کلانتر می گوید: 8 نمایندگان در زمان برایانت تصادف عکس

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا می گوید هشت نمایندگان گفته در زمان و یا به اشتراک گذاشته شده عکس های گرافیکی از کوبه برایانت هلیکوپتر, سقوط, صحنه, اما او دستور داد آنها را حذف

لس آنجلس — Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: هشت نمایندگان گفته در زمان و یا به اشتراک گذاشته شده عکس های گرافیکی از کوبه برایانت هلیکوپتر, سقوط, صحنه, اما او دستور داد آنها را حذف کرد.

“من بود که اولویت شماره 1 بود و مطمئن شوید این عکس ها دیگر وجود داشته باشد” بییانوئبا گفت NBC News برای یک داستان در دوشنبه. “ما شناسایی نمایندگان درگیر آنها آمد به ایستگاه خود به خود و تا به حال اعتراف کردند که آنها را گرفته و آنها را حذف. و ما محتوا است که کسانی که درگیر انجام دادیم.”

کلانتر گفت: او آموخته هفته از سقوط است که به عنوان بسیاری از هشت نمایندگان درگیر شده اند ممکن است.

“ما ابلاغ در هیچ شرایط نامشخص که رفتار غیر قابل توجیه” بییانوئبا گفت. “منظورم این است که مردم عزادار از دست دادن عزیزان خود. که در بالا از آنچه آنها در حال حاضر از طریق رفته است نامعقول.”

بیانوبا گفت: بخش کلانتر ندارد یک سیاست خاص در مورد گرفتن عکس های شخصی و تلفن های همراه. اما او قصد دارد برای تغییر این وضعیت است و می خواهم برای دیدن یک دولت قانون ساخت آن را غیر قانونی را غیر مجاز عکس از تصادف صحنه های به تصویر می کشد بدن مرده.

بیانوبا گفت KABC-TV که نمایندگان روبرو هستند بررسی و ممکن است اقدام انضباطی. او نمی خواهد مشخص کردن نوع اقدامات آنها ممکن است در صورت.

کلانتر بخش سیاست در برابر گرفتن و به اشتراک گذاری صحنه جرم, عکس, اما آن صدق نمی کند به تصادف صحنه کلانتر گفت KCBS-تلویزیون.

برایانت دختر و هفت نفر دیگر درگذشت Jan. 26 زمانی که هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در کالاباساس, شمال لس آنجلس در طول آب و هوا ابری. قربانیان در سفر به یک بسکتبال جوانان در مسابقات برایانت امکانات ورزشی در هزار اوکس.

سقوط همچنان تحت تحقیقات ملی ایمنی حمل و نقل.

لس آنجلس تایمز هفته گذشته گزارش که امنیت عمومی منبع با آگاهی از رویدادهای دیده بود یکی از عکس ها بر روی گوشی از دیگر رسمی در یک محیط که مربوط به تحقیق و تفحص از سقوط. او گفت که این عکس ها نشان داد که صحنه و قربانیان باقی می ماند.

تنها شهرستان, دفتر پزشکی قانونی و NTSB بودند مجاز به گرفتن عکس از صحنه تصادف. پس از برخورد با عزاداران و اعضای خانواده “این فقط یک حس خیانت” به یاد بگیرند که دیگر عکس ها گرفته شد, کلانتر گفت KABC-تلویزیون و توصیف آن به عنوان “یک پانچ به روده.”

برایانت بیوه, ونسا برایانت بود “کاملا ویران کرد” بر اساس این گزارش غیر مجاز, سقوط, صحنه, عکس, اشتراک گذاشته, وکیل او گفت: هفته گذشته است.

بیانوبا گفت KABC-تلویزیون که او عذرخواهی به خانواده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>