چند مرده در ترکیه استان هم مرز با ایران پس از زلزله

حداقل هشت نفر کشته و 21 نفر دیگر مجروح در ترکیه استان وان بعد از یک زلزله (یکشنبه وزیر کشور گفته است.

سه نفر از کشته شدگان کودک بودند با توجه به سلیمان Soylu, و اضافه کرد که برخی از 1,066 ساختمان سقوط کرده اند.

فاجعه و مدیریت اضطراری اقتدار آغاز شده بود نجات کار Soylu گفت.

“جستجو و نجات تلاش های در حال انجام,” او گفت:.

بزرگی 5.7 زلزله زده ترکیه-ایران مرز منطقه اروپا و مدیترانه لرزه نگاری مرکز (EMSC) گفت. این زمین لرزه عمق 5 متر (3.1 مایل) EMSC گفت.

عمومی ترکیه TRT پخش جهانی آن گفت: حدود 43 روستا در ترکیه که سابقه زمین لرزه قدرتمند.

TRT گفت: آسیب های تیم های بازرسی شده بود اعزام به منطقه است. نیز وجود دارد, گزارش از ساختمان فرو می ریزد و در شهر ون.

الجزیره هاشم Ahelbarra گزارش از استان ختای در جنوب ترکیه گفت: مقامات در حال مسابقه در برابر زمان برای رسیدن به کسانی که تحت تاثیر زلزله.

“مقامات می گویند که آنها نگران هستند که بسیاری از مردم ممکن است به دام افتاده در زیر آوار. عملیات نجات در حال انجام است. ده ها تن از کوهستانی روستاهای آسیب دیده اند. این منطقه یکی از مهمترین لرزه های فعال مناطق در جهان است.” او گفت:.

مقامات ایرانی گفت اضطراری تیم های فرستاده شده به مناطق آسیب دیده.

Wreckage of a mud-brick construction is seen after tremors from a 5.7-magnitude quake centered in northwestern Iran were also felt in Turkey's Van province, on February 23, 2020. At least seven people

خرابه یک گل-آجر ساخت و ساز دیده می شود پس از لرزش از 5.7-بزرگی زلزله محور در شمال غربی ایران نیز احساس در ترکیه استان وان [Anadolu/گتی ایماژ]

“ما تیم نجات اعزام شده است برای این منطقه است. تا کنون ما تا به حال هیچ گزارشی از خسارت و یا تلفات در این منطقه که یک منطقه پر جمعیت در ایران و استان آذربایجان غربی” یک مقام ایرانی گفته تلویزیون دولتی.

اما یکی دیگر از مقام های محلی گفت: “بسیار محتمل است که وجود دارد خواهد بود تلفات و خسارات” ایران در تلویزیون دولتی گزارش شده است.

Crisscrossed عمده خطوط گسل ایران و ترکیه در میان زلزله خیز کشور در جهان است.

زلزله ماه گذشته در شرق ترکیه کشته شدن بیش از 40 نفر در حالی که دیگر در ایران تا به حال باعث آسیب ساختاری به خانه بدون ایجاد هر گونه مرگ و میر.

MAP Turkey's Van province

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>