هفت آلمانی شهرداران: اجازه می دهد تا ما را به شرایط زیر سن قانونی پناهندگان

شهردار در هفت شهرهای آلمان pled با دولت برای حق خوش آمدید زیر سن قانونی پناهندگان یونان. این حرکت پس از پارلمان فدرال را رد کرد و حرکت به پذیرش افراد زیر سن قانونی از یونانی اردوگاه های پناهندگان.

درخواست و نامه امضا شده توسط شهرداران از هفت شهرهای آلمان به نام دولت فدرال اجازه می دهد تا شهرستانها به پذیرش مهاجران زیر سن قانونی از اردوگاه های پناهندگان در یونان.

شهرداران کلن, Düsseldorf, پوتسدام هانوفر فرایبورگ رتنبورگ و فرانکفورت (اودر) و همچنین به عنوان وزیر کشور ایالت نیدرزاکسن بوریس آفریقای جنوبی امضا شده درخواست تجدید نظر. تقاضای آمد و دو روز پس از مجلس فدرال آلمان در مجلس را رد کرد و حرکت به اعتراف هزاران نفر از زیر سن قانونی پناهندگی پناهجویان از یونانی اردوگاه های پناهندگان.

“وضعیت در جزایر یونانی” اتحاد “به طور چشمگیری بدتر شده در چند روز گذشته” را بخوانید مشترک, بیانیه, گزیده ای از آن منتشر شد توسط هانوفر-بر اساس RND شبکه خبر. “برای کودکان و زنان آن به طور کامل اردوگاه به سر می برند که فاقد ترین زیرساخت های لازم و مراقبت های پزشکی و پناهگاه قابل دفاع است.”

ادامه مطلب: مهاجران گیر در اتحادیه اروپا آستان: آنچه که در آلمان انجام شده است ؟

پناهگاه های امن در آماده

در این نامه با اشاره به این که حدود 140 شهرهای آلمان در حال حاضر اعلام کرد خود را “پناهگاه های امن” و می خواهید به کمک اضافی پناهندگان. شهرداران خواست که دولت ایجاد راه های قانونی و بلافاصله به اجازه می دهد این شهرها به جای پناهندگان.

با توجه به بیانیه داد شهرستانها از پناهگاه های امن در یک شبکه از 130 شهرستانها و جوامع در آلمان و همچنین دیگر آلمانی شهرداری در حال حاضر اعلام آمادگی خود را “بلافاصله پس از قبول تا 500 بدون همراه کودکان زیر سن 14 سال در چارچوب اضطراری برنامه که جایگزین در شرایط غیر قابل قبول در جزایر یونانی است.”

آن اضافه شده است که ظرفیت پذیرش در شهرستانها نگران شده اند مورد بررسی قرار گرفت و آنها “در دسترس برای اقامت و آموزشی مراقبت از کودکان.”

شهرها را اولویت بندی “کودکانی که پدر و مادر در بسیاری از موارد دیگر زنده و است که به تنهایی در اردوگاه های پناهندگان است.”

در حال انتظار برای یک طرح گسترده تر

دولت آلمان شده است از نزدیک زیر وضعیت در مرز یونان و ترکیه بعد از ترکیه گفت: در ماه فوریه آن را دیگر نمی خواهد متوقف پناهندگان از ورود به اتحادیه اروپا است.

ترکیه در اطلاعیه ای به طور موثر ریز 2016 مهاجر مقابله با اتحادیه اروپا باعث شد هزاران نفر از مهاجران به سر نسبت به همسایه یونان و بلغارستان — دو عضو اتحادیه اروپا. هر دو کشور فرستاده اند نیروهای امنیتی به مربوطه مرز با ترکیه برای جلوگیری از هجوم گسترده مهاجران.

یونان در حال حاضر دیده می شود تعداد پناهندگان از ترکیه افزایش سالانه با بیش از 60 ، 000 پناهندگی پناهجویان فرود در آن جزایر دریای اژه در سال 2019. اردوگاه های پناهندگان در جزیره بیش از حد شلوغ و کمبود غذا و دارو است.

در روز چهارشنبه مجلس رای دادند را یک حرکت توسط حزب سبز به اعتراف 5,000 افراد زیر سن قانونی از یونانی اردوگاه های پناهندگان. آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer, که, گرفته, یک موضع در مهاجران در گفت و آلمان را در پناهندگان به عنوان بخشی از یک روایت ابتکار اروپایی.

آلمان یکی از مهمترین و به دنبال پس از مقصد در اروپا مهاجر بحران 2015. این کشور شاهد بیش از یک میلیون پناهندگی پناهجویان بین ماه های ژانویه و دسامبر 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>