آب و هوایی شدید جان 2 در کرلینس گردباد تهدید ممکن است در میانه روز شنبه

Heatwave همچنین انتظار می رود در جنوب غربی است.

طوفان شدید نقل مکان کرد و در سراسر جنوب دشت به سمت جنوب شرقی در روز جمعه ترک انواع آسیب طوفان در پی خود از جمله مرگ دو نفر در کارولینای شمالی. طوفان تولید چهار گردباد و دو باد-مربوط به مرگ و میر به علت قطع درختان و قطب قدرت در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است.

تهدید شدید آب و هوا همچنان بیش از آخر هفته روز یادبود به عنوان رعد و برق در حال ساخت راه خود را در سراسر ایالت اوکلاهما آرکانزاس و تگزاس شنبه صبح.

این اولین دور از طوفان است که انتظار می رود به شکست این گروه در اوایل بعد از ظهر به عنوان یک کم فشار سیستم همچنان به حرکت به شرق است.

طوفان شروع به آتش سراسر ایلینوی, تگزاس, اوکلاهما, نبراسکا و Dakotas شنبه شب. برخی از طوفان می تواند شدید باشد.

تهدیدات اصلی در خطر شدید مناطق عبارتند از آسیب باد و تگرگ. وجود دارد, اما یک گردباد خطر در میانه شب شنبه.

بیشتر طوفان در هوا برای شمال, شنبه, اما این منطقه باید پاک در زمان برای روز یادبود.

دوش خواهد مخروطی را در طول ساعات بعد از ظهر شنبه برای mid-Atlantic states به عنوان سیستم حرکت به شرق. مرطوب آب و هوا خروجی شرقی شنبه شب.

از آن خواهد شد در 60s و 70s از بوستون به فیلادلفیا شنبه. درجه حرارت خواهد شد و در 80s در جنوب واشنگتن d. C.

روز یادبود است که به دنبال خشک و در سواحل هر دو به غیر از فلوریدا. وسط کشور است که به دنبال در دوش و رعد و برق شانس برای دوشنبه.

نیز وجود دارد یک پرچم قرمز هشدار در اثر از بعد از ظهر شنبه تا شنبه شب به عنوان رطوبت نسبی بسیار پایین خواهد بود. باد انتظار می رود به تند باد به 35 مایل در ساعت در زمان. این می تواند تداوم هر موجود یا جدید آتش سوزی.

در امتداد سواحل غرب حرارت بیش از حد هشدار برای مرکز و شمال کالیفرنیا موثر شنبه از طریق شنبه. هشدار در جنوب کالیفرنیا به نوادا و آریزونا موثر دوشنبه تا جمعه.

درجه حرارت خواهد شد و در سه رقم زدن این هفته در بسیاری از مکان ها با گرما شاخص ارزش حتی بالاتر است. خطر ابتلا به گرما مربوط به بیماری بالا است به خصوص با فعالیت در میان تشویق اجتماعی-فاصله مقررات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>