سناتور. رند پل نگه داشته و کار را برای شش روز پس از ویروس تست

واشنگتن — کنتاکی ایالت کنتاکی می گوید: او مورد آزمایش قرار گرفت از یک هفته پیش برای رمان coronavirus اما در ادامه کار در کنگره به دلیل او تا به حال هیچ نشانه ای از بیماری و بر این باور بود که “بسیار بعید” او بیمار بود. پل همچنین گفت که او نمی باید تماس مستقیم با هر کسی که تست مثبت برای ویروس و یا بیمار بود.

پل یکشنبه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس تبدیل شدن به اولین مورد از COVID-19 در سنا و افزایش نگرانی در مورد انتقال بیشتر از این ویروس در میان سناتورهای, از جمله بیش از دو ده است که در 70 یا 80 است.

پل امتناع خود قرنطینه پس از آزمایش دو حزبی موجب خشم از جمله از برخی از همکاران خود را. سناتور. Kyrsten Sinema یک دموکرات از ایالت آریزونا متنبه پل در توییتر گفت: تصمیم خود را برای بازگشت به پایتخت قبل از او آموخته نتایج آزمون بود “کاملا غیر مسئولانه است.”

سناتور. مارتا McSally R-Ariz., ترجمه Sinema نظرات و او گفت: “نمی توانستم بیشتر موافقم. به عنوان ما از همه آمریکایی ها به قربانی معیشت خود و تغییر رفتار خود را به صرفه جویی در زندگی ما باید خودمان مدل مناسب #coronavirus رفتار است. هیچ کس بیش از حد مهم به بی توجهی ارشاد به خود قرنطینه در انتظار نتایج آزمون.”

دکتر حزقیال Emanuel سابق بهداشت مشاور سیاست باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه گفت که پل, چشم, جراح “را فقط در مورد همه چیز, اشتباه” توسط خود quarantining در روز قبل از آزمون نتایج آمد.

“آنچه که من واقعا ناراحت است او یک پزشک است و او باید بدانید بهترین در کل سنا” امانوئل گفت: MSNBC.

پل در دفاع از اقدامات خود را در بیانیه ای در روز شنبه. از آنجا که اکثر سناتورها اغلب مسافرت با هواپیما و حضور “بسیاری از اجتماعات بزرگ من اعتقاد من عامل خطر برای قرار گرفتن در معرض ویروس به طور مشابه که از همکارانم به خصوص پس از چندین کنگره کارکنان بر روی تپه ای در حال حاضر آزمایش مثبت هفته پیش” او گفت:.

“برای کسانی که می خواهند به من انتقاد به عدم قرنطینه متوجه است که اگر قوانین در تست شده بود به دنبال یک توپ را روی گوه, من هرگز آزمایش شده اند و هنوز هم می تواند راه رفتن در اطراف سالن کنگره” پل اضافه شده است. زمان دستورالعمل های فدرال را به نام او را به آزمایش و یا قرنطینه پل گفت.

“این بود که من فوق العاده احتیاط را از نگرانی برای آسیب دیده ریه که منجر به دریافت تست شده,” او گفت:.

پل, 57, تا به حال عمل جراحی در سال گذشته به حذف بخشی از یک ریه آسیب دیده در یک سال 2017 حمله توسط یک همسایه که به او حمله بیش از یک مدت طولانی محوطه سازی اختلاف است. پل شکست چند دنده در این حادثه شد و بعد تعلق می گیرد $580,000 خسارت و هزینه های درمانی است.

پل گفت: تصمیم خود را برای آزمایش شد مربوط به حضور خود در May. 7 جمع آوری کمک برای لویی موزه هنر. دو رویداد شرکت کنندگان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اما پولس گفت: “هرگز با تعامل این دو نفر حتی از راه دور است.”

“شاید از آن است که بیش از حد به درخواست است که ما به سادگی دلسوزی برای ما همکار آمریکایی که بیمار هستند و یا ترس از تبدیل شدن است.” او گفت: در بیانیه منتشر شده توسط دفتر او. “هزاران نفر از مردم می خواهید تست. بسیاری از … بیمار با علائم آنفلوانزا و محروم تست. این باعث می شود هیچ حس.”

پل رفت و به قرنطینه یکشنبه پس از آگاهی از نتایج خود را.

او اعلام led یوتا دو نوروزی — مایک لی و میت رامنی — به جای خود را به قرنطینه پله دور از مذاکرات به مجلس سنا مشغول به کار در یک 1.4 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی برای coronavirus بحران است. حداقل پنج سناتور از جمله پل ها در قرنطینه.

پولس در کاپیتول هیل هفته گذشته از جمله در یک ناهار جمعه در میان اوباما. او در طبقه سنا در روز چهارشنبه بعد از ظهر پرداختن به cornonavirus و شکست خورده اصلاح او حمایت شده است که باید برای پرداخت virus تلاش های امدادی با خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان است.

یک سخنگوی سناتور. جری موران R-Kan., گفت: Moran خلاصه دیدم پل در سنا بدنسازی در صبح روز یکشنبه و به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات با توافق همکاران. مورن “به دنبال دستورالعمل CDC نگه داشته و فاصله ایمن بین او و سناتور. پل” سخنگوی تام Brandt گفت. مورن صحبت کرده است با حضور پزشک در کنگره و گفته شده است او نمی خود نیاز به قرنطینه Brandt گفت.

در یک صدای جیر جیر یکشنبه Sinema گفت: پل عمل غیر مسئولانه: “شما نمی تواند نزدیکی افراد دیگر در حالی که انتظار برای coronavirus نتایج آزمون. آن را به خطر می اندازد دیگران & احتمال را افزایش می دهد گسترش ویروس.”

دیگر سناتور از جمله جمهوریخواه تد کروز از تگزاس و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی رفته بود به قرنطینه در حالی که آنها در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون. هر دو منفی بودند.

یک روز بعد از پل در اطلاعیه ای خواستار رشد در میان سناتورها برای کنترل از راه دور رای گیری. گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا توییتی که “من کاملا حمایت” ایده و گفت: این تغییر باید قبل از برگ سنا شهر. اول اصطلاح بهداشت ، کوین کرامر R-N. D. توییتی که “فوق العاده بار تماس برای اقدامات فوق العاده. آن است که زمان را به مجلس سنا به قرن 21 است.”

سنسور. راب پورتمن از اوهایو و, دیک دوربین از ایالت ایلینوی را مطرح آمریکا قطعنامه ای را برای اصلاح قوانین مجلس سنا اجازه می دهد تا سناتورها برای رای دادن از راه دور در طول یک بحران ملی.

“در برخی از نقطه (از راه دور رای گیری) در حال رفتن به تبدیل به امری اجتناب ناپذیر” گفت: سناتور. ctq, D -, Minn. که روز دوشنبه اعلام کرد که شوهر او را coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>