سناتور. برنی ساندرز تعلیق ریاست جمهوری پیشنهاد

ایالت ورمونت برنی ساندرز مترقی پرچمدار که مبارزات برای دفتر بیضی باید کمک راهنما در سمت چپ متمایل به جنبش در بخش از حزب دموکرات به پایان رسید خود را در سال 2020 پیشنهاد

خروج خود را از مسابقه در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس که roiled 2020 چرخه انتخابات. رای دهندگان در نظرسنجی های خروج در سراسر کشورهای مختلف و در چندین اولیه شب نشان داد که آنها مورد اعتماد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بیش از جانبازان سناتور برای رسیدگی به بحران است. برای مثال در نظرسنجی تلفنی–که انجام شد در ازای سنتی خروج سنجی با توجه به همه گیر اکثریت پاسخ دهندگان برداشت بایدن بیش از ساندرز به عنوان نامزد آنها اعتماد بیشتری برای رسیدگی به بحران 73% به 20% در فلوریدا 63 درصد به 32 درصد در ایلینوی و 63 درصد به 31 درصد در نتایج اولیه در آریزونا.

ساندرز’ خروج از 2020 زمینه همه اما اطمینان که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد تبدیل به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

در یک آدرس مجازی برای هواداران در چهارشنبه ساندرز تشکر شده بیش از 2 میلیون نفر از مردم که اهدا شده به مبارزات انتخاباتی خود را.

ساندرز نگهداری می شود که مبارزات انتخاباتی خود برنده شد و به “ایدئولوژیک” و “نسل” مبارزه با مبارزه برای مسائل مربوط به افراد جوان در مورد مراقبت.

“ما در حال حاضر حدود 300 نمایندگان پشت, معاون رئیس جمهور بایدن و مسیر پیروزی است عملا غیر ممکن است” ساندرز گفت. “بنابراین در حالی که ما در حال پیروزی در نبرد ایدئولوژیک و در حالی که ما در حال برنده شدن پشتیبانی از بسیاری از افراد جوان و افراد مشغول به کار در سراسر کشور, من به این نتیجه رسیده اند که این نبرد برای نامزدی حزب دموکرات موفق خواهد بود. و امروز من اعلام تعلیق کمپین من.”

“من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده و که خواهد از تداخل با کار مهم مورد نیاز همه ما در این دشوار ساعت” ساندرز اضافه شده است.

ساندرز تبریک گفت بایدن و گفت که کار با presumptive نامزد خود را به فشار مترقی دستور کار است. ساندرز متعهد به حمایت از مترقی نامزدهای انتخابات “در هر سطح از دولت از کنگره به هیئت مدیره مدرسه.” او همچنین اشاره کرد که او خواهد ماند و در انتخابات به گیر نمایندگان در تلاش برای اثر تغییر در درون حزب دموکرات است.

“ما باید در ادامه کار به جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است در کنوانسیون دموکراتیک که در آن ما قادر خواهد بود برای اعمال تأثیر قابل توجهی بیش از حزب پلت فرم ها و توابع دیگر گفت:” ساندرز.

“اجازه دهید ما به جلو بروید با هم. مبارزه ادامه دارد” ساندرز گفت: به عنوان او خود را بسته اند ،

ساختمان برنی پایه

بیش از چندین دهه زندگی حرفه ای طولانی — شروع به عنوان شهردار برلینگتون ورمونت به سالن کنگره — 78 سال کهنه مجلس به کشت هر دو گسترده و مشترک کنگره ضبط و مشتاق زیر در میان اختصاص داده شده که معلوم شد یکهو به تظاهرات سیاسی عینک کالا شعار “احساس برن” و او حتی الهام گرفته از یک بازی ویدیویی.

ساندرز تایید شد نه تنها توسط نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز اما دو تن دیگر از اعضای به اصطلاح “تیم ملی” از اول congresswomen رنگ: مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر و میشیگان در کنگره رشیدا Tlaib. او همچنین تایید شده توسط هر دو رهبران کنگره حزبی مترقی تشکر. Pramila Jayapal از ایالت ویسکانسین در کنگره علامت Pocan.

