حزب دموکرات بلوک پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و تقاضای بودجه برای بیمارستان

ABC News Corona Virus Government. Response

ایران بلوک Dems’ 500 میلیارد دلار طرح برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و کمک های غذایی

کاپیتول هیل — به عنوان کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور در حال خرد اقتصادی خرید اینترنتی از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس و به عنوان مدعیان بیکاری موشک وار رفتن به یک تاریخی 16 میلیون فقط در سه هفته گذشته سنا در روز پنج شنبه موفق به تصویب یک بودجه اضطراری تزریق برای چک Protection Program (PPP) فدرال طرح طراحی شده به گسترش وام به نگه داشتن آن دسته از بیمار کسب و کار شناور و کارگران پرداخت می شود.

دموکرات ها مسدود شده و یک درخواست از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به اتفاق آرا تصویب 250 میلیارد دلار PPP دوباره پر کردن به اصلی $350 میلیارد, صندوق خواستار کمک های بیشتر برای بیمارستان ها و نیازهای دیگر گنجانده شود.

“فقط چند روز بعد از برنامه باز برای کسب و کار 100 میلیارد دلار وام در حال حاضر متعهد شده است. که 30 درصد از کل بودجه صحبت برای فقط در چند روز اول گفت:” مک کانل تماس دموکراتها محاصره “مانور سیاسی.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

“این نه باید و نه باید ستیز. ما نمی باید به تقسیم در طول معمول خطوط به زودی پس از ما آمدند و با هم برای کشور” اضافه مک کانل. “به من دموکراتیک همکاران, لطفا, نمی, بلوک کمک های اضطراری شما حتی مخالفت فقط به خاطر اینکه شما می خواهید چیزی بیشتر.

اما دموکرات ها به نمایندگی از پنج شنبه توسط مریلند Sens. بن کاردین و کریس ون Hollen, تقبیح مک کانل حرکت به عنوان “سیاسی کاری” نوشت که رهبر ایران می دانستند از قبل که اندازه گیری خواهد شکست به خصوص که خود را دموکراتیک همتای چاک شومر, حال رونمایی از $500 میلیارد بسته امداد در اوایل این هفته 250 میلیارد دلار است که کمک به کسب و کارهای کوچک و نیمی از آن برای اقلیت متعلق به آنهایی است و دیگری 250 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای بیمارستان ها اولین پاسخ دهندگان و کسانی که در نیاز مبرم به کمک های غذایی.

“بله, ما نیاز به پول بیشتر” ون Hollen گفت: “اما برای sakes خوبی بیایید این فرصت را به این برنامه بهتر کار برای کسب و کار طراحی شده است برای کمک به.”

کاردین که نشسته است در بالای مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته اشاره کرد که دموکرات ها بودند “همه برای کمک های مالی بیشتر” برای PPP اما که دیگر بودجه اضطراری طراحی شده به عنوان کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک در حال حاضر اجرا از پول و به شدت مورد نیاز بیشتر است.

“شما لازم نیست که به یک ارتباط بانکی با بانک های تجاری به منظور دریافت این وام. بسیار بسیار محبوب است. سه و هشت دهم میلیون درخواست آمده اند در…نمایندگی $372 میلیارد دلار از وام. اما در اینجا مشکل است – ما تنها مجاز $7.3 میلیارد دلار از وام های تحت برنامه” گفت: کاردین اضافه میکند: “به همین دلیل ما نشان می دهد اگر شما اضافه کردن یکی دیگر از 50 میلیارد دلار شما می توانید اجازه یکی دیگر از $300 میلیارد وام.”

به عنوان دموکرات سعی خود را برای دریافت پیشنهاد از طریق مجلس سنا پنج شنبه, مک کانل کردند.

پس از آن ایران با رهبر با اشاره به خبرنگاران گفت که خیلی از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد و کمک های اولیه از جمله 100 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای بیمارستانها و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است پرداخت. ایران با رهبر نشان داد بخش بزرگی برای بیمارستان ها را پنج شنبه و او نشان داد او به دو حزبی مذاکره برای بیشتر بودجه در برخی از نقطه بسته شدن درب در چه دموکرات پیشنهاد شده است.

“هیچ یک لزوما در برابر کمک های اضافی” گفت: مک کانل و اضافه میکند: “خیلی از بقیه پول نرفته هنوز. پس از آن سخت است برای اندازه گیری اثر از آن و اضافی نیاز دارید. این یک برنامه بود که در حال اجرا از پول نیاز به کمک در حال حاضر تمام من پیشنهاد اصلاح را در درخواست از دولت بود به سادگی با تغییر یک عدد است.”

به نظر می رسد که برخی در کنگره افزایش خواهد یافت PPP اما تحت چه شرایطی آن همچنان نامشخص است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت کردن به دموکرات ها اما در جایی که بحث زمین است و کسی نمیداند در این نقطه است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>