Selfie-خوراکی Bolsonaro مخالف coronavirus مشاوره: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

  • رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro همچنان به سرپیچی اجتماعی-فاصله, قوانین, پیوستن به تظاهرات خارج از دفتر کار خود در روز یکشنبه و نما برای عکاسی سلفی با هواداران و حتی به وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد این کشور شیوع تعمیق.

  • اسپانیا گزارش روزانه مرگ و میر زیر 100 برای اولین بار در مدت دو ماه در حالی که در ایتالیا به پایین ترین سطح خود از زمان آغاز آن مستند.
  • رئیس جمهور سابق باراک اوباما مورد انتقاد سران ایالات متحده برای دست زدن به coronavirus پاسخ گفتن به فارغ التحصیلان در یک آنلاین شروع آدرس است که این بیماری همه گیر را نشان می دهد بسیاری از مقامات “نیست حتی تظاهر به اتهام”.

  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.7 میلیون موارد شناخته شده COVID-19 و تقریبا 315,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. فقط بیش از 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مارس 18

01:30 GMT – اقتصاددانان برجسته در استرالیا اجتماعی فاصله

یک بررسی جدید نشان می دهد استرالیا اقتصاددانان به شدت حمایت اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش coronavirus.

برای اولین بار اقتصادی جامعه از استرالیا-گفتگو نظرسنجی خواسته 43 کشور اقتصاددانان برجسته که آیا آنها موافقت کرد, مخالفت, به شدت موافقت و یا به شدت به مخالفت با گزاره های زیر:

  • مزایای به جامعه استرالیا حفظ اجتماعی فاصله اقدامات کافی برای نگه داشتن R کمتر از یک COVID-19 به احتمال زیاد به بیش از هزینه.

تقریبا سه چهارم حمایت گزاره 23 از آنها را “به شدت”. تنها نه مخالف.

R repoduction تعداد ویروس ها و اقدامات متوسط تعداد دیگری از مردم کسی است که در حال حاضر coronavirus آلوده خواهد شد. هنگامی که R در زیر یکی از شیوع آغاز خواهد شد به پیتر.

01:00 GMT – قوچاننژاد و بنگلادش به حرکت Rohingya بازگشت به اردوگاه

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواستار بنگلادش به حرکت Rohingya پناهندگان برگزار می شود در سیل مستعد جزیره پس از نجات از کشتی های سرگردان در دریا به بازگشت به اصلی اردوگاه های پناهندگان.

بنگلادش می گوید: 308 Rohingya فرستاده شد به Bhashan کاراکتر جزیره به دلیل coronavirus نگرانی.

“در حالی که کسانی که نجات در دریا ممکن است تهدید برای بهداشت عمومی اهداف آنها نیز باید تمدید حفاظت سزاوار آنها به عنوان پناهنده” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در نامه ای به بنگلادش با وزیر خارجه A. K. Abdul Karim که به دست آمده توسط AFP.

“من اعتماد که آنها بیش از حد خواهد شد بهره مندی از خدمات بشردوستانه ارائه شده به Rohingya در بنگلادش که در پایان دوره قرنطینه آنها را مجاز به بازگشت به خانواده خود را در کخس بازار.”

چهار مورد از coronavirus تا کنون شناسایی شده در اردوگاه ها.

In this April 15, 2020, photograph, a health worker from an aid organization walks wearing a hazmat suit at the Kutupalong Rohingya refugee camp in Cox's Bazar, Bangladesh. There's been little if any

یک کارگر بهداشت از کمک های سازمان در Kutupalong Rohingya اردوگاه پناهندگان در کخس بازار در ماه گذشته. چهار مورد از coronavirus تایید شده اند در اردوگاه [Shafiqur رحمان/AP Photo]

00:00 GMT – Bolsonaro مخالف coronavirus مشاوره با selfies

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro همچنان به سرپیچی از توصیه های اجتماعی فاصله حتی به عنوان شیوع کروناویروس در برزیل بدتر.

او روز یکشنبه مطرح برای عکاسی سلفی با حداقل سه فرزند را برداشت کردن از جمعیت از هواداران که تا به حال جمع خارج از کاخ ریاست جمهوری خبرگزاری رویترز گزارش داد.

در یک ویدیو آنلاین Bolsonaro گفت: استقبال از او تظاهرات.

“بالاتر از همه (مردم) می خواهید آزادی آنها می خواهند دموکراسی آنها می خواهند احترام,” او گفت:.

وزارت بهداشت آمار و ارقام از پنج شنبه شب نشان داد 7,938 موارد جدید در برزیل آوردن مجموع بالاتر از 241,000. بیشتر 485 نفر بلند کردن تلفات به 16,118.

23:30 GMT (یکشنبه) – هنگ کنگ اتباع وارد خانه پس از تخلیه پرواز از هند

یک گروه از 249 دلار هنگ کنگ از ساکنان رشته در هند وارد شده اند در بازگشت به خانه در یک پرواز اجاره.

هواپیما به سمت چپ دهلی نو در مورد 11pm در مارس 17 به وقت محلی (17:30 به وقت تهران) با توجه به یک دلار هنگ کنگ در بیانیه دولت. مسافران شامل هفت کودکان زیر دو سال سن. آنها تمام خواهد شد نیاز به انجام COVID-19 تست و صرف 14 روز در قرنطینه اجباری.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (17 مه) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>