شدید آب و هوا مجموعه برای حمله به سواحل شرقی دستخوش توفان و وزش باد از شرق

دوازده نفر فوت کرده اند یک شبه از جمله 7 در می سی سی پی و 5 در گرجستان است.

تقریبا 300 مخرب طوفان گزارش شده در 24 ساعت گذشته از تگزاس به ویرجینیا از جمله حداقل 40 گزارش گردباد در 6 ایالت: تگزاس و لوئیزیانا, می سی سی پی, آلاباما, گرجستان و تنسی.

حداقل 12 نفر کشته شده اند یک شبه از جمله 7 در می سی سی پی و 5 در گرجستان است.

صدها خانه نیز آسیب دیده و یا تخریب شده در سراسر جنوبی در 24 ساعت گذشته.

وجود دارد حدود یک میلیون مشتریان بدون قدرت از گرجستان به غرب ویرجینیا.

این شامل 176,873 مردم بدون قدرت در گرجستان 146,936 در آلاباما 147,290 در آرکانزاس 86,299 در کارولینای جنوبی 78,636 در می سی سی پی 73,368 در کنتاکی 63,891 در تگزاس 57,523 در کارولینای شمالی و 53,360 در غرب ویرجینیا.

علاوه بر این همان طوفان سیستم آورده است که همه این گردباد به جنوب نیز به ارمغان آورد تا به پا از برف از دشت به دریاچه های بزرگ در عید پاک یکشنبه.

در اینجا همه از این ساعت, هشدارها و مشاوره از دشت به سواحل شرق. آن را بزرگ و عمده طوفان سیستم که در حال حرکت در سراسر نیمه شرقی کشور بود ،

امروز صبح در حال حاضر پنج کشور تحت یک گردباد دیده بان از ویرجینیا به پایین فلوریدا و گردباد انتظار می رود که این صبح است.

به عنوان این طوفان سیستم حرکت به سواحل شرق شدید آب و هوا انتظار می رود که با گردباد بیشتر ممکن است از ریچموند, ویرجینیا, جنوب به رالی کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و ساوانا ،

شمال بیشتر ما نمی توانیم از چند گردباد در نزدیکی واشنگتن دی سی فیلادلفیا و حتی نقاط مرکزی نیوجرسی, اما, اولیه تهدیدی برای این مناطق خواهد شد به طور بالقوه مخرب بادها با برخی از مناطق احتمالا دیدن gusts نزدیک 75 مایل در ساعت است که می تواند به پایین آوردن درختان و خطوط برق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>