‘ساقه آنها را مرده’: Duterte هشدار در برابر نقض مستند

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte هشدار داده است او را سفارش کشور پلیس و نظامی برای کشتن هر کسی “که باعث ایجاد مشکل” در طول یک ماه مستند جزیره Luzon اجرا به توقف گسترش coronavirus.

اجازه دهید این یک هشدار برای همه. دنبال دولت در این زمان به دلیل آن مهم است که ما منظور او گفت:” در اواخر شب تلویزیونی ملی نشانی در روز چهارشنبه.

بیشتر:

و آیا آسیب رساندن به سلامت کارگران پزشکان … به این دلیل است که یک جرم جدی است. سفارشات خود را به پلیس و ارتش اگر کسی ایجاد مشکل و زندگی خود را در خطر هستند: آنها شلیک مرده است.

“نمی ارعاب دولت است. آیا چالش دولت است. شما از دست خواهد داد” او اضافه شده در, فیلیپینی و انگلیسی.

Duterte هشدار پس از ساکنان یک زاغه در مانیل Quezon City اعتراض در امتداد یک بزرگراه در نزدیکی خود کلبه خانه و ادعا آنها تا به حال دریافت هر بسته مواد غذایی و دیگر کمک های امدادی پس از این مستند آغاز شد بیش از دو هفته پیش.

ایجاد کرد ماموران امنیتی و پلیس خواست ساکنان به بازگشت به خانه های خود را, اما آنها خودداری گزارش پلیس گفت:.

پلیس تا اعتراض و بازداشت 20 نفر در این گزارش اضافه شده است.

مقامات بهداشت در فیلیپین ثبت شده 2,311 موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که از چهارشنبه. حداقل 96 نفر کشته شده اند.

Jocy لوپز, 47 که رهبری گروهی از ساکنان گفت: آنها مجبور شدند به مرحله اعتراض زیرا آنها نیست هر گونه مواد غذایی با توجه به مستند.

“ما در اینجا به برای کمک تماس بگیرید به دلیل گرسنگی. ما داده نشده است, مواد غذایی, برنج, مواد غذایی و یا پول نقد. ما هیچ کار. که آیا ما به نوبه خود,” او گفت: قبل از اینکه دستگیر شد.

یکی دیگر از ساکنان شکایت کرده است که با دستگیری او و دیگر نر از ساکنان بسیاری از خانواده ها خواهد بود حتی تلاش بیشتر برای پیدا کردن غذا.

گروه مبارز را محکوم کرد بازداشت و از دولت خواست برای پیگیری سریع این نسخه از کمک نقدی وعده داده شده در زير 200 میلیارد پزو ($4bn) حمایت اجتماعی برنامه برای کمک به خانواده های فقیر و کسانی که از دست رفته کار میان مستند.

“با استفاده از نیروی بیش از حد و بازداشت نمی خواهد سرکوب خالی معده از فیلیپینی که تا به این روز باقی می ماند رد از وعده داده شده … کمک نقدی برای فقرا” گفت: حقوق زنان را Gabriela.

ساکنان دیگر بعد از آن برگزار شد تجمع برای درخواست آزادی بازداشت شدگان, برگزاری, پوستر است که به عنوان خوانده شده “توده آزمایش بازداشت دسته جمعی”.

اصلی شمال فیلیپین منطقه Luzon است که خانه را به بیش از 57 میلیون نفر و کمتر از یک ماه مستند. استانی و مدیران شهر از دیگر نقاط کشور نیز نورد از اقدامات مشابه در جوامع خود عملا قرار دادن بیش از 100 میلیون نفر تحت قرنطینه.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>