صربستان را حاکم بر مجموعه حزب برای پیروزی در انتخابات میان همه گیر

صربستان را حاکم بر حزب محافظه کار به رهبری رئیس جمهور Aleksandar Vucic تنظیم شده است برای کشتیها در روز یکشنبه انتخابات پارلمانی نتایج پیش بینی شده توسط ایپسوس و CeSID نظرسنجی نشان داد.

این طرح نشان می دهد صربی مترقی حزب (SNS) در مسیر پیروزی 62.4 درصد از آرا در حالی که حزب سوسیالیست – تاریخ و شریک ائتلافی در خروجی دولت است – دیده می شود در آینده دوم با 10.7 درصد از آرا.

بیشتر:

پارلمان صربستان میهنی داد رهبری سابق واترپلو بازیکن Aleksandar Sapic دیده می شود در مقام سوم با 4.1 درصد از آرا.

مراکز رای دهی بودند که مجهز به ماسک صورت و دست sanitisers برای این کشور رای دهندگان تقریبا 6.6 میلیون, بسیاری از آنها در انتظار به جست و خیز رای گیری – تا حدودی به دلیل ترس از عفونت کروناویروس.

ایپسوس و CeSID دیدم مردم در انتخابات در 48 درصد در مقایسه با 56.7 درصد در سال 2016. دولت و کمیسیون مستقل انتخابات است که با توجه به اعلام نتایج اولیه از جمله مشارکت بعد در شب.

مشارکت مردم در برخورد با تحریم برخی از احزاب مخالف که می گویند رای را نمی خواهد و یا نمایشگاه با توجه به Vucic گرفتن در رسانه ها.

این اولین انتخابات ملی در اروپا را در طول coronavirus بیماری همه گیر. رای گیری در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به تعویق افتاد اما به دلیل همه گیر می آید به عنوان صربستان است که هنوز گزارش ده ها تن از موارد جدید روزانه پس از به طور کامل آرامش بخش سخت خود را مستند به قوانین.

رئیس جمهور Vucic حزب پیشتر در روز یکشنبه به نظر می رسد مجموعه ای برای یک پیروزی داشتن رو کمی چالش از تقسیم کرد.

2008525185459486551

“من بسیار خوشحال هستم که امروز تا ظهر وجود نداشت تخلفات جدی که انتخابات برگزار می شود و در یک فضای دموکراتیک,” Vucic گفت: پس از رای گیری در بلگراد. “من امیدوارم که برای یک موفقیت است. من امیدوارم که برای یک نتیجه خوب است.”

در حالی که صربستان رای دهندگان انتخاب یک رئیس جمهور چهار شنبه, Vucic تحت سلطه است مبارزات انتخاباتی از طریق رسانه های جریان اصلی است که او کنترل محکوم و مسخره کردن منتقدان خود را. او با رد اتهام سوء استفاده از خود را رسمی و تشریفاتی قدرت به عنوان رئیس جمهور با در نظر گرفتن نقش رهبری در مبارزه است.

“طی چهار سال گذشته, ما واقعا به ما بیشترین بنابراین من امیدوارم که امروز صربی رای دهندگان خواهد آمد و تایید می کنند که آنها راضی هستند و کار ما” صربی نخست وزیر آنا Brnabic گفت: در یک ایستگاه رای گیری در بلگراد.

“من امیدوارم که مردم را امروز به خود اعتماد به رئیس جمهور Aleksandar Vucic و تیم خود را.”

جزئی مخالفت با تحریم

با استناد به عدم آزاد و عادلانه رای گیری شرایط و یک خطر برای سلامت عمومی چندین اصلی گروه های مخالف هستند تحریم انتخابات. اما تعدادی از احزاب کوچکتر تصمیم به اجرا گفت: تحریم تنها حاشیه در حال حاضر به حاشیه رانده مخالف است.

Sergej Trifunovic برجسته صرب بازیگر فیلم و رهبر یک گروه مخالف که شکست صفوف اصلی نرم افزار-تحریم گروه گفت: اگر شما می خواهید به عنوان یک سیاستمدار و شما باید در مجلس.

“این بسیار مهم است که با دستکش و ماسک شما محافظت از سلامت خود و با استفاده از یک قلم (برای رای دادن) شما در حفظ کرامت خود و دفاع از آزادی خود را,” او گفت:. “همه از شما بیرون رفتن و رای دادن.”

مقامات بهداشتی ارائه شده ماسک صورت و دستکش و sanitisers در مراکز رای دهی. در بلگراد مردم دیده می شود می تواند تا حد زیادی احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و بسیاری از عینک و ماسک.

مقامات گفته اند که رای گیری شد و هیچ مخاطره آمیز تر از رفتن به یک فروشگاه و یا هر فضای بسته.

صربستان گزارش 91 ویروس جدید موارد و یک مرگ در یکشنبه آوردن این کشور COVID-19-مربوط به مرگ و میر به 261.

سابق شدید ملی Vucic به طور خلاصه به عنوان وزیر اطلاعات در دولت از اواخر قدرتمند سال میلوسویچ در طول 1990s جنگ در بالکان. در حالی که Vucic در حال حاضر می گوید که او به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا برای صربستان منتقدان هشدار می دهند که آزادی های دموکراتیک را فرسوده پس از حزب خود به قدرت رسید در سال 2012.

رئیس جمهور از سوی هواداران خود برای رای دادن در تعداد زیادی به قوی دستور به صورت بین المللی به واسطه مذاکرات صلح در آینده صربستان مبارکه سابق استان کوزوو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>