Sanders کمپین نیز افتخار فهرست لباس های شسته شده از تاییدیه از مترقی مردمی سازمان ها و اتحادیه های کارگری.

“این بود تا زمانی که من شنیده ام یک مرد به نام برنی ساندرز که من شروع به سوال و ادعا و تشخیص من ارزش ذاتی به عنوان یک انسان که سزاوار مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، آموزش و پرورش و دستمزد زندگی می کنند,” Ocasio-کورتز یک بار گفت: در طول یک تظاهرات.

در اوایل این ماه, با این حال Ocasio-کورتز در زمان به Instagram زنده به واکنش نشان می دهند به یک شب ناامید کننده اصلی نتایج. او اذعان کرد چقدر سخت است شب بود و برای ساندرز و مترقی انقلاب او به دنبال الهام بخش.

“شما می دانید وجود دارد بدون شکر پوشش آن – امشب شب سختی,” او گفت:. “امشب شب سختی برای این جنبش به طور کلی.”

تمایل هواداران خود را به تغییر وفاداری و شور و شوق بازگشت presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد می تواند در قسمت لولا در سیگنال ساندرز می فرستد در حمایت از. به عنوان نژاد محکم بین دو final front-دونده بایدن در تلاش برای گسترش خود ائتلاف و رسیدن به ترقی خواهان بودند که ساندرز’ حامیان به عنوان یک انتخابات عمومی matchup با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تر شد به احتمال زیاد است.

برای ساندرز شده است تزلزل در اولویت های او احساس می کند هر رئیس جمهور آینده باید انجام شود.

از آنجا که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی خود را اعلام کرد 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری در فوریه 2019 خود علت وجودی در طول مبارزات انتخاباتی شده است حمایت از طبقه کارگر و سیاست های اطراف آن تلاش.

او طرفدار رئیس مدیکر برای همه– امضای خود را از طرح که ایجاد یک سیستم پرداخت و از بین بردن بیمه خصوصی. در ماه ژوئن ساندرز پرده برداری از یک طرح برای لغو $1.6 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی و به همه کالج ها و تجارت مدارس شهریه رایگان و او نیز طرفدار بالا بردن فدرال حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت است.

در حالی که مبارزه با سناتور هدفمند بایدن بیش از سابق معاون رئیس جمهور 1993 رای به نفع توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی از 2000 رای گیری به تصویب دائمی عادی روابط تجاری با چین و 2003 رای به نفع عراق در جنگ. ساندرز گفته است که این موقعیت می تواند هزینه بایدن آرا در انتخابات پارلمانی با یقه آبی به کارگران و جوانان در مدارس ،

ریشه های انقلاب,

از آن زمان آغاز مبارزات انتخاباتی خود را با هدف ساخت بر سازماندهی شبکه ای از خود ریاست جمهوری 2016 اولیه اجرا در برابر وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون. که در چرخه انتخابات با این حال او قادر به اضافه کردن یک تعجب آور پیروزی در برابر حریف خود را در میدان نبرد ایالت میشیگان –یک حرکت کمک کرد که بیشتر سوق آنچه که در نهایت تبدیل به یک گرم مسابقات نهایی بین دو نامزد برای نامزدی.

در نهایت او را از دست داده است که نامزدی در میان ادعا می کند که دموکراتیک استقرار وزن در شدت برای کلینتون.

در یک CBS مصاحبه با ساندرز در مورد مبارزات انتخاباتی خود را راه اندازی ساندرز پرسیده شد چه چیزی متفاوت خواهد بود در مورد این کمپین از سال 2016 اجرا شود.

“ما در حال رفتن به برنده شدن” ساندرز گفت: “ما در حال میخوام نیز راه اندازی آنچه من فکر می کنم بی سابقه ای در تاریخ آمریکای مدرن و است که یک جنبش مردمی.”

