سنا اکثریت تصویب میلیاردها دلار برای مبارزه با گسترش رمان coronavirus

در نادر bipartisanship سنا تصویب میلیارد برای مقابله با COVID-19.

کاپیتول هیل — مجلس سنا روز پنج شنبه شدت تصویب یک $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری لایحه برای مبارزه با گسترش رمان coronavirus ارسال مقدار کمک های مورد نیاز به صورتی متحده و محلات. رای 96 به 1.

اندازه گیری را صرف میلیاردها دلار برای همه چیز از تحقیقات و توسعه واکسن و درمان به انباشت تجهیزات پزشکی و میلیاردها دلار به بازپرداخت متحده و محلات بسیاری از آنها خرد شده هزینه مبارزه با ویروس.

“امروز ما مواجه با یک بحران جدی با گسترش coronavirus. مردم آمریکا از ما انتظار کنار سیاست” گفت: تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبی, R-Ala. “در شرایطی مانند این هیچ هزینه باید در امان خواهد بود و هیچ یک بود.”

سریع دو حزبی عمل توسط سنا می آید بر روی پاشنه از خانه را سریع تصویب جمعه فقط با دو خواهان رای گیری در برابر اندازه گیری, نادر, نشان می دهد از bipartisanship در آن اتاق.

در سنا رند پل از کنتاکی به دنبال ناموفق برای کاهش هزینه های کمک های خارجی به منظور پرداخت به صورت گسترده لایحه بودجه, اما اوباما سناتور بود که به تنهایی در رای گیری نهایی در برابر گذشت دیدم فقط 15 از همکار خود خواهان پیوستن به او در حمایت از متمم نشانه ای از خطر سیاسی در ظاهر به مخالفت با این ویروس کمک های مالی.

این لایحه مورد تایید دوشنبه است بیش از سه برابر آنچه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست شده اما قانونگذاران نگه داشته کاخ سفید در حلقه را از طریق یک هفته شدید پشت صحنه مذاکرات دیدم که یک معامله با هم می آیند در نزدیکی-ضبط زمان برای کنگره و اوباما و مشاوران نزدیک به این موضوع می گویند که آنها مطمئن هستند که مغلوب ساختن پیشی جستن آن را نشانه.

این قانون شامل $7.8 میلیارد دلار پول جدید برای آژانس های فدرال در خط مقدم مبارزه با ویروس ها – مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی سلامت وزارت امور خارجه و اداره کسب و کار کوچک. آن اختصاص 3 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه واکسن و درمان و $1 میلیارد فرستاده شده است ظرف مدت 30 روز به دولت های ایالتی و محلی و آمادگی تلاش های با اندازه گیری دیکته که هیچ دولتی دریافت کمتر از 4 میلیون دلار است. 1 میلیارد دلار دیگر را به کمک وزارت بهداشت و خدمات انسانی فورت بهداشت آمادگی و تلاش و 100 میلیون دلار خواهد شد که به طور مستقیم برای مراکز بهداشتی و درمانی.

سالمندان در مناطق روستایی و دیگر افرادی که در معرض خطر بیشتری از این ویروس می تواند مراقبت در منزل از طریق مدیکر که ارائه دهندگان تحت این لایحه خواهد شد در حال حاضر دریافت حدود 500 میلیون دلار برای خدمات پزشکی از راه دور.

دموکرات ها و جمهوری خواهان درگیری بیش از تلاش برای سعی کنید برای کوچک شدن قیمت نهایی واکسن با جمهوریخواهان ترس از disincentivizing تولید کنندگان اما دموکرات ها تهیه 300 میلیون دلار تا دولت فدرال می توانید خرید واکسن درمان و تشخیص “حصول اطمینان از همه آمریکایی ها باید دسترسی به مواد مخدر آنها نیاز به مبارزه با کروناویروس” با توجه به برگه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط سنا تخصیص پنل.

اندازه گیری رد یک پیشنهاد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای گرفتن پول از, ابولا, پیشگیری و آن را بازیابی برخی از کاهش ساخته شده در جهانی بهداشت آمادگی تلاش های امریکا در دو سال گذشته توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

قانونگذاران شامل زبان است که منع دولت از استفاده از هر یک از این بودجه برای هر هدف دیگر از COVID-19.

“اگر بدبینانه تلاش رئیس جمهور برای تغییر بودجه … به هر دلیلی این امر نقض قانون” سناتور. Patrick Leahy, D-Vt., گفت.

طولانی نیست پس از مجلس سنا گذشت و اندازه گیری مجلس نانسی پلوسی آن را امضا کردند.

“من بسیار افتخار به امضای این لایحه” او گفت: با توجه به قوی هر دو حزب از آن حمایت دریافت کرده است. اورژانس بودجه خطاب مشکل در یک “جدی همه دولت هماهنگی راه” او گفت:.

یک دستیار به سرعت در زمان کاغذ و زد آن به مجلس سنا که در آن آن را به امضا و ارسال شده به کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>