Shark bite برگ N. Carolina, نوجوانان با 40 puncture wounds

یک پسر نوجوان در سمت چپ بود با 40 puncture wounds پس از گاز گرفته شدن توسط یک کوسه در هفته گذشته در کارولینای شمالی در بانک های خارجی

CAPE HATTERAS, N. C. — یک پسر نوجوان با دریافت 40 سوراخ زخم پا پس از گاز گرفته شدن توسط یک کوسه خاموش کارولینای شمالی Cape Hatteras ملی ساحل دریا.

نیک آرتور, 16, بلوط ریج گاز گرفته بود روی پای چپ پنج شنبه, فقط متری ساحل خارجی, بانک WTVD-تلویزیون گزارش روز دوشنبه. آرتور پریدن بیش از امواج در sandbar زمانی که او کمی.

“من سعی کردم بلند کردن پای من از آب بیرون و دیدم ‘Oh my god این پنج پا کوسه متصل به پا'” آرتور گفت. “فشار خیلی شدید. من در تلاش بود به دیلم یا اهرم بلند کردن دهان خود را باز کنید.”

کوسه اجازه رفتن از آرتور پس از پدر خود آن ضربه بر روی پوزه. آرتور گرفته شده بود به یک بیمارستان و دریافت چندین بخیه اما تا به حال هیچ آسیب های جدی.

فلوریدا موزه تاریخ طبیعی ثبت شده 41 تایید بی دلیل حمله کوسه در ایالات متحده در سال گذشته است. موارد ارائه شده 64 درصد از در سراسر جهان کل است.

WTVD گزارش داد که تعدادی از کوسه نیش پایین است در این سال با استناد به کارشناسان بر این باورند که چون مردم کمتر شده است در آب به عنوان یک نتیجه از اقامت در خانه سفارشات باعث coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>