سناتور. Loeffler می شود تمدید موشکافی بیش سهام حرکت در میان ویروس

شوهر از گرجستان سن. کلی Loeffler به تازگی به دست آورد تا آنجا که $415,000 در سهام در DuPont de Nemours یک شرکت شیمیایی است که تولید کننده تجهیزات حفاظتی در تقاضای بالا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن — شوهر از گرجستان سن. کلی Loeffler به تازگی به دست آورد تا آنجا که $415,000 در سهام در DuPont de Nemours یک شرکت شیمیایی است که تولید کننده تجهیزات حفاظتی بسیار بالا در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

معامله مفصل در اجباری افشای خواه ظ اواخر روز سه شنبه می آید به عنوان سناتور در هر دو طرف مواجه شده اند سوال در مورد معاملات سهام آنها در هفته قبل از coronavirus طرح میتوانست به اقتصاد ایالات متحده پاک کردن شغل و ثروت شخصی.

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. که فروش تا آنجا که $1.7 میلیون سهام در آمده اند تحت بررسی درخواست اخلاق بررسی اقدامات خود را در روز قبل از بازار کاهش یافته و در ماه فوریه است. اف بی آی نیز با او تماس در مورد فروش. او را رد کرده است تجارت در داخل اطلاعات است.

مانند با مته سوراخ کردن Loeffler مکرمه در ماه گذشته پس از او و شوهرش ریخته بخش قابل توجهی از نمونه کارها خود را. معاملات پس از یک سری از خصوصی کنگره جلسات در آن رو به رشد بیماری همه گیر.

خرید های جدید افشا شده توسط Loeffler شامل خرید DuPont سهام یک شرکت است که می تواند اوج گرفتن سود از فروش تجهیزات حفاظتی به عنوان بیمارستان های جستجو به شدت مورد نیاز عرضه است. Loeffler می گوید: او تا به حال هیچ دخالت در معاملات.

“او سبد سهام موفق شده است به طور مستقل توسط شخص ثالث مشاوران گفت:” سخنگوی کری رام. “سناتور. Loeffler همچنان به کار با صداقت و شفافیت — زیر هر دو روح و نامه ای از قانون است.”

آخرین مالی حرکت می کند به احتمال زیاد به بیشتر مهمات به منتقدان تازه منصوب سناتور که در انتخابات این سال است. او بالا جمهوریخواه اصلی رقیب در کنگره Doug Collins قبلا متهم او را از “بهره” در حالی که “مردم از دست دادن شغل خود را خود کسب و کار خود و بازنشستگی.”

اجباری آشکار سناتورها باید فراموش نه جزئیات خاص مقدار از سهام فروش یا خرید. در عوض آنها را در محدوده دلار از ارزش هر معامله.

روز سه شنبه تشکیل پرونده نشان می دهد Loeffler شوهر خریداری شده در هر نقطه بین $166,000 و $415,000 در دوپانت در سراسر چهار معاملات در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. وب سایت این شرکت می گوید: “هزاران نفر از DuPont کارکنان در حال کار در سراسر ساعت در تمام نقاط جهان برای افزایش ظرفیت از لباس های محافظ در طول این زمان از تقاضا بالا است.”

خرید نمایندگی فقط بخشی از خود مالی اخیر فعالیت است. آنها نیز خریداری شده تا آنجا که $250,000 در شورون به عنوان آنجا که $50,000 در آمازون و تا آنجا که $350,000 در آموزش مداوم گروه جدید افشای نشان می دهد.

در همان زمان آنها به فروش می رسد بین حدود 100000 تا 250.000 دلار در wendy chambers سهام فروخته شده تا آنجا که $150,000 در Facebook سهام و تخلیه منابع در فروشگاه های خرده فروشی مانند راس TJ Maxx و Lululemon.

Loeffler شوهر, جفری Sprecher است رئیس بورس نیویورک. جداگانه افشا ساخته شده پنج شنبه نشان می دهد او به تازگی به فروش می رسد بین حدود 6 میلیون و 30 میلیون دلار از سهام خود در شرکت مادر بین قاره ای ارز. Loeffler, که همچنین کار کرده و بین قاره ای ارز فروخته شده بین 5 میلیون و 25 میلیون دلار در سهام از این شرکت در حالی که ورزش گزینه ای است که به او تا آنجا که $25 میلیون بیشتر است. گزینه های سهام یکی از راه های اصلی زن و شوهر پرداخت شده توسط این شرکت است.

زن و شوهر جدید سرمایه گذاری در دوپانت جلب توجه از دولت ناظر گروه به ویژه به دلیل آنها نیز به تازگی سرمایه گذاری در فن آوری شرکت است که ارائه می دهد از راه دور نرم افزار است که می تواند همچنین بهره مندی از این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم آن را سزاوار یک مقدار اضافی از موشکافی زیرا زمانی که او اولین دور از فروش پس از او به اطلاعات غیر عمومی او هم خرید یک سهام در یک راه دور شرکت گفت:” اردن Libowitz سخنگوی این گروه از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن که در زمینه سنا اخلاق شکایت علیه Loeffler و با مته سوراخ کردن در ماه گذشته.

“این امر می شود که الگوی به همین دلیل است که آن را بالا بردن ابرو و این یکی از آن چیزهایی است که حتی اگر آن را نمی کند به این سطح از قانون شکنی و یا هر گونه قوانین به نظر می رسد بد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>