شدید آب و هوا حرکت شرق با جاری شدن سیل رود

چه مانده از برتا است که در حال حاضر در حال حرکت از طریق دره اوهایو.

طوفان گرمسیری برتا کرد کارولینای جنوبی روز شنبه, آوردن تا 5 اینچ باران به آمریکا با رکورد بارش باران گزارش شده در چارلستون بیش از 2 اینچ.

چه مانده از برتا است که در حال حاضر در حال حرکت از طریق دره اوهایو و بخش هایی از کوه های آپالاچی با جاری شدن سیل باران در روز پنج شنبه.

در ضمن یک طوفان مختلف سیستم است که در حال حرکت از طریق Heartland آوردن یک تهدید برای جاری شدن سیل وجود دارد.

طوفان در سیستم مرکزی ایالات متحده را آب و هوایی شدید برای جنوب روز شنبه از تگزاس به می سی سی پی و آلاباما. بزرگترین تهدید با این طوفان خواهد بود دستخوش توفان و تگرگ.

یک جبهه سرد در غرب را ترکیب با southern storm سیستم برای ایجاد آب و هوایی شدید برای جنوب شرق در روز جمعه از ویرجینیا تمام راه را به ورمونت.

آسیب رساندن به باد خواهد بود که بزرگترین تهدید اما جدا گردباد را نمی توان رد کرد.

در غرب, موج گرما در ادامه با چند پرونده گره خورده و یا شکسته چهارشنبه. وجود دارد یک رکورد شنبه در ساکرامنتو از 103 درجه و حتی مرگ ولی آمار یک رکورد 118 درجه است. لاس وگاس رو به 107, گم, رکورد فقط با 1 درجه. ققنوس رسیده 107 و همچنین ساخت آن را گرمترین دما تا کنون در این سال!

متعدد گرما هشدارها و مشاوره های صادر شده از شمال کالیفرنیا به نوادا و به بخش های بزرگی از آریزونا در روز پنج شنبه به عنوان بالاترین رکورد ممکن است دوباره.

بسیار سرد است و در حال حرکت به شمال کالیفرنیا توسط این آخر هفته و در نهایت برخی از که هوا سردتر حرکت خواهد کرد و به بقیه غربی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>