طوفان شدید انتظار می رود در میانه جنوب کالیفرنیا پرانتز برای رکورد گرما

روز یادبود است که به دنبال خوب در سواحل هر دو با یک زن و شوهر از موارد استثنا

رعد و برق همچنان به رول در سراسر ایالت اوکلاهما و تگزاس این صبح است. این انتظار می رود به باد کردن در طول ساعت صبح به عنوان قوی تر از طوفان بیشتر به شمال می رود به مناطق نبراسکا و داکوتای جنوبی. این طوفان همچنان به حرکت به سمت شرق قبل از تضعیف اواخر این صبح است.

طوفان نیز شروع به آتش در اوایل شب ساعت در طول خشک-خط در جنوب تگزاس. طولانی نیست پس از طوفان آغاز خواهد شد در دشت های مرکزی و همچنان به حرکت به سمت شرق.

حدود 16 میلیون آمریکایی در حال نیروبخش برای تهدید شدید و رعد و برق امروز. اولیه تهدیدات عبارتند از آسیب باد و تگرگ های بزرگ با هر طوفان است که توسعه در منطقه سایهدار.

گرما هشدار در حال حاضر در سراسر جنوب غربی در پیش بینی خطرناک گرما تهدید نزدیک به 26 میلیون نفر تا اواسط هفته. به طور بالقوه شکستن رکورد دمای بالا را افزایش می دهد پتانسیل برای بیماری های مرتبط با گرما به خصوص برای کسانی که بدون دسترسی به تهویه مطبوع و یا کسانی که به شرکت در فعالیت های در فضای باز.

با درجه حرارت در سه رقم رکورد درجه حرارت بالا به چالش کشیده خواهد شد در روز سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه قبل از هر گونه امداد رسانی در افق است.

روز یادبود است که به دنبال خوب در سواحل هر دو به غیر از فلوریدا و شمال غربی واشنگتن است. واشنگتن خواهد بود با بهره گیری درجه حرارت در بالا 70s. اما عبور رگبار و رعد و برق تهدید مناطق غرب رشته کوه های راکی به رودخانه اوهایو دره. باران می تواند به ویژه سنگین و مطرح فلش خطر سیل در سراسر تگزاس مرکزی در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>