کلانتر: معاون شات مرد مسلح که مختل خدمات کلیسا

مقامات می گویند یک کلانتر معاون ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد که مسلح به چاقو زمانی که نمایندگان در پاسخ به شکایت که او را مختل کرده بود و یک سرویس کلیسا در ایالت کارولینای شمالی روز یکشنبه

WAXHAW N. C. — یک کلانتر معاون ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد که مسلح به چاقو زمانی که نمایندگان در پاسخ به شکایت که او را مختل کرده بود و یک سرویس کلیسا در ایالت کارولینای شمالی روز یکشنبه, مقامات گفت.

محققان در تلاش بودند به تعیین چرا که صدمات به نظر نمی رسد زندگی-تهدید به قطع سرویس در خارج اوک گروو کلیسای باپتیست در واکسهاو کارولینای شمالی گفت: معاون تونی آندروود سخنگوی اتحادیه شهرستان کلانتر دفتر.

آندروود مرد گفت: زندگی سراسر جاده از کلیسا و از جلوی خانه در حدود 200 متری (182 متر) از فضای سرویس شده بود فریاد فحاشی اعضای جماعت در روز یکشنبه و در نوبت قبلی. محققان مشکوک مرد ناراحت شد و در مورد سر و صدا از در بیرون, خدمات, با توجه به Underwood.

“ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که آقا ناراحت بود در مورد” او گفت:. “ما فکر می کنیم آن را به سر و صدا اما ما دقیقا مطمئن نیست.”

محدودیت در فضای باز و داخل سالن اجتماعات در کارولینای شمالی در طول COVID-19 همه گیر نمی اعمال می شود به کلیساها. در اوایل این ماه یک قاضی فدرال زده کردن رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر قبلی محدودیت های داخلی خدمات عبادت. محافظه کار و رهبران مسیحی شکایت فرماندار استدلال محدودیت نقض حقوق خود را به عبادت آزادانه.

در واکسهاو وب سایت کلیسا می گوید نمازگزاران می توانید با شرکت در آن صبح روز یکشنبه خدمات در فرد توسط Facebook و یا در یک کنفرانس تلفنی. این برنامه ریزی برای از سرگیری برگزاری سرپوشیده خدمات در مه 31.

“لطفا به یاد داشته باشید برای حفظ امن اجتماعی فاصله شیوه” سایت می گوید.

نمایندگان با تلاش مرد مسلح قبل از استفاده از اسلحه تیزر سعی کنید به زانو در آوردن او, کلانتر, در بیانیه ای گفت. “این مرد مسلح ادامه داد: مبارزه و یک معاون در نهایت با شلیک گلوله از سلاح خدمات قابل توجه مرد” بیانیه ای گفت:.

زخمی مظنون که نامش نبود بلافاصله منتشر شد گرفته شده به شارلوت بیمارستان. دو نمایندگان دریافت درمان های پزشکی اما آندروود گفت: نه معاون شدت مجروح شد. این مرد زخمی چهره اتهامات مربوط به مبارزه با نمایندگان.

شمال کارولینای دولت اداره تحقیقات تحقیق در مورد تیراندازی به دلیل آن را شامل یک افسر اجرای قانون.

زخمی و معاون که او را به ضرب گلوله هر دو سفید با توجه به آندروود و کلانتر در بیانیه دفتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>