مرد دوم با COVID-19 در آمریکا درگذشت مهاجرت بازداشت: گزارش

یک گواتمالا مهاجر برگزار می شود در ایالات متحده بازداشت درگذشت پس از انقباض رمان coronavirus به ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) تایید کرد روز دوشنبه. او دوم شناخته شده مهاجر به مرگ از COVID-19 در حالی که در مهاجرت بازداشت کرده است.

در بیانیه ای یخ گفت که سانتیاگو Baten-Oxlag, 34, درگذشت اوایل روز یکشنبه در یک بیمارستان در کلمبوس جورجیا پس از انتقال وجود دارد در مارس 17 از بازداشتگاه استوارت خصوصی اداره زندان در نزدیکی وزارت امور خارجه ترکیه با Alabama.

بیشتر:

علت اولیه مرگ بود “عوارض مربوط به COVID-19” با توجه به این بیانیه اضافه کرد که این سازمان خواهد انجام تحقیقات.

“یخ است بصورتی پایدار و محکم متعهد به سلامت و رفاه از همه کسانی که در آن بازداشت است و تعهد جامع آژانس گسترده بررسی این حادثه به عنوان نشانی از آن را در همه موارد چنین کردند.”

معلوم نیست اگر Baten-Oxlag شده بودند در بازداشت از اوایل ماه مارس تا به حال در هر زمینه ای شرایط پزشکی. او اعطا شد خروج داوطلبانه به گواتمالا.

یخ اطلاع خانواده مقتول, دولت گواتمالا و همچنین دفاتر بازرس کل و حرفه ای و مسئولیت در وزارت امنیت داخلی.

Baten-Oxlag مرگ می آید کمتر از یک ماه پس از آن کارلوس ارنستو Escobar الله مهاجرانی یک مهاجر از ال سالوادور که تا به حال در زندگی ما از سال 1980s. او از COVID-19 عوارض در حالی که در بیمارستان است.

بیش از 1200 مهاجران در یخ بازداشت – نیمی از 2,394 بازداشت شدگان یخ اكران برای ویروس – آزمایش مثبت با توجه به آژانس.

در حالی که یخ کرده ارسالی عقب عملیات دستگیری و توافق برای بررسی موارد برخی در خطر مهاجران در بازداشت آن در ادامه به برگزاری بیش از 26,600 در سراسر کشور اقدام به اخراج پرواز.

مهاجر طرفداران حقوق باید نام برای بازداشت شدگان به ویژه در سطح پایین مجرم برای رهایی از زندان با توجه به خطرات ناشی از انقباض COVID-19 در بازداشت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>