سنا آماده به تصویب قطعنامه برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ قدرت در ایران

“این باید بحث برانگیز” سناتور جمهوریخواه می گوید از جنگ قدرت با وضوح.

سنا می رود که به تصویب هر دو حزب جنگ قدرت قطعنامه روز پنج شنبه با هدف حاکم در جمهور تهمت توانایی به استفاده از اقدام نظامی علیه ایران بدون قبل از کنگره تصویب.

چند سناتور جمهوریخواه حمایت از این قطعنامه با وجود مقاومت مواجه از مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران جمهوری خواه در کاپیتول هیل.

“ما نباید در جنگ با ایران مگر اینکه کنگره رای به اجازه چنین جنگ” سناتور. Tim Kaine, D-Va., گفت: در سنا طبقه چهارشنبه. “در حالی که رئیس جمهور می کند و باید همیشه توانایی دفاع ایالات متحده از حمله قریب الوقوع به قدرت اجرایی به آغاز جنگ متوقف می شود وجود دارد. توهین آمیز جنگ نیاز به یک کنگره بحث و رای دادن. این نباید یک بحث گزاره است.”

Kaine معرفی این قطعنامه ماه گذشته پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین مجاز مغلوب ساختن پیشی جستن, کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی.

این قطعنامه تأکید می کند که کنگره به قدرت تنها به اعلام جنگ به عنوان گذاشته شده در قانون اساسی است. این قطعنامه همچنین مستلزم آن است که هر گونه خصومت با ایران باید به صراحت مجاز توسط یک اعلام جنگ و یا خاص مجوز برای استفاده از نیروی نظامی. از آن جلوگیری نمی کند آمریکا از دفاع از خود را از حمله قریب الوقوع.

جمهوری خواهان از جمله سنسور. تاد جوان از ایندیانا سوزان کالینز از مین مایک لی از یوتا و رند پل از کنتاکی حمایت از قطعنامه — تضمین است که آن را با 51 رای لازم برای تصویب اگر تمام 47 دموکرات نیز رای در پشتیبانی از اندازه گیری.

“این واقعا در مورد مناسب تخصیص قدرت بین سه قوه دولت” لی گفت. “این باید بحث برانگیز است. اگر شما واقعا به آن نگاه کنید آن را مورد بحث است.”

جمهوری خواه ایالت جری موران اواخر روز سه شنبه اعلام کرد که او بیش از حد پشتیبانی از رزولوشن.

“قانون اساسی در مقاله من فراهم می کند کنگره این قدرت را به اعلام جنگ — مسئولیت من را به طور جدی. چشم انداز اقدام نظامی علیه ایران عواقب که باید در نظر گرفته شود کامل کنگره به نمایندگی از مردم آن را نشان دهنده. در حمایت از جنگ قدرت با وضوح من احترام رئیس جمهور را موظف به دفاع در برابر تهدید قریب الوقوع در حالی که مطمئن شوید هیچ عمل اضافی است که به درستی مورد بحث و تصویب شده توسط کنگره به عنوان مورد نیاز توسط قانون اساسی” مورن گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ABC News.

روز چهارشنبه تهمت هشدار داد که مجلس سنا به تصویب این قطعنامه گفت: آن را نشان دهنده “ضعف است.”

“این بسیار مهم است برای کشور ما امنیت است که این کشور ایالات متحده آمریکا نه برای رای دادن به جنگ ایران و قدرت وضوح. ما در حال انجام بسیار خوبی با ایران و این زمان برای نشان دادن ضعف. آمریکایی ها به شدت حمایت ما حمله تروریستی سلیمانی….,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“….اگر دست من بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه. می فرستد یک سیگنال بسیار بد. دموکرات ها هستند و تنها با انجام این کار به عنوان تلاش برای شرمسار حزب جمهوری خواه. اجازه ندهید این اتفاق می افتد!” او گفت:.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیز مخالف این اقدام و گفته است که “بیش از حد کسل کننده و بیش از حد وسیع است.”

“واضح است که این قطعنامه آماده است برای نخست بار” مک کانل گفت: در سنا طبقه چهارشنبه. “من اعتقاد دارم آن است که فقط در تلاش برای پخش یک پیام سیاسی است. اما حتی این پیام می تواند مضر به نیروهای ما و برای امنیت ملی است.”

“اجازه دهید ارسال پیام حق با ما رای. بیایید شکست این غلط حل,” او اضافه شده است.

هنگامی که قطعنامه پاک سنا آن را سر به خانه که در آن انتظار می رود به تصویب. اما تهمت تضمین شده است اما به وتو قطعنامه پس از آن می رسد ، سنا در حال حاضر نه به 67 رای نیاز به نادیده گرفتن حق وتو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>