تیرانداز ‘neutralised’ در تگزاس naval air station یک ملوان صدمه دیده

یک تیرانداز فعال در نیروی دریایی کورپس کریستی هوایی ایستگاه در تگزاس بوده است “neutralised” با یک عضو نیروی امنیتی مجروح در حوادث است که باز شدن در ساعات اولیه صبح روز نیروی دریایی گفت: در روز پنج شنبه.

تیراندازی آغاز شده در 6:15am می باشد (11:15 به وقت تهران) و مجروح شدن یک ملوان بود که در شرایط خوب و مورد انتظار بود منتشر شود بعد در روز پنج شنبه گفت: نیروی دریایی ایالات متحده اطلاعات در بیانیه ای.

ایستگاه خود گفت: در یک پست در Facebook که پایه این مستند بر پایه برداشته شده بود اما که پایه شمالی دروازه باقی مانده بسته به ترافیک.

اداره پلیس محلی خود در Facebook صفحه خواسته ساکنان برای جلوگیری از این منطقه است.

در همان زمان, Texas A&M دانشگاه واقع در نزدیکی خواست هر گونه دانش آموزان در محوطه دانشگاه به باقی می ماند در داخل خانه و به دور از ویندوز. نیروی دریایی گفت: Naval Criminal Investigative Service بود که مسیر و اجرای قانون ایالتی و محلی بود و در صحنه است.

ایستگاه نیروی دریایی تا به حال مشابه مستند در ماه دسامبر گذشته.

در حادثه دیگری در این پایگاه در سال گذشته یک مرد مجرم به تخریب دولت ایالات متحده مالکیت و در اختیار داشتن یک سرقت اسلحه برای رمنج از کامیون خود را به یک مانع در کورپس کریستی ایستگاه.

اواخر سال گذشته عربستان مسلح به کشته شدن سه آمریکایی ملوانان در یک حمله در پنساکولا ایستگاه هوایی نیروی دریایی در فلوریدا تنها چند روز پس از ما ملوان شات سه غیرنظامی در تاریخی پایگاه نظامی پرل هاربر در هاوایی, قتل دو نفر از آنها قبل از مصرف زندگی خود را.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>