و در حالی که نگاه به عنوان اگر او ممکن است انجام درست آن.

ساندرز مطرح شده بیش از $46.5 میلیون در ماه فوریه به تنهایی و پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در سال 2019 او موفق به دریافت بیش از 8.7 میلیون دلار کمک های فردی. ساندرز گفت: آن را بیش از هر انتخاباتی دریافت کرده است در این نقطه در انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ کشور ما است.”

او شانس خوبی در اوایل ایالت آیووا و نیوهمپشایر قبل از حرکت خود را آهسته در پایان دور دوم به بایدن در کارولینای جنوبی — یک پیروزی تا حد زیادی نسبت به حمایت در میان رای دهندگان سیاه. ساندرز از دست داد 10 از 14 متحده به بایدن از جمله تمام جنوب مسابقات.

و به عنوان بایدن آمده از سه شنبه در یک آشکار رفت و برگشت متوسط دموکرات-از جمله بسیاری از سابق ریاست جمهوری رقیب مانند ایالت مینه سوتا ctq کالیفرنیا سن. کامالا هریس, New Jersey بهداشت ، Cory Booker, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg و کارآفرین اندرو یانگ–coalesced پشت معاون رئیس جمهور سابق.

ساندرز که استراتژی تکیه به شدت بر مشارکت مردم در نهایت از دست رفته در میشیگان یک نماینده غنی از دولت گرفت و در سال 2016. او برنده یک شهرستان در فلوریدا و تنها یک شهرستان در ایالت ایلینوی است. در سال 2016 ساندرز برنده نه شهرستان در فلوریدا و آخرین چرخه کلینتون دقت eked یک پیروزی بیش از Sanders, برنده 23 از دولت 102 شهرستانهای استان در طول دولت لبه در حالی که ساندرز زد تا نمره در روستایی شهرستان ساخته شده است که تا اواسط دولت است.

در ظاهر در ABC به نمایش در اوایل این ماه ساندرز تحت فشار قرار دادند که در مورد خواسته خود را باریک شدن مسیر به نامزدی.

“آخرین شنیده ام مردم در انتخابات و حق رای و حق رای برای دستور کار است که آنها فکر می کنم می تواند کار را برای آمریکا,” او گفت: “در این بی سابقه لحظه ای در تاریخ آمریکا من فکر می کنم ما نیاز به یک بحث جدی در مورد چگونه ما رفتن به جلو.”

“وجود دارد یک راه” ساندرز من-Vt., گفت: Seth Meyers, وقتی پرسیده شد که در ظاهر در “آخر شب” در اوایل این ماه در مورد شانس خود را برای برنده شدن حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, قبل از ادامه.

“این مسلما یک راه باریک است.”

به عنوان ساندرز’ زیان های نصب شده در سال 2020 چرخه توانایی های خود را برای مبارزات انتخاباتی در روش های سنتی بود و بیشتر پیچیده میان گسترش سریع coronavirus و نیاز به هیچ کس تجمع جمعی مانند تظاهرات و طناب خطوط کارکنان telework و تغییرات دیگر.

هنوز ساندرز’ مجازی تظاهرات و دیجیتال دیگر حوادث به دست آورد میلیون ها نفر از نمایش ها.

فرصت های از دست رفته با برخی از رای دهندگان اقلیت

ساندرز’ کمپین در حالت دوم مسابقات trailed در سپردن حمایت از رای دهندگان. هر چند در مکان هایی مانند آریزونا ساندرز که تمایل به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان شانس خوبی با هیسپانیک رای دهندگان–یک گروه با سهم نامتناسب با جمعیت کمتر از 45– برنده شدن آنها توسط 45-27 درصد بیش بایدن.

Sanders کمپین مشغول به کار بود به تقویت تلاش های خود را برای رسیدن به آمریکایی های آفریقایی تبار و او به تازگی امن حمایت از حقوق مدنی و نماد کشیش جسی جکسون. این کمپین همچنین استخدام یکی از عناصر عملیاتی خود را عدالت و اصلاحات فعال فیلیپ Agnew به ساحل تا سازماندهی در جوامع است.

