او فکر نمی کند که مرتکب شد در واقع هدف قرار دادند.

“او متنفر افرادی که نگاه متفاوت است. مردم از ترکیه و کردستان کشورهای عربی.”

Mehmet Tanriverdi

Mehmet Tanriverdi: “ما باید پایه بلند در برابر جناح راست افراطی گری’

بیگانه ستیزی وجود دارد و در هر شهر Tanriverdi می گوید: — چیزی شبیه به این اتفاق می تواند در هر نقطه و به خصوص پس از حمله هلی در ماه اکتبر که در آن دو نفر کشته در تصادفی.

“ما امن نیست در هر نقطه” او می گوید:, و اضافه کرد که مردم نباید برداشت از زندگی عمومی است.

“ما نباید از ترس. ما باید پایه بلند در برابر جناح راست افراطی گری را به خیابان ها را ایستاده. من باور دارم که امشب وجود دارد vigils در تمام شهرستانها در آلمان و این بسیار خوب است.”

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از ترور

در حال حاضر این جمعیت عظیم از تیم های دوربین عکاسان و تماشاچیان شروع به حرکت می کند. آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer وارد کرده است. در حالی که روزنامه نگاران تنه برای یک صندلی خوب یک زن جوان شکایت در مورد ازدحام. “همه این دوربین ها را نمی خواهد پشت مرده” او فریاد. خسته شده اید توسط تلویزیون در تیم او پایین خم در یک راهرو به نور یک شمع است.

Horst Seehofer

Horst Seehofer: ‘نژاد پرستی سم است’

‘نژاد پرستی سم است’

Seehofer خود می گیرد, بین فدرال و وزیر دادگستری کریستین Lambrecht و نخست وزیر ایالت هسن Volker Bouffier. در کنار یک درخت در مقابل نیمه شب shisha bar, سیاستمداران وضع گل و تاج های گل اهدا در یک پچ کوچک سبز. “ما آمده ایم به ما نشان می دهد به رسمیت شناختن” می گوید Seehofer. “امروز من دستور داد تمام ساختمان های عمومی در آلمان به پرواز خود پرچم نیمه افراشته.”

Seehofer می گوید آنها را به انجام همه چیز آنها می توانند به درک آنچه که منجر به این وحشتناک عمل و ارزیابی عواقب. بعد از آن شب او را به صحبت می کنند با تمام دولت های داخلی وزیران در مورد چگونگی امنیت را می توان تضمین شده به خصوص در رویدادهای عمومی و در نقاط حساس. او تکرار کلمات آنگلا مرکل استفاده در روز قبل از آن: “نژاد پرستی سم است.” این مهم است, او گفت:, “به ایستادن به دشمنان حکومت قانون و آزادی است.”

Journalists set up cameras in a street in Hanau

خبرنگاران جمع در صحنه جرم یک روز پس از تیراندازی

دوربین های مدار بسته و درب قفل شده است?

عایشه Tek و محمد Topan مشاهده این صحنه در مقابل یک کباب فروشی. 19 ساله و 27 ساله کاشی لایه خوش شانس بودند — آنها به نیمه شب shisha bar در همه زمان ها. اما چهارشنبه شب Tek در آخرین لحظه تصمیم گرفت به ماندن در خانه. Topan تا به حال شده است وجود دارد در روز سه شنبه.

“تاریخ و زمان آخرین شب من در حال بازی پلی استیشن در خانه و ناگهان من یک پیام از یک دوست از طریق واتساپ که کسی تا به حال ضرب گلوله کشته شده است” این مرد جوان می گوید. “برای من که خیلی عجیب بود. من فقط می خواهم وجود دارد روز قبل از.”

Tek , مادری آلمانی با آلبانی از ریشه می گوید او احساس ناراحت کننده در هاناو امروز. “من پرداخت شده است با کمی توجه به جایی که من راه رفتن. شما می توانید ببینید که من یک خارجی هستم. من سیاه و تیره چشم. صحبت من کمی مانند یک خارجی است. اما چه می توانید انجام دهید؟”

هر دو احساس می کنید که بیگانه ستیزی است و بدتر در آلمان در سال های اخیر است. “من فکر می کنم آن را واقعا شدید امروز. آن را بدتر. در اتوبوس, اتوبوس, برای مثال, شما گاهی اوقات شنیدن اظهارات مانند ‘بازگشت به کشور خود را’.”

پس از آنچه شب گذشته اتفاق افتاد آنها می گویند آنها می ترسند برای رفتن به میله.

“من فکر می کنم شیشه میله باید دوربین و درب باید همیشه قفل شده است” Tek می گوید.

علاوه بر اقدامات امنیتی در این 19 سال نیز امیدوار است برای تغییر اجتماعی در یک کشور که در آن لیستی از شهرستانها است که برای همیشه وابسته به بیگانه قتل در حال حاضر دارای یک نام و نام خانوادگی: هاناو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>