راز ساردینیا

این جزیره ساردینیا ایتالیا ارائه بسیاری از چهره های دنیا از خیلی بنادر خورشید بوسید سواحل و فانتزی ویلاهای ساحلی فوق العاده غنی به معروف چشم انداز خیره کننده از کشور با منظره شهرها و روستاهای دور افتاده خال خال در میان کوه و جنگل و رودخانه. جای تعجب نیست که چنین چیزهایی جذب گردشگران داخلی از سراسر اروپا و گردشگری شده است یکی از اصلی جزیره صنایع.

اما تعداد کمی از کسانی که بازدید کنندگان را به طور کامل درک که چقدر از این جزیره محروم به آنها – و در واقع به مردم نیز هست. چرا که حدود یک سوم از ساردینیا قلمرو کنترل شده توسط ارتش ایتالیا و اجاره به عنوان یک تست زمینی برای جنگ است.

این محدود fiefdom شامل مکان هایی مانند سالتو دی Quirra – بزرگ-سلاح اثبات محدوده و موشک راه اندازی سایت نزدیک Perdasdefogu یکی از بزرگترین چنین پایگاه های خود در اتحادیه اروپا و بخش های زیادی از ساردینیایی آبهای ساحلی محفوظ است و برای استفاده توسط ناتو برای نیروی دریایی و خاکی جنگ های آموزش و نگهداری خارج از محدوده حتی به ماهیگیران محلی.

به ناچار برخی از Sardinians رد کردن در محدودیت این همه تحمیل شوند اما خود اصل نگرانی نیست در مورد جنبش محدود است و در مورد سلامت خود را. در مناطق نزدیک به آزمون سایت وجود داشته است نرخ بالای سرطان و نقص های هنگام تولد و مرگ زودرس است. در یک روستا در یک سال تکان دهنده یک-در-چهار نوزاد جدید به نوعی از نقص است. در جای دیگر کل خانواده ها را مختل کرده است.

“من مادر در قانون از سرطان درگذشت. آنها برش پدر من در قانون پا به دلیل آن را سرطانی. پدر من فوت کرد. من خواهر جوان مرده از سرطان ریه می گوید:” ساردینیایی شهروند Guilio Angioni. کشاورزان و دامپزشکان می گویند چرای دام نیز تحت تاثیر قرار شده است با تعداد زیادی از موارد مستند حیوانات تولد جوان با grotesquely پیچ خورده اندام.

تمام این موارد می گویند نگران مردم محلی در حال سمی عوارض هزاران نفر از بالا بمب های انفجاری و موشک ها و راکت هایی که تست شده اند در اینجا با اروپا ارتش در طول سال – سلاح هایی که در برخی از موارد موجود اورانیوم تهی توریم و دیگر مواد رادیواکتیو که در مورد مقامات شده اند کمتر از آینده.

با وجود این نظامی را به اتهام پنهان کاری در پوشش این مشکلات برای چند دهه در اوایل سال 2019 رسمی تحقیقات پلیس شروع به ریختن وضوح در مورد این مسئله. “علی ارتباط بین قرار گرفتن در معرض اورانیوم تهی و بیماری رنج می برد … تایید شده است در یک سطح قضایی. این یک نقطه عطف می گوید:” Gianpiero Scanu رهبر از دو سال تحقیق پارلمانی.

این فیلم از استرالیا نگار اما Alberici بررسی پیشینه این داستان ناراحت کننده و انسانی هزینه گرفتن بیش از حد نزدیک به آلات جنگ.

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>