ساندرز نورد از یک سیاست پیشنهاد لقب “مراقبت های بهداشت باروری و عدالت برای همه” که با هدف مقابله با مسائل مربوط به دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری و از بین بردن نابرابری های سلامت, یعنی, سیاه مرگ و میر مادران و نرخ آن با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری سه برابر بالاتر برای زنان نسبت به زنان سفید پوست در ایالات متحده است.

Sanders کمپین همچنین غلبه خود را بحران بهداشتی هنگامی که او دچار یک حمله قلبی در لاس وگاس در ماه اکتبر. پس از عدم اطمینان در مورد اگر و در چه سرعت او خواهد بود قادر به بازگشت به مبارزات انتخاباتی ساندرز بازگشت و به مبارزات پس از چند هفته با شهر نیویورک تجمع اعلام حمایت از Ocasio-کورتز.

مسیر رو به جلو

ماه گذشته در ABC “این هفته” Sanders مشخص بالقوه میانجیگری کنوانسیون برای کمتر محبوب نامزد به عنوان تضعیف مردم خواهد شد.

“من می خواهم به شما در مورد آن فکر می کنم برای یک لحظه. اگر ما به میلواکی به کنوانسیون دموکراتیک با سرب. داشتن برنده بسیاری متحده خواهد مردم را به رای دادن — و که معکوس شده است در این کنوانسیون. چگونه می توانم به شما فکر می کنم مردم در سراسر این کشور در حال رفتن به احساس می کنید؟”

“آیا شما فکر می کنید واقعا که به ما نيازمند است ، شما صحبت در مورد وحدت ما نیاز به وحدت است. اگر شما را رد نامزد که بیشترین آرا را از مردم و شما برنده شوید و آن را از طریق superdelegates و دموکراتیک استقرار و شرکت های بزرگ جناح از حزب دموکرات آیا شما فکر می کنم شما در حال رفتن به انرژی و شور و هیجان از جنبش مردمی به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? من صادقانه فکر نمی کنم شما را,” او اضافه شده است.

در نهایت به عنوان ساندرز اذعان کرد که او بیش از حد در نمایندگان به احتمال زیاد net نامزدی او قول داد به حامیان به کار با بایدن به “حرکت ما ایده های مترقی رو به جلو است.”

سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست نامزد سابق ریاست جمهوری که زد در برابر فساد و پمپ بیش از 50 سیاست های پیشنهادی در طول مبارزات انتخاباتی خود مورد تحسین قرار گرفته ساندرز’ تلاش از طرف مترقی سیاست.

“با تشکر از شما @BernieSanders برای مبارزه بنابراین خستگی ناپذیر برای آمریکا خانواده های شاغل در طول این مبارزه است. مبارزه خود را برای ایده های مترقی منتقل گفتگو و ترسیم یک مسیر برای نامزدها و فعالان سیاسی تغییر خواهد کرد که البته در کشور ما و حزب” او هنوز توییتی.

برای بایدن تقدیر ساندرز و حامیان او گفت که باید “تغییر گفت و گو در امریکا” در مورد مسائل مانند نابرابری درآمد مراقبت های بهداشتی جهانی تغییر آب و هوا و بدهی وام دانشجویی. در بیانیه ای اعلام کرد بایدن قول داد که جنبش ساندرز آغاز شده است و مبارزه برای به پایان خواهد رسید با مبارزات انتخاباتی خود اتخاذ ورمونت سناتور شعار “من نه ما.”

“برنی انجام داده است چیزی نادر در سیاست می شود.” “او نه فقط اجرای یک کمپین سیاسی او ایجاد یک جنبش است. و اشتباه نکنید در مورد آن به اعتقاد من این یک جنبش است که به عنوان قدرتمند امروز به عنوان آن بود دیروز. که یک چیز خوب برای ملت ما و آینده ما است.”

ABC اخبار ” آدم Kelsey و ساشا Pezenik کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>